Bliss

(festivalový název)

Kreatívna maliarka Dezzy (Dora Madison) zažíva ťažké obdobie, keďže sa jej minuli nápady pre jej obrazy a jej agent potrebuje, aby svoju prácu čo najskôr dokončila. Rozhodne sa pomôcť svojej fantázii zakázanými látkami, ale postupne začína čoraz viac upadať do svojich halucinogénnych snov a prestáva byť schopná rozoznať čo je skutočné a čo nie. (Marceloo)

Easykill

Nejlepší si tenhle kousek pustit k obědu, přičemž oběd bude při nejmenším tvořit LSD popřípadě nějaké houbičky! ()

Accuphose

Tohle není nic pro sráče. Je to pro ty, co mají nakoukáno, něco občas vytvoří, občas si něco vzali, ocení skutečnej artovej film - nemyslím šidítko, famózní výkon hlavní představitelky, která se do toho skvěle položila a nakonec i ten obraz, co by si přál mít každej úchyláček doma na zdi... Co dodat 100%. Jen to dokazuje to, co říkám furt, chcete natočit pořádnej film? Nepotřebujete rozpočet, jen super nápad, scénář, dramaturgii a slušnou kameru. Až na tu kameru to žere jen čas, a ta špičková kamera se dá výhodně půjčit, jak mi napsal kdysi jeden skvělej kameraman, žijící v Itálii... ()

DyingAngel

Veľmi zaujímavý, artistický kúsok, ktorý zaujme najmä filmových fajnšmekrov. Hororová časť filmu ma dosť prekvapila. Postupné formovanie a odkrývanie obrazu a lá "masterpiece" bolo viac než oku lahodiace a ten záver bol brilantný. Krásna metafora, ktorá film priviedla do riadne iných výšin. ()

ritual

Chvíli mi trvalo než jsem tomu přišel na chuť. Teda ne, že by to byl bůh ví jakej trhák, ale od prvního dojmu, kdy jsem se domníval, že to bude pěkná sračka jsem se dopracoval k názoru, že to vlastně zase tak špatný nebylo. Vampyrismus pojat trochu netradičně, o to víc moderně či snad reálně. Dějově to nakonec dávalo taky smysl a krvavý scény vystřižený jak z osmdesátkovejch horrorů mě docela překvapily. Takže vcelku zajímavej netradiční počin. Ikdyž nutno dodat, že na tohle je potřeba být správně naladěn (nejlépe pustit grindcore, sjet lajnu něčeho ostřejšího a zakousnout si něčí achilovku :-)))) ()

Rhaegar

Celý film působí jenom jako vcelku zdařený videoklip, který doprovází výborný metalový a synťákový soundtrack. Vypadá to dobře. Poslouchá se to dobře. Na 80 minut je to, ale málo. ()

lineker

Tripová, epileptická jízda, kde závislost na fetu hraje až tu druhou roli. Slabé tři hvězdy. Pobíhání od jednoho fuck ke druhému za stálého blikání světel , hektolitry rudé barvy a ani nadměrná zvrhlost pro mne prostě dobrý film nedělají. ()

patho666

Záverečný masaker bol síce fajn ale predchádza mu neúnosný kopec nudy s ublikaným,odpudivým amatérskym vizuálom. ()