Possessor

• Velká Británie Possessor (více)

Příběh o agentce pracující pro tajnou službu, která používá technologii mozkových implantátů, s jejichž pomocí je možné se zabydlet v tělech nevinných lidí a postupně tělo na dálku zcela ovládnout. Když je hostitel zcela pod kontrolou, mohou pokračovat v plánu s eliminací svého cíle bez jakéhokoli podezření. Doteď tento způsob fungoval, avšak tentokrát si vybrali člověka se silnější vůlí než předpokládali... (Eliott)

Sopholojong

Z Brandona sa vyklul este vacsi sialenec ako jeho slavny daddy David. A zaroven natocil este horsi film ako otcove najslabsie kusky - Naked Lunch, Cosmopolis. Samoucelna "reznicina" studena ako psi cumak s odpornou Andreou, malo vyuzitou Jennifer, kutacom v hlave Seana Beana, mladym hereckym drevom, ktore vyzera ako "Jon Snow" a statickym televiznym vizualom druhu "poobedny nemecky serial na ZDF". ()

lineker

Samozřejmě je to drzost, ale tady syn skoro překonává otce. Possessor je filmem o kterém by se mělo mluvit, protože vás nedokáže udělat lhostejným. Mix žánrů, v němž prim hraje neotřelý námět a těžká brutalita, která nemá žádné hranice. Obscénost zabalená do podmanivého audiovizuálního zpracování se silným smyslem pro detail. Áčková art nálož v duchu těch nejlepších Cronenberskych tradic. ()

goauld

Tak filmů na ovládnutí mysli jiných osob bylo natočeno celkem dost (Scanners, Gammer, Inception...atd), které jsou spíše jako akční a dynamické a pak je tu Possessor. Celkem klidná podívaná. Jenže - rozdíl je "ovládat" ženu ženou a nebo muže ženou... Zde se to trochu "nepovedlo" a... výsledek nedal na sebe dlouho čekat ;-) Jenom ten úplný konec byl nějak -zamotaný-, což jsem teda nějak nepobral.. asi jako ten název. Až pan Google mi poradil "co to znamená" ;-) Otázka je, zda mi "někdo" taky poradí, co za pointu má ten konec. Námět to špatný nebyl, ale celkem se to vleklo a málem jsem u toho usnul, protože i hudba byla taková "spací". Myslím, že zítra si už na toto dílo asi nevzpomenu. ()

DyingAngel odpad!

Odporný film, ktorý som nedokázala dopozerať do konca a v podstate to skončilo tak, ako aj začalo a pôsobilo to na mňa prvoplánovo. V tomto prípade sedí dokonale hláška "šuter chce byť diamantom". Ak by tento kúsok mal byť pomyselným ukazovateľom žánru horor/sci-fi v zmysle, akým smerom sa budú ďalej posúvať hranice v horore, musela by som chtiac-nechtiac presedlať na iný žáner. Strašné. ()

Mar.Fo odpad!

By mě fakt zajímalo, kde lidi berou prachy na točení takovejhle sraček. Ani S.Bean to nezachránil, ten si akorát zopakoval svojí roli vrchního chcípaka. Nuda. Odporná nuda. ()

jethrotull odpad!

Totalna kravina a stupidita. Neskutocne dlhe a natahovane ako Argentinska telenovela.A obzvlast ma nasralo,ked pani doktorka ju po prebudeni nazvala hviezdou svojich zabijakov a ona nie je schopna ukoncit prepojenie strelenim sa do hlavy. Tak to potom ten ostatok co musi byt za luzu? Pre mna jednoznacne sracka a stratenych 114 minut zivota. ()

Dalajlada

Skvělý umělecký počin. Atmosféra totální psychózy je naprosto dokonalá. Režisér se s ničím nepáral. Nahota a násilí je tak přiroené, že nemůže být ani přirozenější. Takhle psychedelicky vypláchnut jsem se dlouho necítil. ()