Mr. Bean

Veselé Vánoce, pane Beane (E07)

(epizoda)
  • Česko Veselé Vánoce, Mr. Bean (více)
Komedie / Rodinný
Velká Británie, 1992, 25 min

Nastal čas Vánoc a nadšený pan Bean během svátků působí svůj obvyklý zmatek. Zatímco dává pojmu “nadívaný” krocan úplně nový význam, jeho přítelkyně Irma se těší na velmi speciální vánoční dárek... (Magic Box)

Hapretor

Rowan Atkinson rozhodně nepatří mezi pohledné herce, ale patří mezi geniální komiky. Kdo chce dělat humor na úrovni a kvalitní "skeče", měl by si vzít příklad právě z pana Beana !!! ()

AxelWers

Ako obyčajne výborná epizóda. SPOILER: Keď som prvý krát videl scénku, v ktorej Matilda Ziegler plná očakávania otvorila škatuľku, v ktorej dúfala, že bude prsteň, a namiesto neho bol v nej len háčik na obraz, tak som od smiechu nestačil ani lapať dych :)) ()

kyLuke

I pro mě je toto naprosto nejlepší díl.Všechno absurdní převedeno do normálu.Také zbožňuji dirigentskou pasáž,ale skvělá je i scénka,kdy Bean vypne proud v celém nákupním domu. ()

Margerie

Nestárnoucí klasika, kterou snad viděli už všichni. Vlastně jsou všechny vtipy strašně neoriginální a stokrát ohrané, ale Rowan Atkonson je zkrátka muž (vlastně komik) na pravém místě. ()

Bajisek

Pro mě nejlepší díl Pana Beana. Miluju scénu s medvídkem, kdy si spolu čtou...a pak scéna, kdy místo prstýnku dá své přítelkyni plakát a v krabičce jí dá kovový háček na pověšení:D..to je tak úžasné...opravdu nejvtipnější a nejlepší díl. ()

Numerobis

Vy to jako kouskujete na jednotlivý díly - no dobře teda, pan Bean si to zaslouží. A navíc to zvyšuje počet hodnocení - žéjo! Kdo to neviděl se pozná tak, že když řeknu "Pan Bead s krocanem na hlavě" nezačně se tlemit. ()

MatyTM

Vánoce pana Beana bych zařadil k těm vtipnějším a originálnějším akcím Atkinsona. Nejvíce mě asi pobavilo kuchání krocana a to že měl Bean u sebe nějakou ženskou, bylo taky vcelku komické. ()

Lalu

Tyrannosaurus v Betlémě? Proč ne? Prostě klasika, snad nejlepší, jak píší ostatní :-) P.S. Všimli jste si malé (velké) chyby? Mr Bean by musel strčit hlavu do krocana opačně, aby mu opravdu tak "seděl" na hlavě ;-) ()