Jack Black: Spider-Man

(TV film)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2002, 5 min

Jack Black a Sarah Michelle Gellar hrají v parodii na komiksový film Spider-man, jež byla natočena v souvislosti s pořádáním cen MTV. Ve zhruba pěti a půl minutovém snímku se tvůrci snaží co nejvtipněji podat proměnu obyčejného kluka na pavoučího muže s nadpřirozenými schopnostmi. (Stegr)

Čtec

Jack Black je přímo prototyp pavoučího muže :-) Ale co, pokud má dost silná lanka, nebo pavučinky, nebo jak se tomu říká, pak je vše jak má být :-) ()

-Marc-

Docela zajímavá a vydařená fraška, ale nic světaborného sice mám Jacka Blacka rád, ale …. nevím. No co bych od MTV měl taky čekat, že? ()

Wargoo

Myslím, že každá vecička, do ktorej sa "obuje" Jack Black stojí minimálne za pozretie... Tuto spolu so Sarah M.G. pobavili divákov MTV, a teda aj mňa. Je to skrátka exot ako sa patrí, a tak aj tu dávam 4****... :) ()

Lyžař

Vtip tenhle "shot" sice nepostrádá, ale je to jen a jen pouhá parodie. Bez většího smyslu nebo nápadu. Tentokrát mě i Jack Black zklamal. ()

ex.it

Nemám ráda Jacka Blacka, ale musím uznat, že pro parodie se skvěle hodí. I když tahle mi přišla o hodně slabší než některé další kousky. ()

cm hardy

Tak opravdu nevím co napsat :D. Naprostá hovadina prakticky o ničem, ale Jack Black a jeho ,,Spider-Man'' zpěv to vytáhli alespoň na 3*. Viděl jsem i větší blbosti :D ()

Sosak

Asi nejslušnější z těch několika krátkých parodií Jacka Blacka. Ne všechny vtipy jsou takový záchodový a celkem se u toho daj pozvednout ústní koutky (řezat se u toho smíchy asi zase ne). Navíc to natočili dost věrně a museli si dát práci, žádná amatéřina. ()

Werde

Nemám zas až tolik parodie v lásce, ale tahle mě nijak zvlášť nevadila.. Tedy dokonce musím říct ,že Black jako Petr Parker mi přivodil úsměv na rtech.. ()