Lord of the Piercing

(TV film)
všechny plakáty
Komedie / Krátkometrážní
USA, 2002, 3 min

Na MTV stvořená parodie na zasedání velké rady z Pána prstenů. Jack Black zde hraje hobita, který to trochu nezvládl a udělal s prstenem něco, co dělat neměl. Naštěstí vše vyřeší duchapřítomná Sarah Michelle Gellar. (Vertigo666)

liquido26

Skvělá parodie. Jack Black je fakt dobrej, ani by mě nenapadlo, že tam nepatří :-) Mimochodem díky tomuhle už vím, kam si nikdy nemám nechat sahat od Sarah Michelle Gellarové :-) ()

Ajinka126

Dobře vsazené do samotného děje. Když znáte Lord of the Ring v originále (možná i tehdy když ne), tak vás to občas dostane. Jen mě mrzí, že všechno vtipné se musí vztahovat k sexualitě nebo nahotě. Už dochází originální a slušné vtipy.. ? ()

Anchi

V zájmu skvostu originálu se radši moc smát nechci, ale uchechtnout se člověk musí. Pár záběrů a pronesených vět je tam opravdu umných :-) ()

L_O_U_S

Kladu si otázku, co vlastně udělali tvůrci tak bombastického, když sestříhali dialogy ze SPOLEČENSTVA PRSTENU a přidali postavu jednoho elfího dementa a princezny, na které ale v jednom záběru nějak záhadně zapomněli. No a ten smích v pozadí tomu taky moc nepřidává. Nechápu zdejší hodnocení. (359.) ()

Tygrys

Je super že toho Pána Prstenů natočili, alespoň teď vznikají různé povedené či méně povedené parodie, tahle se celkem povedla :) ()

Redswif odpad!

Jednou jsem se zasmál víceménš blbému vtipu, ale zbytek času jsem plakal. Normálně proti parodiím nic nemám, tohle je však moc! ()

gjjm

Pár pařmenů se mi líbilo víc...ale tohle taky ušlo. A nemůžu srovnávat krátkometrážní sestřih s kompletním předabováním, ani styl humoru...:) ()