Tlapková patrola

Labková patrola

Animovaný / Rodinný

USA, 2018, 70 min

• Aleix

5 seriálovejch dílů vmáčknutých do 70 min za 180CZK v multikině na osobu. Jasně nebyl jsem tam sám a synek si to užil a těch 70 minut bylo čistýho času bez reklam, ale i tak mohli se vytáhnout alespoň filmem a ne serošem. Užil jsem si víc animáků než tento ,ale úplná hrůza to taky nebyla.(5.8.2019)

• lobo87

45%(5.8.2019)

• KukulienkaHO

"Film" Labková patrola sa skladá zo šiestich seriálových epizód. Kto nepozná seriál, ako aj ja, bude v tom stratený. Moje hodnotenie je odpad! nie preto, že by to bolo až tak hrozné a nepozeratelné. Je to z dôvodu, že takýto počin nemá čo v kine robiť. Nickelodeon skrátka chcel zo značky vyťažiť viac peňazí, tak pospájal doposiaľ nevidené epizódy dokopy a vytvoril z nich akože film. Čudujem sa, že mu to vôbec dovolili pustiť do kín.(19.8.2019)

• Wormboy

Televiznu Labkovu patrolu zerie cela nasa rodina, hlavne tej najmladsi kus a preto vylet do kina bol povinna jazda. Ale kto pricetny by cakal, ze v kine nedostane plnohodnotny filmovy kus, ale 5 serialovych dielov a k tomu uplne priserny slovensky dabing? Pri ohlaseni piateho dielu som mal pocit, ze si zoskrabem tvar od nudy a znechutenia. "Kinova" labkova patrola je dokonalym dokazom toho, co patri a co nepatri do kin. Je uplne absurdne, ze si toto niekto dovoli pustit do kinodistribucie a zostava pre mna len dufat, ze sa to nestane novym trendom.(6.8.2019)

Šťěňata z Tlapkové patroly získají superschopnosti a znovu zachraňují městečko. Dětem (3 a 5 let) se to líbilo moc a to je asi to nejdůležitější, ale mně to přišlo málo na to, aby mělo smysl jít na to do kina. Po půl hodině reklam, přišel film, který trval 3/4 hodiny včetně úvodních a závěrečných titulků. Tedy jen o málo delší, než jeden díl seriálu. Po něm následovaly ještě 3 krátké filmy, ty se dětem taky líbily. Já nějak nevím, jestli vám to mám doporučit, nebo ne. Špatný to nebylo, ale dobrý taky ne. Kdybych si mohla vybrat znovu, vzala bych děti raději na novýho Lvího krále a na Patrolu bych s nima koukla doma.(22.6.2019)