Reklama

Reklama

Říše divů

  • USA Wonderwell
Trailer 1

Obsahy(1)

Wonderwell je pohádka o dospívání. Hlavní postavou je 12letá Violet (Kiera Milward), jejíž zvídavou povahu její rodina stěží toleruje. Ale zatímco je v Itálii kvůli kariéře modelky své sestry Savannah (Nell Tiger Free), Violet se spřátelí s Danielem (Sebastian Croft) a jde do lesa, kde potká tajemnou Hazel (Carrie Fisher), která ji zavede do imaginární říše plné nástrah a dobrodružství, která navždy změní její život. (Jardismo)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (6)

Trixinka 

všechny recenze uživatele

Z celkem slušného nápadu a zajímavého vizuálu s dobrými speciálními efekty, vznikl nudný pohádkový příběh s dost nepřehledným a nezajímavým dějem. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Temna pohadka vzbuzujici trochu fantazie provokuje mysleni, ale jakoby v idilicke italske vesnici s americkou divkou produkce nevedela co vypravet. Zvlastni efekty jsou ale originalni. ()

Reklama

Sabrewulf odpad!

všechny recenze uživatele

Co to mělo být? Nějaká alegorie na zneužívání modelek v branži nebo jak? Odkud se furt berou takovéty idiotské fantasy filmy ze současnosti s děckama v hlavní roli jako je Probuzení tmy, Čarodějovy hodiny a hromada dalších, co už jsem zapoměl názvy? Všechny spojuje vždycky stejný mustr -> k uzívání nudná hovadina, ve které všechny vyskytující se fantasy prvky naprosto postrádají hlavu a patu. To je nějaké praní špinavých peněz, nebo někdo potřebuje vykazovat činnost kvůli ročnímu vyúčtování, nebo proč ty exkrementy vznikají? ()

Adramelech 

všechny recenze uživatele

Moderní pohádka, kterou milovníci klasiky asi příliš neocení. Jedna * za film jako takový, jedna * za speciální efekty, jedna * za to, že scénárista je obeznámený s dílem C. G. Junga. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (3)

  • Väčšina filmu v reálnom svete sa odohráva v toskánskom mestečku San Gimignano neďaleko od Florencie. Známe je svojou legendárnou zmrzlinárňou Dondoli. (Zer0n)
  • Natáčení probíhalo v Itálii, konkrétně v Toskánsku a v Cinecittà Studios v Římě. Natáčelo se od 5. října 2016 do 3. února 2017. (noelcoward73)
  • Na titulnej fotke v pozadí je Bojnický zámok. (Zer0n)

Reklama

Reklama