Pro balík prachů

• USA Honest Thief (více)

Tom (Liam Neeson) je nechvalně proslulý zloděj, ale city, které chová ke své nové lásce Annie (Kate Walsh) ho přimějí napravit staré hříchy. Chce přestat žít jako zločinec a především nechce svůj vztah s Annie postavit na lžích. Rozhodne se přiznat přímo FBI a odevzdat státu peníze, které ukradl, výměnou za dohodu a čistý trestní rejstřík. Když zavolá do místní kanceláře FBI, aby se přiznal a domluvil si schůzku, agenti Baker (Robert Patrick) a Meyers (Jeffrey Donovan) to považují jen za žert. Posílají místo sebe své podřízené, agenty Nivense (Jai Courtney) a Halla (Anthony Ramos). Tito dva mladší agenti jsou v šoku, když zjistí, že Tom je skutečný bankovní lupič. V jeho ukradených penězích spatří vstupenku do lepšího života. Tak začíná hra na kočku a myš, ve které se do sebe zamotá dobré a zlé. (Mirius FD)

milos.bradik

Scénář byl slabší, ale vcelku se to docela dalo. Od akčních filmů nečekám žádné filmové umění. Takže já jsem dostal to, co jsem očekával. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Předám vám všechny peníze, co jsem ukradl, každou penny, výměnou za nižší trest." Liam Neeson jako čestný zloděj, který se chce na stará kolena polepšit kvůli ženě. Chce předat, co ukradl, jenže zlý policajt Jai Courtney mu nějaké peníze ukradne a zabije kvůli tomu dva hodné policajty. Poté se chystá na lupičovo děvče a lupiče samotného. To si lupič Neeson pochopitelně nenechá líbit a pustí se do něj. Liam Neeson tu je ve své obvyklé akční roli. Kate Walsh je herečku spíš charismatickou, než líbivou, ale sem zapadá. No a Jai Courtney je perfektní záporák. To ale víme už od Sebevražedného oddílu. :D Jinak od akčních filmů nečekám žádné filmové umění. Takže jsem dostal to, co jsem očekával. - 80%. ()

pistabaci odpad!

Odporná srajda ktorá nemá aleže nič, ani fajn herecké výkony, ani dobrú akciu, ani ničové nič. Toto je fakt prúser jak sviňa. ()

JohnDark

Honest Thief, Akčný krimi, USA 2019, R: Mark Williams, H: Liam Neeson, Kate Walsh, Jai Courtney, Anthony Ramos, Jeffrey Donovan, Robert Patrick, Tazzie, Jasmine Cephas Jones, Devon Diep, 60% ()

marcel5

Tak předně mi vadí, že tam nebylo moc z minulosti, jen průlet jak vykrádá trezory a pak povídačka, proč. Profil bandity chybí. Ale dobře, chce se kvůli přítelkyni vykoupit, po pár zakopnutích se jde na věc a dostává to rychlost, jakmile se to zamotá. Nivense asi úplně pominutý (nepřirozený), Hall se ale chová přirozeně a pak na to doplatí. Tom to ale začne řešit, aby se vyvinil a vše to dobře dopadlo. Jde na to svižně, rázně a dobře a to se mi líbí. Film jsem viděl teprve podruhé a úplně jsem na něj zapomněl, hodnocení tady bych čekal trochu lepší a řadil bych ho ke snímku 96 hodin (2008), ale chápu že podobné už nepřekvapí. ()