Noční plameny

Film Noční plameny sleduje osamělou, emočně labilní Melindu (Tilda Cobham-Herveyová), která pracuje na čerpací stanici. Život ve stínu její extrovertní a mnohem sebevědomější kolegyně (Suki Waterhouseová) už ji k smrti vyčerpává. Když stanici přepadne zoufalý Billy (Josh Hutcherson), který potřebuje urychleně sehnat peníze, Melinda využije příležitost k tomu, aby se s lupičem spojila, bez ohledu na to, zda bude někdo zraněn. (Cinemax)

Thomas_xxxxx

Celkom nechápem 56% hodnoteniu a to aj po mojom plnom hodnotení. Jedná sa o perfektný thriller, ktorý nenudí ani jednu sekundu a drží vás v napätí až do konca. Nasledujúci text obsahuje priame spoilery. Začína to nevinne na čerpacej stanici, kde uvidíme dvojicu žien obsluhujúcich pumpu. Problém nastane, keď sa jeden mladý pán pokúsi ju vylúpiť. Hneď v tomto momente sa stretávame s dvojicou rozdielnych charakterov dvojice slečien. Jedna pri zmysloch a s rozumným chovaním a druhá presný opak - mierne až veľmi vyšinutá a jej nelogické správanie graduje počas celej dĺžky filmu. Slečna s rozumným správaním pánovi chce vydať peniaze z oboch kás, ktoré činia len niečo okolo 200 dolárov s tvrdením, že k trezoru nemajú kľúč. Druhá sa hneď ponúkne dať pánovi peniaze z trezoru, ku ktorému nemajú vraj kľúč. Všetko sa zdá ide ako masle až do chvíle, pokiaľ nepovie, že chce ísť s lupičom preč. Nasleduje dlhá debata, kde drzá slečna papuľuje lupičovi, ktorý miesto toho, aby v pokoji odišiel sa vráti a zaútočí na ňu a následne ju odvedie do zadných priestorov, pričom tvrdí slečne vyšinutej, nech ide do inej miestnosti, ale tá sa miesto toho obarí horúcou kávou a následne obarí aj pána lupiča, ktorý náhodne vystrelí a usmrtí druhú slečnu. Slečna vyšinutá ho potom spúta a začne dlhá debata, po ktorej sa ho pokúsi znásilniť. Nasleduje pár návštev náhodných návštevníkov, ktorých sa snaží odplašiť, aby neprišli na to, čo sa stalo. Nakoniec to celé skončí tam, kde bola úvodná scéna. Veľká škoda toho otvoreného konca, ale inak nemám výhrady. ()

Mamlas

Degenerovaná škaredka se snaží urvat nějakého, jakéhokoli chlapa. Nedaří se. Hrábne jí. Fest. No a pracuje na benzince a tu přepadne nějaký pohledný trouba. A ani ten ji nechce. Jak to dopadne? Takový zpočátku zajímavý napínavý film, ale pak už jen docela nuda a dost se to táhlo. Přesto dívatelné. ()

ScarFace_V8

Jak moc se může zvrhnout sejdou-li se mrcha, nadržená psychicky labilní borka a týpek co se rozhodne vykrást pumpu kde zrovna mají noční směnu? Zřejmě noc, na kterou jen tak nikdo nezapomene. U tohoto filmu se nedá vůbec nudit. Pořád se tam něco děje a nečekané zvraty rovněž stojí za to. Film je stabilní asi tak jako jeho hlavní protagonistka. Spokojenost na mé straně. ()

MT_Y

Tenhle film se mi víceméně líbil, byl zaměřený hodně na psychiku hlavní postavy což na jednu stranu já mám rád, uhm asi bych úplně vynechal část kdy se ho snažila no přefiknout řekněme, absolutně scéna k ničemu, absolutně jsem tu scénu nepochopil proč tam vůbec je.... Ale krom tohodle to bylo příjemná podívaná.... Kamera, střih, příběh, pointa a herecké obsazení vše musím říct že bylo vícemene na jedničku.... Mám rád filmy kde se to odehrává víceméně v jednom prostředí a sem tam nějaká postava a tohle mi ten film dal.... Hlavní postava nedá se říct že by byla Kladna ani záporná, to byla prostě postava která se dostala do určité situace a prostě no ukázali tam poměrně realitu (konečně to nebyla postava co by hned věděla co má dělat a hned nebyla pomalu jak terminátor).... Pro mě film splnoval vše na co rád koukám (až na tu scénu s tím že se ho snažila "zneužít" absolutně scéna o ničem).... 5 hvězd 98% ()

TesterX

Jedna hvezda za originalitu, ale sledovat smes vysinutych postav bez spetky sympatie s tou nejnizsi moznou urovni amaterskeho zpracovani fakt nejde, sry. ()

Naghavi

Slabší tři hvězdy za utahaný děj...Vyšinutá holka by zvládla větší peklo, kdyby měla více prostoru, přesto koukatelné. ()

Hopeman

Geniálně zahraná Melinda a vysvětlování spoutaného Billyho jsou perly tohoto počinu........jako když si koupíte Parkside z Lidlu a pak se divíte co všechno to vydrží.... ()

Mukade

SPOILER ------------ Mmm, fantastické, nechať umrieť hlavný zábavný a eyecandy prvok v 30. minúte. Následne to bolo väčšinou takmer utrpenie sledovať, vďaka hlavnej "hrdinke", nepriamej vrahyni z "rozumu", ktorá bola presný opak niekoho s kým by sa chcel človek stotožňovať (ako s hlavnou postavou), permanentne mi pila krv. Naviac som postupne získal dojem že záver bude v duchu hlúpi majú šťastie, čo mi na nálade nepridávalo. A tak aj bolo, no super. Do 30.min. za 4**, následne za 1. Celkovo za dve. ()

Jankocour odpad!

Už mám dost těhle kravin. Narušený lidi, dlouho se nic neděje, myšlenka žádná. Jediný pozitivum, žádnej černoch. ()

Dechman

Milujem tento druh filmov a pobavilo ako vždy. Hlavná hrdinka mi poriadne liezla na nervy, je to tým ako dobre to hrala...tak to má byť! ()

Tadas

Docela nadprůměrné béčko, kdy jedna totálně psycho labilní žena touží po vztahu a zamotá se do dost zajímavé loupeže benzínky. ()

DyingAngel

Skvelý film, brilantná ukážka toho, že na to, aby bol film zaujímavý, nepotrebuje okázalé efekty, milión akčných scén a čo najznámejších hercov. Melody je veľmi dobrá postava, škoda, že nebolo venovaného viac priestoru k odkrytiu jej podstaty a charakteru. Chýbalo mi taktiež viac preexponovanosti v určitých scénach, napr. keď mu ukazovala svoje popáleniny alebo pri ich iných konfliktoch. Takto to nebolo zlé, ale ani prevedené do úplnej dokonalosti. Za mňa však po dlhej dobe veľmi vydarený kúsok, ktorý by som si pozrela ešte raz. ()

Dstar odpad!

ano,konečně jsem narazil na nejhorší film v novodobé historii...lidově řečeno sračka ;-).. 1% je diplom za toto debilní dílo..😃 ()

1308boddah

Poměrně dost nuda. Holka ve vedlejší roli hraje krásku (to mohla mít alespoň umyté vlasy), kluk v hlavní vedlejší roli neumí moc hrát, policajt je nuda na nudu a v podstatě to celé zachraňuje hlavní hrdinka, která je tak úžasně úslužná, protivná, nepříjemná, ujetá, divná a k zabití, že vás dotlačí na ten film koukat o něco víc než hrát na mobilu. Za hlavní hrdinku dávám tři hvězdy, jinak by to byl jasný odpad. ()