Totáln! sezona

• Česko Totální sezona
Sportovní / Dokumentární
Česko, 2019, 6 h 48 min (Minutáž: 22–80 min)

Epizody(8)

Recenze uživatele PaTeXx k tomuto seriálu (9)

Totáln! sezona (2019)

Velká čest klukům ze Slavie, že jsem jim povedlo natočit dokument evropského kalibru. Místy se některé pasáže velmi přepískávaly (Součkův medailonek, dlouhé oslavy doublu), ale vykompenzovaly legendární momenty typu děkovačka na Chelsea a prodloužení proti Seville. Dokument koresponduje s aktuální kvalitou Slavie. ()

Podzim (2019) (E01)

Ačkoliv byl průběh trochu slabší (samozřejmě věřím, že další epizody budou lepší), závěr proti Zenitu byl výborně zpracovaný. ()

Míša (2019) (E02)

Skvělá epizoda o zimní přípravě. Ale trošku mě udivuje název, protože Míša se začal řešit až poslední třetinu. ()

Z pekla do ráje (2019) (E03)

Krásná ukázka toho, že i profesionálové jsou jen lidi. Bomba. ()

118:53 (2019) (E04)

Nechce se mi věřit, že Češi jsou schopní natočit dokument takovýmto způsobem. Nemám slov. ()

Anglický sen (2019) (E05)

Jak řekl Trpa, štěstí, které měli hráči proti Seville se dostalo na stranu Chelsea. Děkovačka ironicky pohřbila jakoukoliv kritiku na tuto epizodu. ()

Finále!!! (2019) (E06)

Šmicera mám rád, ale asi by tvůrci nemuseli zaznamenávat jeho komentář po celou dobu zápasu. A Deli s jeho hláškama je neskutečný frajer. ()

77 let (2019) (E07)

Epizoda především o oslavách z doublu, ale v tomto případě je to až na škodu. Půlhodinka by byla ideální. ()

Zbořil (2019) (E08)

Líbilo se mi jak slávisti při losování LM nevěděli, jestli se smát štěstím nebo smutkem. Výborné zakončení. ()