Reklama

Reklama

Totáln! sezona

(seriál)
  • Česko Totální sezona
Trailer
Sportovní / Dokumentární
Česko, 2019, 6 h 48 min (Minutáž: 22–80 min)

Epizody(8)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

Zagros 

všechny recenze uživatele

Popravdě nejsem vyhraněný fanoušek Slávie, ale její mimořádná proměna a jízda mi neunikla. Velmi mě bavila vloni v Evropské lize a letos jsem z její hry a celkového fungování klubu v Lize mistrů doslova nadšený. Sevillu jsem viděl naživo v Olomouci a jsem moc rád, že ji Slavia dokázala vyřadit a pokračovala tak v úžasné sezóně a v úžasném příběhu. Dokonale mi sedlo i zpracování a tvůrcům a všem účinkujícím patří velký dík za ten formát. Záběry z kabiny byly perfektní, svou otevřeností, zápalem, originálností i odvahou nic neskrývat. Tím byl tento projekt v českých podmínkách výjimečný a vysoké hodnocení si po právu zaslouží. Pokud bych měl navíc hodnotit jednotlivá díla dle emocí, která u mě vyvolala, je to jednoznačných pět hvězd. Teď už jen zbývá tu krásnou pohádku dotáhnout až do konce... porazit Inter, Dortmund, postoupit… a vyhrát Ligu mistrů. :-) Budu držet palce! ()

Warhorr 

všechny recenze uživatele

Tohle se povedlo. I když Slávii nefandím a nemůžu ani říct, že by to byl ten nejlepší dokument z fotbalovýho prostředí co jsem kdy viděl, tak jsem se velice bavil. Na úvod je nutno říct, že se nejedná o nějaký highlight z celé sézony 18/19 kdy uvidíte všechny goly ze všech zápasů z celého ročníku. První dva díly pro mě osobně nic moc. Jen nějaký rychlý sestřih pár golů z ligy, vše z různých pohledů kamer a navíc ještě pro mě nenáviděného slow motionu, který při sestřihu utkání prostě nesnáším. Příprava na podzim sice fajn ale nic z čeho bych si sednul na prdel. Až jsem si chvíli myslel, že to po těch dvou dílech prostě típnu. Třetí díl však chytil zcela jiný spád a já už se nemohl odlepit od obrazovky. Tuny a tuny záběrů z kabiny - před zápasem, o poločase, po zápase. Bezprostřední reakce hráčů a trenérů po určitých situacích - goly, postupy, oslavy s fanoušky, nakouknutí do osobního života některých hráčů, spousta rozhovorů, komické a legrační momentky, vůbec se tady nešetří s nějakou cenzurou '' Houšto ty čuráku ty vole! '' Prostě tady si divák a hlavně fanoušek Slávie opravdu užije a hlavně uvidí něco, co většina týmů na světě nikdy nezveřejní. O to je celá tato minisérie vzácnější. Nejlepší díl je určitě ten čtvrtý. Celá část věnovaná Seville, na kterou asi nikdy nikdo nezapomene. ()

Reklama

Wade 

všechny recenze uživatele

Opravdu Totální sezóna plná skvělých výsledku. Perfektní záběry z šatny perfektní rozhovory a ukázky gólů. Při záběrech z tažení Evropskou ligou mi tekly slzy z očí prožívat znovu tu radost a ten pocit hrdosti na oblíbený klub je prostě nezapomenutelný. Jednoznačných 100% Čééérveno Bíílááá Bóóójovááá Sííílaa !!!!! ()

HonzaSim 

všechny recenze uživatele

Fantazie.. Jen dlouholetí slávisti, kteří si prošli s klubem od samého dna, ví ... Euforie po vítězném gólu a postupu přes Sevillu byla tak obrovská, jako asi nikdy u fotbalu. Čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea bylo splněným snem nejen pro mě, jakožto fanouška londýnského klubu. Sešla se mimořádná parta, která vytvořila rodinu. Celá řada srdcařů jako Deli, Houštecký, Bořil a další v čele s panem Trenérem Trpišovským. Skromní kluci, jejichž sebevědomí rostlo každým zápasem a udělali České republice ve světě tu nejlepší reklamu. Díky moc za všechny závěry ze zákulisí a z kabiny. Člověka to vtáhne do děje tak, že si připadá, jako kdyby byl jedním z nich a všechno to s nimi zažil. Klobouk dolů všem, kdo se podíleli na tomto dokumentu. Je to profesionální práce, která by si zasloužila i souhrn v podobě celovečerního snímku. Zázraky se dějí. Kdo by tomu věřil, že Chelsea přijede do Edenu, Slavia pojede na Stamford Bridge a v obou zápasech to bude jen o gól! Na tohle se bude vzpomínat celý život. MISTŘI! ()

Ellmariachi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když mě bylo asi 10 a tvaroval se můj fotbalový život, všichni kolem mě fandili Spartě. No a to mě nebavilo. Radši věčně druhej, než škaredej a rudej. Uběhlo spousta vody. Zažil jsem euforii při postupu přes Ajax. Zažil jsem potupnou porážku od Arsenalu. Přišel dokonce boj o záchranu a téměř krach. A právě kvůli poslednímu zmíněnému období, jsem strašně rád za to, že Slávia je tam kde je. Ale jsem šťastný i za to, že Slavia vůbec je. I díky ne úplně šťastnému období ze začátku jara v osobním životě, jsem si o to víc vážil radostných chvil u tohoto krásného sportu, při sledování nejkrásnějšího dresu na světě. Proto jsem rád, že se můžu podívat zpětně, jak to vypadalo v šatně v těch nejvypjatějších chvílích a naopak při výbuchu radostí. Dokument je výborný a má snad jen dva slabší díly. 100 procent a nezbývá než si zakřičet: Červenobílá!!!Síla!!! ()

Zajímavosti (4)

  • SK Slavia Praha postoupila také do čtvrtfinále Evropské ligy, když vyřadila celek Sevilla FC, který předtím dokázal tuto soutěž vyhrát 5x, přičemž to zvládl mezi lety 2014–2016 3x v řadě. (mis3)
  • SK Slavia Praha získala double (vítězství v ligovém poháru a první lize) v sezóně 2018/2019 po 77 letech. (mis3)
  • Vyšla také kniha s názvem „Totální sezona“, která mapuje stejně jako seriál úspěšné tažení Slavie celou sezónou. (Wade)

Reklama

Reklama