poster

Totáln! sezona (TV seriál)

 • Česko

  Totální sezona

Sportovní / Dokumentární

Česko, 2019, 6 h 48 min (Minutáž: 22–80 min)

Hudba:

Jan P. Muchow
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ellmariachi
  *****

  Když mě bylo asi 10 a tvaroval se můj fotbalový život, všichni kolem mě fandili Spartě. No a to mě nebavilo. Radši věčně druhej, než škaredej a rudej. Uběhlo spousta vody. Zažil jsem euforii při postupu přes Ajax. Zažil jsem potupnou porážku od Arsenalu. Přišel dokonce boj o záchranu a téměř krach. A právě kvůli poslednímu zmíněnému období, jsem strašně rád za to, že Slávia je tam kde je. Ale jsem šťastný i za to, že Slavia vůbec je. I díky ne úplně šťastnému období ze začátku jara v osobním životě, jsem si o to víc vážil radostných chvil u tohoto krásného sportu, při sledování nejkrásnějšího dresu na světě. Proto jsem rád, že se můžu podívat zpětně, jak to vypadalo v šatně v těch nejvypjatějších chvílích a naopak při výbuchu radostí. Dokument je výborný a má snad jen dva slabší díly. 100 procent a nezbývá než si zakřičet: Červenobílá!!!Síla!!!(24.9.2019)

 • Kvasekus
  *****

  Pro fanouška povinnost a pro všechny ostatní sportovní i nesportovní nadšence skvělej dokument. Pro nás Slávisty je Totální sezóna spojená s velkejma emocema, takže se nám to u seriálu vrací a myslim, že se u toho všichni smějem jak blázni. A pro vás všechny ostatní je to skvělá možnost se podívat do zákulisí kabiny i klubu, na tréninky nebo do hlav fotbalistů...a neni to jen nějaká strojená taškařice, která se narychlo upeče po velkym úspěchu. Je to promyšlenej dokument posbíranej během sezony, kdy byla kamera i za prdelí trávníkáře ať už se dařilo nebo ne. Všechno navíc profesionálně vedený...skvělý záběry, momenty i hudba. A podle toho to vypadá. Pěknou zábavu přátelé! Slavia Praha!!(15.9.2019)

 • HonzaSim
  *****

  Fantazie.. Jen dlouholetí slávisti, kteří si prošli s klubem od samého dna, ví ... Euforie po vítězném gólu a postupu přes Sevillu byla tak obrovská, jako asi nikdy u fotbalu. Čtvrtfinále Evropské ligy proti Chelsea bylo splněným snem nejen pro mě, jakožto fanouška londýnského klubu. Sešla se mimořádná parta, která vytvořila rodinu. Celá řada srdcařů jako Deli, Houštecký, Bořil a další v čele s panem Trenérem Trpišovským. Skromní kluci, jejichž sebevědomí rostlo každým zápasem a udělali České republice ve světě tu nejlepší reklamu. Díky moc za všechny závěry ze zákulisí a z kabiny. Člověka to vtáhne do děje tak, že si připadá, jako kdyby byl jedním z nich a všechno to s nimi zažil. Klobouk dolů všem, kdo se podíleli na tomto dokumentu. Je to profesionální práce, která by si zasloužila i souhrn v podobě celovečerního snímku. Zázraky se dějí. Kdo by tomu věřil, že Chelsea přijede do Edenu, Slavia pojede na Stamford Bridge a v obou zápasech to bude jen o gól! Na tohle se bude vzpomínat celý život. MISTŘI!(9.8.2019)

 • MartinS96
  ***

  Z pozice zarytého SPARŤANA, jehož víkend je jen tak dobrý, jaký je výsledek posledního zápasu jeho milovaného klubu mi bylo hned jasné, že objektivně zhodnotit tento seriál nebude vůbec jednoduché. Stejně tak, když vezmu v potaz, že Slavii se tato sezóna opravdu vydařila. Z pozice milovníka fotbalu jsem za každý takovýto projekt jenom rád, ale po třetím díle (který s spolu s druhým považuji za vrchol téhle série) jsem byl docela zděšen, že budu muset s podobnou těžkostí, s jakou „fandím“ jiným českým klubům v evropských pohárech udělit minimálně čtyřhvězdičkové hodnocení. Naštěstí pro moje klubismem ovlivněné já, kvalita s jakou přicházely další díly dosti opadla. Nadšeně jsem vítal zákulisní záběry, které seriál posouvaly v širším kontextu kupředu, ať už to byly Trpišovského motivační proslovy, které se však později začaly opakovat, nebo záběry z utkání, které běžně v televizi nejsou k vidění, proložené rozhovory týkající se dané situace. Od druhé poloviny pak seriál působil jako nastavovaná kaše, která by se určitě dala výživněji shrnout do tří kratších, než do pěti delších dílů. Mistrovské oslavy, které jsou stejné jak na hřišti, v kabině, ve vlaku i poté opět na stadionu jsou toho jasným důkazem a ze slušně vypadajícího dokumentu o fotbalové sezóně se stává pouze průměrné youtubové video, patřící na týmový kanál. Chybějící objektivita a větší respekt k soupeřům pak zapříčiňuje nemožnost zaujmout nikoho jiného, než fanouška tohoto klubu a větší světovost tohoto projektu je tak spláchnuta do hajzlu. 6/10(17.9.2019)

 • Lucasion
  *****

  "Červenobílá! Bojová síla! Slavie! Praha! Vždycky jsme s váma! Po výhře! Po prohře! A proto - ať žije Slavie!" Jako nadšený fanoušek Slavie jsem tímto unikátním pohledem na nebeskou sezónu nadšený. Loni, když mě vzal bratr po delší době na zápas, tak mi řekl, že to bude velký. Ovšem, aby z toho byli hned tři poháry, to jsem nečekal. Letos na jaře jsem nevynechal jediný domácí zápas a vím, že ta atmosféra u nás v Edenu je zkrátka neuvěřitelná. Kluky z kabiny obdivuji pro to, co si za celý rok vytrpěli a jejich výkony prostě mluví za vše. Seriál Totáln! sezona tyto zážitky mapuje od začátku do konce a jsme rád, že si tuto sezónu snů mohu opět prožít. Navíc se mi líbí pohledy do kabiny a fanoušek má hned pocit, že ty kluci z trávníku zná zase o kus více. Děkuju naším červenobílým hrdinům. Děkuji Jindrovi a už si beru svojí permici a jdu si sednout opět a fandit a splnit další sportovní sny. Husí kůže, zážitky a srdce fanouška. A myslím, že přesně o tomhle je tento seriál. [Exkluzivní předpremiéra 4. a 7. dílu naživo v Muzeum Slavia] (100 %)(28.7.2019)

 • - Zatímco evropská fotbalová asociace (UEFA) poskytla práva na záběry z utkání bez problémů, Česká Ligová fotbalová asociace (LFA) práva neposkytla, z toho důvodu musel být stažen první díl a v dalších dílech už se záběry z ligy neobjevují. (mis3)

 • - SK Slavia Praha získala double (vítězství v ligovém poháru a první lize) v sezóně 2018/2019 po 77 letech. (mis3)

 • - SK Slavia Praha postoupila také do čtvrtfinále Evropské ligy, když vyřadila celek Sevilla FC, který předtím dokázal tuto soutěž vyhrát 5x, přičemž to zvládl mezi lety 2014–2016 3x v řadě. (mis3)