After: Přiznání

• USA After We Collided (více)

Hodná dívka Tessa a tajemný Hardin se propadli do vzájemné osudové lásky. Na ničem jiném nezáleží a ani jeden z nich nemá co ztratit. Až na to, že mohou ztratit jeden druhého, tedy vlastně úplně všechno. A právě takové nebezpečí hrozí ve chvíli, kdy se Tessa dozví o sázce, která jejich vášni předcházela, a jedno Hardinovo ošklivé tajemství z minulosti. Hardin býval krutý a nepoddajný, uměl dívky využít a odkopnout. Teď je to on, kdo by mohl skončit se zlomeným srdcem, kdo bez toho druhého nemůže žít. Udělal obrovskou chybu, díky níž může láska jeho života skončit. Dokáže překonat stíny minulosti a vybojovat svou lásku zpět? Nebude to snadné. Silná láska a divoký vztah totiž Tessu změnily, už není tou nevinnou dívenkou. Stále je zamilovaná, ale současně je silnější a dospělejší. Určitě nechce skončit v slzách. Nový kluk, který se v jejím životě objevil, je navíc pozorný a hodný. S ním by její srdce mohlo najít klid... je ale klid to, co opravdu chce? Nezvítězí nakonec elektrizující doteky, nenasytné polibky a žhavá touha, kterou umí vzbudit jenom zlobivý Hardin Scott? (Bontonfilm)

blondboss

Tento teenagersky poňatý "epos" o láske jedného bad-assa a druhej "slušňáčky" bol prvoplánový už v prvom dieli. V tomto pokračovaní to už len naberá na sile a v hlúposti a nezmyselnosti dejovej linky to doslova posúva hranice. V zásade sa dostávame do polohy, že pozeráme na dvoch teenagerov, ktorí nevedia čo so sebou a navyše postavené je to hlavne na jemnej erotike, čo možno žerú masy, ale plytkosť tohto snímku to len dokresľuje. Ešteže sympatická herečka ostala. 40 % ()

hrumsrt

Proč ta firma Vance pořád dokola všechno platí?! Co je jí potom, že se Tessa kvůli telefonování za volantem vybourala? Aha, takhle platit za stážistku, to zní skoro jako ze života :(. V předešlém díle to fungovalo dobře, bylo to neokoukané a zatraceně to táhla Tessa (Josephine Langford)... Ale tentokrát to tvůrci přehnali, zaměřili se jen a jen na sex, zbytek je prostě nudné a jen tak plyne (působí to jako křoví). Harding (Hero Fiennes Tiffin) je jak potetovaný vesničan z 18. století, prostě nudný, žádná nadstavba oproti prequelu. Oproti tomu to nejlepší, co nabídl předchozí snímek tedy Tessa, se tady tentokrát úplně utrhne, od romantické čtenářky klasik je z ní nadržená rádoby dospělá.. Co mě mrzí je, že tvůrci ponechali stejné respektive velmi podobné schéma příběhu, jen tomu dali novější a dospělejší vzhled. 25% ()

mstychov

Ach, ach. :) Kde zacit. Libil se mi vic nez jednicka. Mam chut si precist vsechny knizky. Bylo to napinave, misty dost pubertacke. Konec prekvapivy a sakra proc uz neni natocena trojka? :-D Sceny pikanti. Prirovnala bych k 50 odstinum. Tesim se, az uvidim znovu. ()

zitush

musím povedať, že som z filmu sklamaná ... naschvál som si kvôli tomu ešte raz prečítala túto časť nedávno... film obsahuje asi 20% z knihy ... možno aj to som nadhodnotila... dôležité zápletky tam absolútne nehľadajte ani žiadne hádky ani bitky .... najviac ma "dojala" výmena hercov, ktorí stvárňujú Hardinovho otca a nevlastnú matku - (asi si uvedomili, že Landon asi nemal po kom byť černoch, keď mal v prvej časti matku bielu) ...... ten, kto knihy nečítal, nepochopí .... 2 hviezdičky asi len kvôli ich chémii... ()

Veeria

Velmi pěkné pokračování, spokojenost! Hlavní postavy prochází vývojem a bojují sami se sebou, se svou minulostí. Jakým způsobem dokáže vztah ovlivnit toho druhého... Tessa má větší sebevědomí, Hardin ukazuje i svoji něžnou povahu. Team Hessa. :) ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

hrackabanan

Jsem zklamaná, jakým směrem se dvojka ubrala. Kdybych si chtěla pustit porno, tak si ho pustím. Ale já jen chtěla pokračování sladký romanťárny. Hmmm ()

xxxLussyxxx

Nechápu ty odpady tady. Někdo tady píše, že viděl jedničku a nelíbila se mu a přesto šel na dvojku? Demence na druhou... Nazvat autorku knih krávou svědčí jen o tom, že daný uživatel je dementní. Nic méně k filmu. Mě bavil více než jednička. Sice ty erotické scény byly trošku takové neohrabané, ale jelikož ani jeden není extra zkušený herec, tak to zase taková hrůza nebyla. Naštěstí nějaká chemie mezi hlavními postavami byla, jinak by se na to nedalo koukat. Dějová linka super, ale na knihu tu zkrátka nemá. Možná je to herci. Myslím si, že kdyby tam hráli herci, kteří se v branži pohybují už nějaký ten pátek, tak by to bylo lepší. I přes to ale dávám plný počet hvězdiček, protože kdybych nečetla knihy, tak bych neměla s čím srovnávat a film by se mi na plný počet hvězdiček líbil. ()

Bumkybunny odpad!

Hm. Hm. Hm. Upřímně by mě zajímalo, kolik lidí se jde na film podívat, jen aby zjistilo, jak hluboko ještě může jeho kvalita jít. Je to svým způsobem krása. Člověk neví, kdy omdlí děsem, kdy se psychicky zhroutí, rozbrečí, nebo smíchy spadne ze židle. To by samo o sobě bylo fajn. Jenže problém je, že do těchto stavů se dostáváte v úplně nepatřičných momentech. Proč? Protože zkrátka nic jiného dělat nemůžete. Reakce postav na úplně cokoliv jsou strašné. A když říkám strašné, myslím STRAŠNÉ. Něčemu takovému by snad nemohlo věřit ani dvanáctileté dítě, nehledě na to, že by ze spousty scén mělo doživotní trauma, od kterého já jakožto dospělý člověk nemám vůbec daleko. Příběh to NEMÁ. Smysl tam NENÍ. Ze Země je najednou krásné místo, po kterém běhají nahaté opičky, které zvládnou tak leda strčit klacík do p*čky. Jejdamane, ještě ze mě snad udělají básníka. Kdybych to měla shrnout, tak asi... Adrenalin? Rozhodně. Kvalita? Ani náhodou. ()

Noimosyniii

Obsah filmu: Hardin nebo Tessa pod vlivem alkoholu, Hardin je triggered, Tessa je triggered, Hardin je happy, Tessa je happy, sex, sex, sex, ještě jednou sex a ještě jednou sex... (Filipe, 3. a 4. again) ()

Rikku

Takhle to dopadá, když si autorka "kvalitní" literární série myslí, že je automaticky i erudovanou scénáristkou. O tom, že její postavy žijí v nějaké pohádkové realitě, by se dalo sáhodlouze rozepsat (Tessa je na stáži první den a šéf ji okamžitě bere na exkluzivní firemní jednání? Odkud bere Hardin na svůj životní styl peníze? Oba chodí na vysokou, ale ani jeden se školou nezabývá?). Film připomíná hodinu čtyřicet dlouhý epizodický videoklip, ve kterém se za každou cenu mihnou všechny postavy z knih jen proto, aby se ve filmu jednoduše objevili, a přitom se nikdo nikam v podstatě neposune - což je opět vinou předlohy, bez jejíž znalosti budete tápat. Přesto je film stravitelnější než kniha, jelikož je často (ač nejspíš nechtěně) opravdu vtipný. Tedy mezi střídajícími se sekvencemi hádek, sexu a product placementu od Victoria's Secret se člověk aspoň občas zasměje. Jedna hvězda za snažící se Josephine a Hero Fiennese - snad časem dostanou šanci zahrát si v nějakém kvalitnějším snímku. ()

Teri123

První díl dějově i herecky ještě ušel ale tenhle moc ne. Děj je stále opakující, velmi předvídatelný a hlavně nezáživný. Pořád se tu něco děje ale vy i tak máte pocit, že se nestalo vůbec nic.  Nespočet sex scén, které mi normálně nevadí, kdyby nebyly tak trapné a neopakovali se co 5 minut. Herecky je to velká hrůza a to hlavně kvůli Hero Fiennes-Tiffin. Borec sice hezkej ale hrát rozhodně neumí. Záchranou téhle frašky byl Dylan Sprouse, který měl sice dohromady tak 2 scény v celém filmu ale i tak za to dám tu 1 hvězdu navíc. Kamera byla též celkem otřes, protože natáčet několik scén z jenom z 1 úhlu, který do toho vypadá fakt blbě je hrůza. Dialogy klišé jak prase ale je to romantický film, nic jiného se nedá čekat. Aspoň doufám, že ten 3 díl bude koukatelný. ()

Winderyx

Ač už moc ani filmy nesleduji, a hlavně ne tyhle zoomerské love filmy. Jelikož jsem, ale nějak viděl ten první díl, a byl tam Zac ze sladkého života tak jsem tomu šanci dal no škoda. Zac tam prakticky ani není, a podstata z traileru a z toho o čem ten film je, že už nejsou spolu nemá logiku pač za 10 minut spí spolu a vesměs jsou zpátky spolu. Po sexu se jako by rozejdou, ale ona a on se stále mají rádi. Nakonec chce od něho odejít, ale pozná jeho mamku které on neřekl, že už nejsou spolu ano skončí to opět sexem WOW. Opět se pohádá s otcem kdy jeho nevlastní bratr ji vysvětlí, že s ním nemá budoucnost. Je ji nabízená možnost nového krásného života v jiném města bohužel. Jdou spolu na párty kdy se vlastně oba dva nějak proviní a opět se pohádají sex potom se druhý proviní ona si zrahej že jedenpolibekcizímu klukovia ona je najednou největší víte co. Odletí do Anglie kdy mu mamka řekne aby to s ní nevzdal tudíž po 2 minutové scénce kdy je v anglii letí zpátky. Ona je odkopnutá mamkou, že on není pro ni pravý a skončila pro ni stále to nechápu pač s jejím otcem a ni to nebylo nikdy vysvětleno. Zac ji chce přemluvit ať na ni zapomene je autonehoda zatímco Zac zkouší na WC jak ji přemluvit tak přijde BIG BOY BACK IN THE GAME a veme si holku zpátky ZAC vyšel ona nikde. Jsou spolu WOW najednou potkají bezdomovce a ono je najednou konec takže vám dojde, že tahle hovadina bude mít pokračování. Děkujeme dívence z Wattpadu za tyhle příběhy, které jsem prakticky udělal celý příběh a pointu tohohle příběhu v pár větách. Celkové hodnocení 30% pač jsem u toho neusnul. ()

mrtvej_pes

Na sequelu Afteru je nejvíce fascinující fakt, že se tvůrci rozhodli pro Rkové hodnocení. Bezobsažná sračka, která bohužel nedosahuje ani "so bad its good" kvalit, takže ji nakonec ani nic neomlouvá - utrpení. ()

Zdarda

Přiznání dvanáctileté divačky: letos je mi už třináct, takže dám ještě šanci tomuto druhému dílu romantické ságy, ale za rok už tohle fakt nedám. ()

Ttalgi odpad!

První díl byl hrozný, tady jsme se dostali ještě pod větší dno. Příšerné vztahy, tupá hlavní hrdinka, ublížený hlavní hrdina a vrcholem jsou sexualní sceny, které jsou tisickrat horší než z nejhoršího amatérského videa, které jste mohli na jistých stránkách vidět. ()

Kloudylou

Nejlépe bych asi začala výrokem, který jsem pronesla při spuštění titulků: "Není to taková sračka jako jednička...". Konečně ten děj začal dávat aspoň trochu smysl (když vezmeme v potaz, že to je slaďárna), v některých pasáží mě dokázal film dokonce i rozesmát (přesněji dvakrát, ale i to se počítá). Ale stále to je pouze romantický film pro vlhké třináctky, který absolutně nepřišel s ničím novým. Hlavně mi tam chybělo nějaké napětí, ve zkratce celý film sledujeme pouze jak se hlavní hrdinové dají k sobě (hned poté následuje erotická scéna) a pak zase od sebe. Ono když to vidíte několikrát po sobě, už to je spíše unavující, než aby vám bylo líto jejich rozchodu, či měli radost z toho, že se vrátili k sobě.. Dokonce i ty sex scény stáli za hovno! Nemám potřebu aby tam bylo vidět všechno (od toho je přece jenom porno...), ale když necítíte napětí mezi hlavní dvojicí a necítíte ani žádné vzrušení, tak je nejspíš něco špatně. Nejsmutnější ale je nejspíš fakt, že jsem si už posledních 30 minut říkala: "Kdy to už skončí?". Dávám 3* hlavně kvůli tomu, že zřejmě nejsem cílovka a hlavně z toho důvodu že After neurazí ani nepotěší. Prostě zase další film na který se kouknete jenom z nudy a nic od něj neočekáváte (či chcete zasunout, tak to přetrpíte se svou přítelkyní). ()

Metastazina odpad!

Na co že jsem se to právě dívala? No, tak začněme tím, že je Tessa neksutečná píča, ale to už vlastně víme z jedničky, že? Má neustále otevřenou držku a vydává zvuky jako kráva, co se zasekla v dojícím přístroji. Chování postav je naprosto absurdní. Kamera je na hovno, ale zase nechci být moc kritická, takže vzhledem k tomu, že u toho kameraman požíval jen jednu ruku, tak odvedl vlastně dobrou práci. No prostě tento film nesplní ani účel jití do kina pouze pro popcorn a odpočinek. Už v prvních dvaceti minutách filmu, chcete popcorn vyblít a raději se sebrat, jít domů a tam si pustit porno jako normální človek. Velebnosti, du blejt. ()