Smrtící virus zasáhne město a osamělý muž se ocitne v pasti. Uvězněný ve svém bytě bez spojení s okolním světem se snaží najít pomoc a cestu ven. (Netflix)

DANJELKO

veľmi dobrý film z prostredia apokalypsy, komu sa nepáčil tak nechápem čo by inšie čakal od apokaliptistického filmu. za mňa 5 hviezdičiek ()

artlover

Ja vlastne zombíkovské filmy nemusím, ale keď už sme to mali zapnuté, trochu ma to zaujalo. Časť, keď sú každý vo svojom byte sa mi zdala celkom fajn, aj to, že našli suseda. Potom to šlo dosť dole vodou a teda ten koniec, to som sa normálne zasmiala. Tak týpek kuká kade tade, nikde nič a BUM! Zrazu helikoptéra! Úplne nečakaná záchrana sa vynorí z oparu neviditeľnosti a nehlučného vákua, totálne prekvapí a celkom nepredvídateľne na poslednú chvíľu zachráni dvojicu, ktorá nie je schopná si v tej blbej kraksni ani len dať pusu. To je ako keď na písomke z dejepisu nestíhate a do poslednej otázky na letopočty napíšete len "áno". ()

HombreT odpad!

O upíroch už konečne moc nepočuť, tak mi pre boha živého už konečne vysvetlite, na kieho otca sa stále točia zombíci ?!!! Prídu mŕtvoly a zabíja sa + uteká. Čo vás na tomto sračkovom scenári stále baví pozerať ?! Na začiatku to bola fajn myšlienka.....teraz sú všetky filmy rovnaké....veď čo aj viac sa tu dá ? 🤦 PS: pozreté len vďaka frajerke....nelibujem si v pozeraní niečoho čo viem, že mi nešmakuje......ako taký pán Colgate.... ()

Perzo

Zombie Apokalypsa, jako film.. od začátku mám to mínění, že skoro každý americký film v tomhle souladu je nezáživní a není jako Zombieland. Ale bohužel, jsem se spletl, navzdory verzi korejské, mě uchvátila technika, byt, zázemí prostoru tohoto víc jak záživného horroru zombie! Téměř v každý akční moment je i zvukově na jinačí úrovni, než polovina zombie filmů, například konfrontace s dívkou, bylo požehnání pro chlapce a jeho motivaci žít dál a zdokonalovat své možnosti pro bojové přežití s druhou polovičkou. Za mě velice povedený kousek 😊.. ()

Andrew88cz

Pěkná, asijská zombie apokalypsa, která si jede v zajetych kolejích klasických zombie filmů o přežití. Na samotném konci jsem čekal, co se z toho vyklube a jak dopadnou hlavní postavy no a na úkor toho, jak to dopadlo jsem ještě jednu hvězdu ubral. (6/10) ()

SandroCZ

Největší survival tam je když musí vypít rozlitou vodu ze stolu, jeho blízcí jsou pravděpodobně mrtví ale on si v klídku paří svou oblíbenou gamesu atd atd atd je tam prostě děr jak v cedníku nicméně bylo to koukatelný. ()

patho666

Je tu cítiť snahu o akú takú originalitu v zombie žánri ale výsledok nič moc. Jedna hviezda navyše za zombie šplh na lane, tá scéna pobavila viac ako celý film. ()

petisebesta

Zombie romanticka akcnacka. Ja nevim proc ty korejsky decka maj takovy trhavy pohyby, oni se s tim snad rodej. Schema je dobry, vsichni v panelaku jsou kousnuty, nikdo nema doma rejzi a tak neni co jist za 5 dni. Otazka je jak dlouho takovej zombie vydrzi bez jidla anebo neshnije ... zkusim pohledat v literature :-) ()