Sexy Jexi

• USA Jexi (více)

Philovi zcela změní budoucnost nový mobilní telefon s inteligentní aplikací, která mu chce zlepšit život. Ovšem podle sebe a navždy. Umělá inteligence začne žárlit a rozhodne se svému majiteli pořádně komplikovat jeho milostné peripetie... (TV Prima)

moviefan4

Film s dobrou myšlienkou a kritikou na dnešnú dobu v ktorej už nikto nevydrží bez telefónu. Par podarených vtipov to ale nezachráni. Zato je ti ale fajn jednohubka ktorá neurazí. ()

pralines

Film, bez kterého se běžný smrtelník v pohodě obejde. však poukazuje na problematiku, která je čím dál palčivější, leč trapnou formou. ()

blazma

Pro mě příjemné překvapení, Adam skoro v každém filmu vypadá jako ten největší trouba se slámou místo mozku. Nic méně tady hraje postavu která vypadá hloupě, ale přitom v té hlavě i něco má. Život který nám řídí a ovládá appka a celkově neustálé zírání do mobilu a lidi kteří bez mobilu a google map nedojedou do obchodu který pomalu vidí z okna vlastního domu je dle mého docela reálná. Stejně tak i postava kterou hraje Alexandra Shipp, člověk který si chce užívat a nekoukat jen do telefonu. Nesourodá dvojka, která v sobě najde zalíbená a porozumění.. trošku toho vtipu, od začátku do konce jsem se bavil. ()

blondboss

Toto je presne ten typ komédie, kedy sa hanbíte dať viac ako tri hviezdy, aj keď ich veľmi chcete dať. Ja som nezaváhal a dávam aj tú štvrtú, nakoľko sa síce jedná o veľmi plytkú komediálnu hovadinu, pri ktorej som sa ale nasmial a Jexi na mňa skvelým spôsobom zapôsobila. Taký správny mother fuck telefón, ktorý síce nechcete mať, ale na druhú stranu sa pobavíte. Adam Devine sa do tejto roly hodí ako riť na šerbel, takže to fungovalo. 75 % ()

andrewXx

Tak toto ma fakt veľmi potešilo. Konečne nová fresh komédia so zaujímavým dejom, ktorý v sebe dokonca skrýva aj poučenie z aktuálnej doby. Film skvele odsýpa, pobaví dokonca aj na vtip náročnejšieho diváka ako ja, má príjemné obsadenie, netlačí na pílu, na nič sa nehrá, skrátka vynikajúca oddychovka. Teším sa, že som tomu dal šancu. Škoda toho underrated na čsfd. Každopádne za mňa parádička. ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

bigmatko

Ďalšia pseudo komédia z kategórie Americkej trápnosti, ktorá balancuje na hrane medzi humorom a nezmyslom. Nie je to úplný trapas a v kine sa dokonca pár ľudí smialo väčšinu času, ale to pripisujem ich povznesenej nálade alebo sklonom k obdivu americkej zábavy pod vplyvom marihuany. Tráva samozrejme nemohla chýbať ani v tomto filme. Americké komédie tvoria paraleru k českej produkcii. Tam tiež vznikajú samé komédie ale vzorec úspechov je zrejmý. Z desiatich filmov je jeden zábavný, dva sa dajú pozerať, tri sú silené a trápne a štyri sú už za hranicou chápania. Jexi určite nie je sexi. zábava sa sem tam objaví ale balancuje na hrane normálnosti. Adam má komediálny talent a zachraňuje to svojim zjavom a pomáha mu sem tam aj Peňa. Z filmu si možno ešte odniesť ponaučenie že naozaj je väčšina hlavne mladých zmagorených z mobilných aplikácií a keby sa dalo tak si dajú prišiť ešte jednu ruku na obsluhovanie mobilu. ()

CaptainAss

Námět pro tento film byl celkem zajímavý, ale špatně uchycený. Mohlo to jít i lépe, kdyby se na to šlo jinak. Ovšem, to nebyl původní záměr a akorát se z toho stalo jedno velké klišé. Klasická komedie na odreagování s předvídatelným dějem a průměrnými hereckými výkony. Spousta situací zde taky nedávala úplně smysl, ale komedie je od toho, aby byly situace přeháněny. Celý snímek mi přišel jako by byl udělán narychlo, jen aby z toho káply nějaké peníze. Adam Devine a jeho hraní bylo pro mě neskutečně nucené. I když je typický právě pro role v komediích, jako je tato, v téhle to na mě působilo, jako by to hrál jen protože nic lepšího nebylo. Ale aspoň se na něho hezky dívá. Film, který nikoho neurazí, ale ani nepřekvapí. Pokud nejste náročný divák, co se rád odreaguje od problémů všedního dne, doporučuji a jako bonus dostanete hezké záběry na San Francisco. ()

PeterVonKV

Výborný film, který odráží dnešní svět, kdy lidé čučí jen do mobilů a honí se za stále novým modelem, anižby žili reálný život. ()

Judovik

Pořádná dávka smíchu, to vám zajistí tento film. Opravdu jsem se smál od začátku do konce. Vytknul bych jen některé nedomyšlené scény. Jinak super. 8/10 ()

zorrra

Mam velmi rada Adama a dokazem sa zasmiat aj na lacnych vtipoch,ale toto bola ozaj kravina. Nefungovalo to,cely pribeh bol stupidny,dokonca ani ta romanticka zapletka ma nejako nechytila a hlavne- ta neustale sa priblizujuca a oddalujuca kamera ma neskutocne vytacala!!! Jedna hviezdicka za Adama a druha za hudbu a to som este zhovievava. ()

Petr.Tlapa

Originální nápad, který nadchnul a zaujal. Bohužel herecý výkon nic moc a vtip celého filmu až trapně na sílu. Dobrá jednohubka! Podruhé vidět nedoporučuji!!! ()

Bion

Nápad s mobilom a jeho umelou inteligenciou a neinteligentným hrdinom je fajn. Aj tých pár vtipov ako "mám preteba nejaké šaty", USB-sex pobaví ale všetko ostatné je iba hlúpy vtip s kolísavou atmosférou medzi akousi romantickou komédiou a tenagerovskou paródiou na dnešnú mobilnú dobu. Film pobaví najme svojou hlúposťou a ako nedojedená jednohubka snáď nejaký pár puberťákov aj poteší. Mňa ale veľmi nepotešil pretože už na druhý deň som zabudol, že som ho videl. Byť študentom z zhlavou v obláčikoch niekde na základke čo šmíruje dievky a ťahá jednu apku za druhou, postuje a likuje stránky vo svojom milovanom mobile tak to možno beriem inak, lenže...ani Sexy nieje Jexi. ()