Reklama

Reklama

Díra

  • Španělsko El hoyo (více)
Trailer 2

VOD (1)

Obsahy(1)

Vězni v horních patrech se najedí lépe než ti dole, na které zůstanou jen zbytky. Jeden muž se snaží prosadit změnu, aby všichni měli dostatek. (Netflix)

Diskuze

Nu.Fylyp

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

to si každý predsa povie, že ja som ten čo by človeka nikdy nezjedol ..ale mesiac o hlade, no neviem ..obzvlášť keď sme naučený každý deň sa poriadne najesť

na příspěvěk reagoval JADIM

Příspěvek byl smazán administrátorem.

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

JADIM

tak asi ten co ma na svedomi upravovanie zanrov si ten film pozrel a vylakal sa :D ja som sa toho teda rozhodne vylakal ,ovela viac ako nejakych duchov

na příspěvěk reagoval silentname

Nu.Fylyp

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

Anosompozer

určite to vychádzalo z nejakého väčšieho biblického kontextu, ja som si to jednoducho vysvetlil tak, že tým ako celý film v podstate len parafrázuje dnešnú spoločnosť (keď si hore jebeš na tých dole) tak aj v tomto zvrátenom systéme sa dokáže nájsť niekto kto odoberie sebe a obetuje sa pre druhých, a nie nadarmo sa hovorí, že deti alebo mladí všeobecne sú budúcnosť, nevieme ako a prečo alebo čo zmenia ale môžu... takže tým koncom sa v podstate poukázalo asi hlavne na to

na příspěvěk reagoval Anosompozer, brianko.sk, tibmattm

Uživatel JADIM smazal svůj příspěvek.

Paul_cz

Paul_cz (hodnocení, recenze)

Film co se jakoby kritizuje kapitalismus, ale přitom perfektně zobrazuje proč nikdy nemůže fungovat komunismus. Výborné a zábavné.

Majo.evans

Majo.evans (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Mudrlant,ja mám dobrú robotu a aj výšku mám(mal som šťastie),o to by nešlo ale ja som komentoval tento film a dnešný svet....A so školou to nemá nič spoločné,veľa ľudí majú školy a je ti to na hovno pokiaľ nemáš známosti.Ak to teda není informatika alebo strojarina.Tak nesnaž sa byť vtipný.....

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Majo.evans

Majo.evans (hodnocení, recenze)

Krásna ukážka dnešnej doby.Kapitalizmu.Tí hore nás majú v piči a čo sa deje ostatným ľuďom,to ich nezaujíma.Komunizmus bol dobrý aspoň pre strednú vrstvu.Mala sa lepšie.Ľudia boli ku sebe lepší,ľudskejší.Dnes je to už hocjako.Len aby bol zisk a nič iné.Na obyčajných ľudí každí kašle.Hyenizmus,sebectvo,pretvárky....To že môžme cestovať do iných krajín,na to sa vyjebem,kedže na to niesú prachy.

na příspěvěk reagoval dr.horrible, Neji1453, Neji1453

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

Tak nejak to vysvetluje, proc ten Marx ci Platon nedosahli te ideologie komunismu. Lidi jsou proste prasata jakmile se dostanou k jmeni a dole nemaji silu neco zmenit. Komunismus je nejlepsi ideologii, kterou je strasne tezke prosadit u tech, co sezerou petipatrovej dort 50ti lidem ve spodnich patrech. A dalsich 100 pater nechaji chcipnout aby se proleteli ve svem tryskaci. :(

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Reklama

Reklama