Lindenstraße - Das 16. Jahr - 2000/2001 (2000) (série)
Hrají
Jim Boeven
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Panenka Jane (2014) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Anna Sophia Claus
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kobra 11 - Nasazení týmu 2 (2003) (seriál)
Susanne Evers
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál) - herec, a.z.
Joris Gratwohl
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Erkan Gündüz
Turecko
Willi Herren
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Knut Hinz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Das Erbe der Guldenburgs (1987) (seriál)
Hermes Hodolides
Řecko
Florian Köster
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Mravnostní oddělení (2003) (seriál)
Reinhold Lampe
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Philipp Neubauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Franz Rampelmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Martin Rickelt
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Marianne Rogée
Německá říše
Moritz Alexander Sachs
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Andrea Spatzek
Rakousko
Nejlepší seriály:
Zámecký hotel Orth (1996) (seriál)
Nadine Spruß
Západní Německo
Christine Stienemeier
Západní Německo
Jacqueline Svilarov
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)