Hra na oliheň - Série 1 (2021) (série)

Kganbu (S01E06)

(epizoda)

Hráči před čtvrtým kolem utvoří dvojice. Ki-hun řeší morální dilema, Sang-ue volí záchranu a Se-bjok o sobě něco prozradí. (Netflix)

Frajer42

Spoilery! Tak tentokrát vybrali tvůrci z rukávu hru z kategorie těch psychologických a rozdali si to spolu páry. Velmi emotivní ztvárnění hry kuličky, kdy v momentě, kdy tvůrci odhalili, že půjde o hru pro páry, tak jsem očekával, že nepůjde o spolupráci, nýbrž o litý boj, kde se občas někdo nestyděl sáhnout po nekalých praktikách a využít mentálních slabin protihráče. Oceňuji, že se to obešlo bez sentimentu, jak bývá u Korejců takřka pravidlem. Přesto bych si dovolil nesouhlasit s většinou a tento díl za úplný strop nepovažuji. [80 %] ()

Chudobka

V této epizodě byla nálož emocí. Kuličky jsou nervy drásající hra. Pořád jsem si říkala, že vítězů by mohlo být několik, ale asi to tak nebude. Nejvíc mě dojala obě děvčata a bylo mi moc líto Aliho. Ten darebák, co ho podvedl, mě zklamal. S tím starým pánem se to dalo předvídat. Ten byl v celém příběhu proto, aby se hlavní hrdina předvedl jako největší borec.(Jména si nejsem schopna zapamatovat.) ()

honajz2

Tohle mohlo být silné jako prase, ale Korejci tohle bez sentimentu prostě nikdy v životě asi nedají a že ho tu není zrovna málo... Možná jsem jediný, komu to tak připadá, ale chyběla mi v tom přirozenost. A vlastně i nějaký moment překvapení - vždyť už od začátku je naprosto jasné, koho přesně chtějí tvůrci dotáhnout co nejdál a kdo je jen křoví, které dřív či později padne. A taky mi jediní dva oblíbenci zemřeli, takže se potýkám s krizí, jestli to vůbec sledovat dál. Kromě jednoho dílů mě ten seriál prostě nechytl. Slabé 3* ()

Marcos22

❗SPOILER "Po slabším pátém dílu dostávají divákovi emoce opět zabrat ve čtvrté hře "Kuličky", kde zrada střídá zradu. Kganbu neboli kamaráda ze sousedství, se kterým se dělíš o kuličky a tdakdži, stvrdí paktem Pan Song Ki-hun (456-ka) a O Il-nam (001-ka). Zatím nejsilnější a nejemotivnější díl seriálu, z něhož je poprvé opravdu cítit touha postav přežít." 👌❗ ()

albionlady

Tak toto bolo traumatizujúce. Vynikajúce zobrazenie ľudskej (ne)morálky -- keď ide o krk, česť nezriedka vystrieda zrada. Od začiatku seriálu mi bolo jasné, že keď budú súťažiaci ubúdať, začnú zomierať aj hlavnejšie postavy, ale dosť ma zamrzelo, ktoré to v tejto epizóde schytali. Ach :-(. Aspoň dievčatá mohli nechať spolu, škoda, že nepocestujú na Čedžu :-(. A Ali s 001 budú chýbať. ()

• Když se Kang Sae-Byeok (Jung Hoyeon) a Ji-Yeong (Yoo-mi Lee) baví během hry s kuličkami o tom, kam by chtěly jet, až hra skončí a budou bohaté, Ji-Yeong zmíní herce Lee Byung-Huna a jeho hlášku: „Jeď na mojito a dej si sklenku Malediv,“ z filmu Inside Men (2015). Lee Byung-Hun si v tomto seriálu zahrál postavu Front Mana. (kesinaa)