Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

wwwFINKcz odpad!

tyvole.................. tyvole... tyvole.... ............ mno tyvole........................... :-O Tak jsem si to dal. Celý. Prošel jsem asi 4 etapama pocitů. 1. Wtf wtf wtf doprdele wtf is this 2. To se rozhodně nemůže líbit ani lůze. Vůbec není rozumět a není k pochopení, co to tam ten člověk plácá a z jakýho důvodu (ale to je u Soukupa standard) 3. To se nedá bohužel brát ani jako parodie. Že by se tý debilitě mohl člověk posmívat. Nejde to. A fakt jsem se hrozně těšil 4. Finální pocit. Ústavní léčba. Pak návrat na učiliště a v případě potřeby ještě jednou ústavní léčba. Bohužel bych to aplikoval na celý crew okolo tohoto "pořadu". Jestli se na to ještě někdy podívám, bude to asi něco jako překonání světového rekordu v udržení hlavy v zacpaný míse sračkama. TO FAKT nejde, ani kdyby se tomu chtěl člověk posmívat. Ztuhnete, nemůžete se hejbat, visí vám sanice a nemáte ani sílu zmáčknout tlačítko vypínání. Aneb jak se amibiciozní debil může stát boxerem, scénáristou, hercem, premiérem, Zemanovo oslíčkem na drbání za ouškem. Fascinující, řekl bych světově unikátní (ne)počin. ()

molotow odpad!

...na tento bizard jsem se těšil dva dny a upřímně ... plně předčilo mé očekávání. Já si totiž myslel, že to bude totální sračka ale Jaromír Soukup mě opět přesvědčil, že to jde udělat ještě mnohem hůř. Už od začátku je jasné, že trapným humorem a zoufalými dialogy se zde šetřit nebude, trochu jsem byl zklamaný když se v seriálu objevila druhá postava, myslel sem, že Soukup bude hrát více postav najednou...snad příště. Už teď si nastavuji upomínku na příští týden abych neztratil ani minutu tohoto veledíla, které jednou bude uloženo do sejfu pro příští generaci hned vedle filmových velikánů jako jsou Kubrick, Cameron nebo Scott. ()

Sindibad15 odpad!

Rozhodl jsem se žalovat Jaromíra Soukupa za ztrátu 20 minut života na jeho seriálu a za hanobení televizní tvorby. Kdo se přidá ať to může být hromadná žaloba? ()

Lewandowski odpad!

Myslím, že po vzniku tohohle pořadu by mělo ČSFD zavést hodnocení ,,Horší než odpad!’’ nebo ,,Rakovina mozku’’. ()

elho_cid odpad!

Člověk, který neumí hrát, režíruje herce, který neumí psát scénáře, podle scénáře někoho, kdo neumí režírovat. Ono by to nevadilo, kdyby to nedělal všechno jeden exot. ()

pleva odpad!

Scénář psal tak, aby se vlichotil Zemanovi. Těch narážek na něj a okolo něj, ostuda, tohle řiťolezectví. Je to neuvěřitelně hloupé a výkony všech profesí osudné. Premiérská kancelář pobavila, fakt hnusná, tu si stavěl asi sám ze zbytků a do kouta vlajku... Bohužel tohle je odpad odpadů, Odpad Jaromíra Soukupa. ()