Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Lelo10 odpad!

Po absolvování 10 minut tohoto seriál ( ano, čtete správně, zvládl jsem jen půlku dílu), nabralo hodnocení odpad úplně jiný rozměr. ()

Accuphose odpad!

Co k tomu napsat, Soukup by se měl jít léčit... pokud nemá co jíst, tak bych zvažoval, že uspořádám sbírku. ()

Skylwalker42 odpad!

Poprvé hodnotim odpadem..žil jsem v přesvědčení, že žádný filmový či televizní počin si "odpad" nezaslouží, ale Soukup to dokázal během dvou minut. Nejde o odpadové davové šílenství...ale opravdu mi po dvou dlouhých minutách nebylo dobře. ()

paax

Hvězdičku dávám jen za snahu udělat politický sitkom z CZ prostředí (snahu okopírovat takový skvost, jaký udělali Britové se v této souvislosti ani neodvážím vyslovit), jinak už vše bylo napsáno. Nicméně tohle má výhodu asi v tom, že už se jako případní filmaři nikdy nedostanete na první místo v nejhorším seriálu na ČSFD. ()

pájap

Po prvním díle... Ta hvězda je spíše z lítosti.... Spíš taková one man show.. Plus Marcelka...a když jim ve třetím díle už lezli do záběrů kameraman a ostatní, vypnul jsem to... Už nikdy.. Máme krále.... Nejhorší na světě...lesumir je bůh v ráji blbcu ()

Camel91 odpad!

Totální shit. Ty lidé co tam naflákali 5ti hvězdy mám takovej dojem, že si to tam dal Soukup sám pod falešným profilem. ()

Mark1983 odpad!

Kryton mě svým komentářem upřímně rozesmál :-D A to bez pardonu, ale abych to konstatoval dle svého úhlu pohledu, tak musím uznat, že Soukup je vůči politice, i když ji pro svůj klid nesleduji, natolik zaujatý, že skutečně ztrácí soudnost - jako by, když někomu jeho prd zapáchá, řekl: Smrdí ti to? Tak nááá, nažer se! - A pak se u toho tváří tak hrdě, že víc to už ani nejde. Zpočátku ze zvědavosti jsem jeho pořady zkusil a Týden s prezidentem mě zpočátku i bavil díky vtipným projevům pana prezidenta, avšak s postupem času i Týden s prezidentem přestával ztrácet svůj vtip a tím pádem mě to přestávalo bavit. A tak mě ani netáhne Premiér, ač už z TV upoutávky lze vidět amatérské herecké výkony, jenž ve mně nevzbudily ani tendenci se usmát. ()

Georginek odpad!

Ten člověk se naprosto pomátnul. ODPAD JAROMÍRA SOUKUPA. Už ať jde so politiky a sebere alespoň pár hlasů Koblihám, Komínům, Pitomiovi či Křivé hubě......... ()

km_ odpad!

Tady bych se asi řídil radou Beara Gryllse a vážil každou kalorii potřebnou ke sledování, hodnocení, psaní každého znaku tohoto komentáře, byť i pouhé myšlence na tuhle bídu, protože to vážně nemá cenu. ()

oskiii odpad!

Soukup je úchyl. Narcistický úchyl. Nově se vžil do role premiéra a navázal na své další pořady, ve kterých sděluje své názory. Tento jeho výtvor je strašná fušeřina. Vše ušito horkou jehlou, aby mohl mluvit o aktuálních tématech. Sám sebe jako premiéra si zve do svých pořadů a povídá si sám se sebou. V těch ostatních pořadech je alespoň trapný....v tomto případě chybí i ta trapnost. Bizarní vyvrcholení....vlastně ani nevím čeho. Zarputilost toho chlapa je nevídaná. Je to masakrální sranec....ale nevídaný. ()

lingering odpad!

Normálně dávám takovýmhle perverzím vysoké hodnocení, ale tady mi superego nedovolí ten odpad nedat. Nemohu ohrozit zasloužené prvenství. ()

solver odpad!

Tohle bude na dlouhou dobu asi nepřekonatelné. V podstatě mě při sledování napadla jen ta prdící prdel z Absurdistánu. Ta by mohla být horší než tahle upachtěnost :) ()