Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

wylda odpad!

Již od první episody je jasné, že cílem nebylo nic jiného než vytvořit samoúčelnej narcistní low-cost bizár. Třeba ale vyzdvihnout sebeironické interview Soukup (Diviš)  x Soukup. Ale už zcela nepochopitelný dada je, jak se během seriálu zcela nesmyslně promění hlavní postava z premiérovský role-play Soukupa na imitaci Babiše. ()

MP17 odpad!

Nemám slov, Soukup opět dokázal nemožné a posunul televizní dno opět o pořádný kus hlouběji. To mu fakt jako nikdo kolem něj neřekne, že ty jeho výtvory jsou naprostá debilita? Smutné. ()

sodomex odpad!

Tohle se fakt nedá. Soukup dostával přes prsty, že mluvil o Čt ve svých pořadech. Vymyslel fake sitcom, kde to vesele může používat, rozebírat aktuální dění bez scénáře a prostě vše jako ve svých pořadech. Jenže už na něj nikdo nemůže. Je to přece recese a sitcom. Má to dobře vymyšlený, ale čistej odpad. ()

Víteček odpad!

Normálně mě z toho rozbolela hlava. To se fakt nedá. Jediná přínosná informace byla, že Jaromír Soukup je ekzém. ()

Aeres odpad!

Původně jsem měl v plánu zapálit svíčku, strčit žalud do chilli omáčky, pustit německé retro porno s příběhem a promasturbovat se ke spánku tak, jak to mám rád. Pak mi ale, teď už bývalý kamarád, poslal odkaz na záznam této přinejmenším zrůdnosti srovnatelné s Holocaustem. Jako člen redakce Paralelních listů, které živí mě a mou přítelkyni s apetitem dítěte Haliny Pawlowské a Xavera Veselého, jsem nemohl odmítnout. Říká se tomu vynucená pracovní morálka. Takže jsem usedl na plesnivou pohovku, nadšeně zaplesal nad nálezem brambůrku s příchutí, která se nevyrábí od roku dvadva a zapl youtube. Už v první minutě jsem musel sednout prdelí na kůl, abych myšlenku "Bože, ten narcistický bohuželnepotrat to myslí vážně" změnil na myšlenku "Au, to bolí".....marně. Celý, vyfetujme polévkovou lžíci heráku a říkejme tomu děj, se odehrává ve dvou místnostech - soudní síň soudkyně Barbary a maskérna komparzistů pořadu Nebezpečné vztahy, což je mimochodem pořad, u kterého moji prarodiče sedí s pusou dokořán a slovy "Babko, to snad není možné". V hlavní roli tohoto sitcomu není nikdo jiný, než ředitel sluneční soustavy, kandidát na ředitele mléčné dráhy a potenciální ředitel všech paralelních vesmírů, Jaromír Soukup. Co se týče vedlejších postav, figurují zde jen dvě herečky, kterým bych udělil Oscara, protože zažily mnohem víc utrpení než Dicaprio ve filmu Revenant. Co se týče průběhu samotného děje, očekával jsem alespoň špetku důvtipu, trefné nadsázky nebo stopového množství satiry. Bohužel jde pouze o monolog egomaniaka, který je výsledkem nadměrného čtení motivačních citátů a následného sebeukájení v zrcadlovém labyrintu. Pokud chcete vidět parodii na sitcom, který je vtipný jak dýmějový mor, můžu vřele doporučit. Pokud jste neslyšící a říkáte si "Do prdele, konečně někdo, kdo ovládá znakovou řeč", nenechte se zmást. Uvidíte jen měření kaprů od oka a prezentaci různorodých velikostí jednohubek. Více zde: http://paralelnilisty.cz/2019/10/10/soukupuv-novy-sitcom/ ()

mr.ratus odpad!

Jeho ošetřující lékař by mu měl citlivě vysvětlit, že krom mnohočetného štěpu vlastní osobnosti není navrch inkarnací Wericha ani celého týmu Jistě pane premiére.. ()

Spielbergo odpad!

Ještě nikdy jsem po dokoukání jakéhokoli pořadu neměl tak intenzivní pocit, že jsem právě sám sobě provedl frontální lobotomii... Rezavým hřebíkem... Říkal jsem si, že 21 minut mě nezabije. No, bylo to vážně o fous. V každém případě garantuji, že cca od 10. minuty začnete doslova fyzicky cítit, jak vám umírají mozkové buňky. Zbytek odpoledne strávím tím, že jdu zvedat hodnocení Modrým kódům, Ordinacím, Policiím v akci, Ulicím a spol. minimálně o 1 hvězdičku. Protože házet tyto pořady do jednoho pytle s Premiérem by bylo minimálně nefér... ()

Madhuri odpad!

Víte jak si spousta malých holčiček přeje být princeznou, ale protože nejsou (a pravděpodobně ani nikdy nebudou), tak si na to alespoň hrají? No tak to přesně předvádí Soukup ve svém novém díle a dokonce i se stejnou hereckou úrovní, které mají ty malé holčičky ve svých hrách...Dalo by se říct že v celku holduju zajímavému koníčku sebemrskačství. V rámci této kratochvíle úmyslně (nejčastěji ve velmi pozdních večerních hodinách) vyhledávám všemožný bizár a pak si ho plnými doušky vychutnávám. Čímž chci říct že jsem proti těmhle věcem už celkem zocelena a najít něco co by to vše překonalo je stále těžší- ale tohle, tohle je pane Soukup majstštik! Tohle je opravdové dno. V Kaměňácích se o vtipy alespoň snažili...Tady se naprosto ignoruje že jde o "sitcom" protože za celou dobu vtip nevylez ani jednou. Zato místo vtipů dostane víc jak dvacetiminutové hoňkání Soukupova ega, které stříká do nebeských výšin. Vedle toho ale stihne také střihnout pár filosofických monologů,které vás jistě donutí zampřemýšlet (teda pokud už jste v záchvatu paniky nehodili monitor z okna nebo vám už neodumřely mozkové buňky). Poslední z nich je pak jak vystřižen ze Star Wars epizody 3: Pomsty Sithů (teda z nějaké lowcost parodie, samozřejmě)...Každopádně i když je můj život o 20 promrhaných minut kratší, nelituji toho, jelikož si můžu připsat opět další achievment v rámci svého oblíbeného koníčku (I když najít něco co tohle překoná už bude opravdu ale opravdu oříšek...Nu, snad Jaroušek přijde brzo s nějakým další pochoutkou!) ()

ESNYR

Youtube mám pušté při jiných činnostech co dělám na PC a najednou jakési blábolivé cosi upoutalo moji pozornost abych přepl z jiné činnosti právě na Premiéra. Nutno říct že Soukup nemůže překvapit něčím co by vydolovalo z hlubin země byť půl hvězdy, ale tohle je vážně něco. Po 2 minutách jsem si uvědomil, že TV Barrandov už nikdy nebude mít konkurenta v nejděsivějších pořadech. Soukup ztratil soudnost už dávno, to je jasná věc, ale tohle překračuje všechny možné hrůzy co na nás kdy jaká TV vypustila. Hodnocení odpad tady rozhodně neodpovídá tomu, jak hrozné to je. Jedinou záchranu vidím v tom, kdyby Soukup konečně odešel pryč a někdo se pokusil dát TV Barrandov alespoň trochu lepší tvář (bohužel mám pocit že ta pomyslná hranice záchrany této TV už byla dávno překročena a jediné východisko je zrušení celé této stanice) ()