Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

Parabot odpad!

Existuje řada fyzikálních teorií, že vesmírů je víc, případně prostorů, realit, zeměkoulí.... Ne. Takhle začít by bylo velké klišé. Znovu. V devadesátých letech se v sobotu v poledne s pravidelností, dávající čest svému jménu, objevoval na obrazovce také jeden televizní ředitel. Během půl hodiny nasázel do diváků své PR namixované s demagogií, a byl zase na týden klid. Ale už nemáme devadesátá léta, dokonce ani ta nultá. Vývoj nezastavíš. Dnes už existují pouze dvě skupiny lidí. Influenceři a followeři. Narcismus je v době sociálních sítí ceněná lidská vlastnost, hodnota. Oranžový prezident USA také vystupoval v reality show - zárodku své úspěšné kandidatury. Hlavně nebýt follower. Jaromír Soukup se evidentně snaží nebýt následovníkem do takové míry, že jeho působení na obrazovce se zvyšuje exponenciálně. Jeho nová meta - anexe komediálně/dramatické tvorby prostřednictvím amorfního žánrového útvaru jménem Premiér zřejmě bohužel tak trochu nastiňuje budoucnost. Takže nás čekají nelehké časy, přátelé. Mocí posedlí narcistní diletanti budou čím dál více vstupovat do našich životů! A proč jsem začal s paraelními světy? Premiér má být sitcom. Stejně tak by to ale mohlo být zaškatulkované jako politický thriller, nebo romantické science fiction drama. Soukup by si stejně drmolil sám pro sebe pořád to samé. Znáte ná této planetě, v této dimenzi někoho, reálného člověka, kdo by se něčemu v tom pořadu od srdce zasmál? Ne ironicky, ne meta, prostě opravdově, upřímně? ()

zdenzo

Goebbels by mohl závidět jaké nástroje pro ovlivnění názoru tupé masy jsme si vymyslili. Toto je takový bizár, ze nemohu odtrhnout zrak. Kdo píše, že Soukup je super, ptz se nebojí říci věci na rovinu je nebezpečný idiot, také inspirace Zelenskym je jasna, nicméně šílený nescénář, groteskní nevýkony obsazených (ani nepíši herců) a idiotský střih jsou tak totálně mimo, že extrém zaujne. Ale to mám i ve tři ráno u Šlágr TV, aby bylo jasno. :D ()

ZHODNOTITEL odpad!

Tohle by už bylo asi na nějaký specializovaný rozbor, kterého nejsem schopen. Ale myslím si, že jsou tu dvě cesty. Ta první, že by se Soukup rád stal premiérem, nebo prezidentem a ta druhá, že mu došlo, že by se jím nestal, a tak si plní sen jenom jako. ()

Marcas odpad!

Ach jo, kam až ta naše lidksá blbost dojde. Nechápu, jak tohle vůbec někdo může natočit, copak nevidí, jak debi**í a trapné to je? Stejně jako Talkshow J. O., kdo kdy viděl, že mluvči má svůj pořad? O čem tam tenhle idiot asi tak může mluvit? Bohužel mě tato "umělecká díla" přestávají pomalu překvapovat a jediné, co mě udivuje je to, čeho je tzv."elita" našeho národa v čele s naším "reprezentativním" prezidentem schopna. ()

tsatsiki odpad!

Poctivě jsem zkoukl epizody Premiéra.A nemůžu hodnotit jinak než odpadem. Jaromír Soukup zapomněl, že není v Mých zprávách, v sitcomu vysvětlovat kauzy kolem H systému či Greté fakt vtipné není, to si měl nechat na jeho pořady.Šárka Sedláková byla děsná a když už tam byl pokus o vtip, tak zapadl a úplně debilní mi příjde když je v místnosti sám a povídá si sám pro sebe.A ještě způsobem jak v Mých zprávách.Tohle není sitcom, ale spatlatnina pořadů Jaromíra Soukupa,které přetransformoval do jednoho.Každopádně Jaromír si splnil sen, stal se z něj premiér.A přebral tuto funkci z rukou jeho kamoše Miloše Zemana. Gratuluju Míro. ()

djbarrel odpad!

Je to špatný. Celkem hodně špatný. Ale existují i horší věci ... třeba mít lepru ... nebo rakovinu ... nebo lepru s rakovinou dohromady ... Tohle je lepší, ale jen, protože se to dá vypnout. 5 % za to, že jsem po shlédnutí nezemřel. ()

hony23

Bylo by jednoduché dát tomu odpad, ale tím bych to dal na stejnou úroveň s jinými pořady, které jsem takto ohodnotil a tohle bylo horší. Přestože se mělo jednat o politickou satiru a hlavní hrdina je premiérem, žádné navážení do Babiše ani jiných vládních politiků se samozřejmě nekonalo. Zato se muselo naložit České televizi, Kalouskovi a Grétě, aby se barrandovská lůza nažrala. Myslel jsem si, že trapnější satiru, než byli Gumáci na Nově vymyslet nejde, ale Soukup dokáže televizní dno posouvat stále níž. ()

JindraLne odpad!

Jestli existuje něco jako definice odpadu, tak je to TOHLE! U všech Ordinací, Ulicí, Tak jde čas a podobně se dá ještě dát jedna hvězda za snahu, nebo tak něco, ale tohle je špatné ze všech možných úhlů. Jestli je Soukup špatný jako moderátor, tak tohle překonává jakékoliv myslitelné hranice špatnosti a nastavuje nové dno (což je tak trochu dlouhodobá disciplína, ve které Barrandov exceluje). ()

SuzieS

Odpad davam vecem, ktere jsem nedokoukala. Tady to bylo tezke dokoukat, ikdyz jsem si furt myslela, ze fakt neco prijde. Aspon neco, pointa, vtip, neco. Chtelo to jakoby zesmesnit babise a pritom si ho to nechtelo znepratelit. Strasny pocin. Timdle si dle meho nazoru dost poskodil i u skalnejsich fanousku ()

neo177 odpad!

Poprosim tvorcov vratit tych 6,3 minuty co som v nemom uzase zamrznuty sledoval obrazovku. Rad by som sa tiez spytal L4zarusa, kde bere ten material, pretoze jeho recenzia je bud silne ironicka alebo to mysli vazne... bojim sa vsak, ze to druhe. A ako ceresnicka na torte ma maximalne irituje to, ze v logu pravy okraj pismena P nie je zarovnany s pravym okrajom pismena E... ()

Fun_Thomas odpad!

Je to bohužel opravdu tak strašné, jak všichni píšou. Když pominu JS, tak si říkám, co si o tomto "umění" asi myslí ostatní spolutvůrci této hrůzy. Kameramani, zvukaři, technici? ()

Thailon odpad!

Vstanem a Twitter plný nejakého Soukupa. Netuším, kto to je, či čo to je. Pustím si to na YouTube. A uvedomím si, že Babovresky boli filmovým umením. ()

mikiboro odpad!

Zvládl jsem pouhých pět minut. Konstantní slovní průjem pana Soukupa mě za tu krátkou chvíli naplnil až po okraj a více bych nezvládl. James Cameron se tentokrát bude muset provrtat hodně hluboko do země, aby dostal laťku alespoň trochu nahoru... ()

marta.parik

Dal jsem tento díl, bohužel, celý... Nejenže tomu idiotovi koukal celou dobu mikrofon, tak špatné hraní jsem jakživ neviděl, nehledě na naprosto příšerný scénář a vtipy, které víceméně nebyly vtipné, byť se o vtipnost pokoušely, minimálně Soukupovým smíchem po nich... Myslel jsem si, že s nejhorší politickou satirou jsem se setkal v Tele tele, ale teď už si s klidnou hlavou mohu říci "zlaté tele tele". Chce se mi zvracet, chci se podřezat, chci radši spáchat genocidu v Iráku, než abych dal druhej díl... hnus, odpad, mrdka, zvratky ()