Ronaldo

• Velká Británie Ronaldo (více)
Velká Británie / Španělsko, 2015, 92 min

14 měsíců pod drobnohledem kamer v soukromí i na fotbalovém trávníku v prvním oficiálním autorizovaném filmu o jedné z nejslavnějších postav fotbalu. Úplně poprvé fanoušci získávají jedinečnou příležitost v působivém a fascinujícím dokumentu nahlédnout do soukromí výjimečného fotbalisty, otce a přítele. Prostřednictvím rozhovorů, ukázek fotbalového mistrovství a dosud neuvedených archivních materiálů se seznámíte se sportovním i osobním životem trojnásobného držitele Zlatého míče Cristiana Ronalda na vrcholu jeho kariéry. Vydejte se s autory filmů 'Senna' a 'Amy' na výjimečnou a objevnou výpravu a poznejte, co všechno obnáší být sportovní hvězdou, která je pod stálou kontrolou veřejnosti. (Bontonfilm)

durkes

Nebol som veľkým fanúšikom Ronalda, ale tento dokument to trochu napravil. Každopádne si zaslúži veľký obdiv za to, čo dosiahol i ako žije. A že za tým sa skrýva veľa driny, bolesti, odriekania, to vedia asi všetci úspešní športovci. Výborný dokument. ()

dammit83

Jak už tu někteří psali, chybí tomu náboj, drive, který by z toho dokumentu o jednom z nejlepších, ne-li nejlepším fotbalistovi světa udělal dokument top. Mně, jakožto fanouškovi Manchesteru United-tedy i CR7 se dokument líbil - sakra z toho jeho agenta mam pocit, že je to pěknej hajzlík a o peníze mu jde až v první řadě )) Ale chápu, dneska je sport ne sportem, ale především byznys. Ronaldo dřel a za tu dřinu sklízí ovoce, at se to haterům líbí nebo ne. Nejlepsi a nejkomplexnější hrac historie, tecka. ()

Martinko991

Keďže som fanúšikom Realu Madrid a Ronaldo patrí medzi mojich obľúbených hráčov povinnosť bola povinnosť si pozrieť tento film. Nič extra to samozrejme nebolo to som ani nečakal niekoľko lepších momentov sa tu striedalo zo slabšími, zaujal ma napríklad príbeh jeho rodiny a že všetko čo dosiahol si musel vydrieť a nedostal za darmo nič. Pre fanúškov RM a CR7 povinný film. ()

Chlo0opek

Alespoň trochu mi tenhle dokument zlepšil pohled na tuhle - ať již ji chceme takhle nazvat či nikoliv - sportovní mega hvězdu. Zkrátka to hvězda je, chová se jak hvězda a být také taková hvězda, možná i my bychom se v našem chování dost změnili... Ale nic to nemění na tom, že Messi na mě působí rozhodně sympatičtějším dojmem;). ()

Heuloss

Myslím si, že tohle by si neměl nechat ujít žádný fanoušek fotbalu. Ať už Ronalda máme rádi, nebo ho nesnášíme. Pohled do jeho soukromí a reálně, ne mediálně, vyobrazené jeho soukromí i skromné počátky nám dají nový pohled na tohoto hráče, který patří k legendám světového fotbalu. Možná se v dnešní době spekuluje kdo z nich je lepší, ale v budoucnu budou oba dva vyzdvihováni pro to co dokázali. A i jako Ronaldův fanda si nenechám ujít podobný dokument o Messim ;) ()

Gagin

Pro mě bohužel těžko uvěřitelné. Ačkoliv Ronaldo je mým oblíbeným hráčem, myslím si, že v dokumentu je spousta scén na kameru, spousta věcí je jinak a tak nějak to nemá ten správný náboj. Lepší je poslední třetina dokumentu, kdy to lehce graduje. No ale žít v době Ronalda je pro fotbalové fanoušky prostě štěstí. ()

cartyci

Zaujímavé komentáre.Nie som veru fanúšik Ronalda a už vôbec nie Realu ale musel som si pozrieť film.Pre mňa nečakane dobré.Mohli sa viac síce venovať rastu v Manchestri (to by mňa bavilo ešte viac) ale bolo to skorej o Reale , budiš. Ty čo popisovali odpad a podobne jeho namyslenosť a ako je popísaný ako v tom najlepšom svetle ved to je jasne predsa nebude na seba kidať nejaku špinu.(to len okrajovo).Teda vydarene dielko od ktorého som čakal menej ale dostal viac. ()

Fahrenheit

Cristiano je prostě velká osobnost, sportovec políbený fotbalovým pánembohem. A zapšklé komentáře všech závistivců a homofobů na tom nic nezmění. ()

Lubomire

Vďaka skvelej kamere a záberom sa na to výborne pozerá. Futbalový fanúšik si príde na svoje, ale to je asi tak všetko. Výpovedná hodnota ako napr. u Kličkovcov chýba. Tak tri hviezdy za kameru, strih a futbalové zákulisie. ()

Beliel

Jako fotbalový fanda jsem se těšil, ale dostal jsem velké nic. Viděl jsem rezidenci, kolik má CR7 aut, jeho stále nevyrovnanou matku a pár záběrů z cest. Strašně málo. ()