Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Paolo (Kim Rossi Stuart) je absolventem literatury a těžko hledá učitelské místo. Giulio (Pierfrancesco Favino) se stává úspěšným právníkem a své mladické ideály brzy vymění za bohatství a slávu. Riccardo (Claudio Santamaria) střídá jedno zaměstnání za druhým, od neúspěšného herce po rádoby novináře. Gemma (Micaela Ramazzotti) odchází z Říma do Neapole, kde se jen těžko protlouká, aby se pak o pár let později vrátila a dala se znovu dohromady s Paulem. Když pak za Paolovými zády začne mít poměr s Giuliem, zdá se, že se skupina nenávratně rozpadla… (Pilot Film)

(více)

Videa (9)

Trailer 5

Recenze (5)

jakeer 

všechny recenze uživatele

Vždy je u mňa pocitový problém, ak si pozriem talianský film po tom, ako som videl predtým škandinávsky. Obzvlášť, ak oba hovoria o tom "ako to v živote chodí." V porovnaní s ultrarealistickým škandinávskym herectvom vychádza to talianske ako príliš exponované, čo sa našťastie v Najlepších rokoch neudialo. Výhodou je, že sa film neberie príliš vážne a miestami sa sám paroduje. Celoživotné priateľstvo štyroch kamarátov z detstva je tu vykreslené trochu literárne, až má človek problém uveriť, či je niečo také možné. Hlavným posolstvom je však poznanie, že život sa nevyvíja tak, ako sme si to kedysi vysnívali. Limonádkové momenty sú tu citlivo vyvážené s tými ťaživými a filmu napokon svedčí aj horkoskadký happyend. ()

Reklama

angel74 

všechny recenze uživatele

Tři nerozluční přátelé a jedna osudová žena vzpomínají na nejlepší léta svého života. Příběh je vyprávěn z pohledu jedné z postav takovou až literární formou. A k tomu ta italská výbušnost občas sklouznuvší k hašteřivosti... Jednoduše řečeno, stylově se to hodně podobá mému oblíbenému seriálu Geniální přítelkyně, přičemž se dají najít nějaké paralely i v samotném příběhu. (80%) ()

Galerie (56)

Reklama

Reklama