Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zkorumpovanému expolicajtovi zabijí syna. Při svém pátrání je nucen spojit síly s místním detektivem a bývalým mafiánem, aby dopadli vraha a postavili ho před soud. (rublik05)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (21)

Rominator 

všechny recenze uživatele

Bývalý policista Frank Wilson (Johnny Messner) se snaží najít lidi zodpovědné za smrt syna Chance, který nebyl zrovna vzorným občanem... Jako úplná ztráta času to nebyla, ale akce mohlo být více a příběh by se dal ještě vylepšit. Steven Seagal se do akce zapojil velmi krátce, protože přišel hlavně posedět, rozdat několik mouder svému filmovému synovi a vykouřit pár doutníků. Johnny Messner byl snesitelný a v akci mohl dostat mnohem větší prostor. HODNOCENÍ 40% ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

No dalo se to jednou vidět. Jak píše vegetol, tak nic extra, ale na jedno shlédnutí nepohorší, když víte co od toho čekat. Velký mistr taktiky předvede opět velký hovno, ale to už mě nepřekvapuje. Další level Seagalova projevu je totiž sezení za stolem a rozdávání mouder kterým nikdo nerozumí, tím spíš asi ani sádelník sám. Naštěstí to aspoň jakž takž zachraňují ostatní kteří to nemají úplně v paži i když pořád platí, že Messner není žádnej můj kdo ví jakej oblíbenec, ale tady mi nevadil.Takže ty 2* nakonec bez větších rozpaků dám.40% ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

Nebudem sa na nič hrať a ani oplývať ironickými, zaručene vtipnými komentármi. Proste sa mi to celkom, v rámci možností, páčilo a nevidím dôvod dať tomu 2* a menej. Seagal tu bohužiaľ hrá vyložene vedľajšiu (a navyše zápornú, toto mi proste k nemu nesedí) postavu a hlavné slovo má niekto úplne iný. Akcie nie je veľa, ale je slušne spracovaná (hoci žiadny zázrak) a kasting sa mi celkovo relatívne páčil, hlavný klaďas (?) vcelku sympaťák a ostatní už na prvý pohľad vyzerajú ako zmrdi, ktorým treba rozmlátiť ciferník. Zaujímavé bolo (a na seagalovku ide o fakt šokujúcu vec), že ma to bavilo aj mimo akcie. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

vegetol trefne zhrnul dej. Proste dáva zmysel. A aj technická stránka na film bez rozpočtu vyzerá kompetentne. Je to jeden z tých žumpa produkšn filmov na ktorých vidno, že sa zúčastnení aspoň trochu snažili. Ale z prdu guličku neurobíš a ani tento film neponúkne nič kvôli čomu by som ho komukoľvek doporučil. Chlapík chodí z miesta na miesto a pátra po vrahoch syna. Raz za 20 minút v 5 sekundovej bitke niekoho zmláti. Vrcholom filmu je asi minútová prestrelka na samote u lesa a finálny duel s capom di tutti frutti Seagalom s prezývkou sediaci slon. Raz mrknete a je po bitke. Dokopy tu sú asi 3 minúty akčných scén, ktoré sa neoplatí pustiť ani na youtube. Ale Seagal zase ruluje. Už na začiatku spustí monológ typu: ja viem, že ty vieš a ty vieš, že ja viem a všetci vieme, že divák nič nevie. Alebo tu má grandióznu scénu v ktorej výnimočne nesedí a na strelnici nám predvedie jak sa presne strieľa do terča vzdialeného asi meter od neho. Má to stále v ruke ten Seagal. Je to king, ehm kong. Takže výsledkom nie je film pri ktorom si budete chcieť vyškriabať mozog z hlavy, ale len nudné céčko u ktorého keď si na pol hodinku zdriemnete, tak o nič neprídete. 2/10. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

(50%) BEYOND THE LAW, je další nízkorozpočtové béčko, nebo céčko (nazývejte si to, jak chcete), ale oproti předchozím Seagalovkám a obdobným videofilmů z dnešní doby to rozhodně v mých očích, není žádná sračka. Ano, je to chvílemi nudné, natočeno s ohledem na nízký rozpočet, nic šokujícího, Seagal se zde akce skoro nezúčastnil, ale i tak jsem trochu překvapen, že jsem to neposlal do pekel, jak jsem zprvu předpokládal. Ústředním hercem je zde Johnny Messner, který sice působí unaveně, ale zabavil, i když v akci jsem mu to moc nevěřil, tak i přesto se zde najde aspoň několik obstojných bitek a vyvražďovaček v obdobě přestřelek – samozřejmě v rámci nejnižších možností …. Seagal se zde párkrát objeví (naštěstí má zde o ždibec větší roli, než v jeho ostatních filmech, kde je na plakátku), rozdá zde pár moudrých rad, jednou si zastřílí na střelnici, ve finále zlikviduje pistolí rychlostí světla tři své gaunery a nakonec sejme ještě jednoho týpka (neprozradím koho) asi dvěma chvaty a výstřelem zbraně. Úplný konec nedopadl dobře, ale má logický smysl. Příběh, zápletka – to vše je strašně ohrané, nudné, takže nás tu nic nepřekvapí. Záporáci jsou celkem ok. Co k tomu dodávat? Před x lety, kdyby to mělo ještě o něco větší rozpočet a víc natáčecích dní, víc akce, mohlo by to být lepší. Takto je to takové průměrné, až bych objektivně řekl podprůměrné, ale na dnešní dobu neškodné dílko. Zaokrouhluji na 3*, protože jsem to čekal mnohem horší. Víckrát to ale samozřejmě neuvidím, ale aspoň mě to nenasralo a Seagal byl zde docela v pohodě … ()

Galerie (13)

Zajímavosti (1)

  • Když Augustino "Finn" Adair (Steven Seagal) střílí na střelnici z pistole, má v uších zastrčené špunty. Jakmile se otočí na svého podřízeného a začnou spolu mluvit, špunty už v uších nemá. Po rozhovoru začne znovu střílet na terč a špunty už zase v uších má. (rublik05)

Reklama

Reklama