Mládež z Dvouřící navazuje nové vztahy, zatímco Lan se snaží dát do pořádku ten starý. (Prime Video)

Ingtar2

Mother milk in cup! Oni sa naučili charakterizovať postavy! Oni sa naučili písať dialógy! Oni naozaj z Wheel of Time urobili skvelý seriál! Áno, na všeobecné nadšenie je priskoro. Ale to, čo predvádzajú writers v tejto sérii je neskutočné zlepšenie. Takto skvele charakterizovať Elayne jedným rozhovorom? A to, ako to Ceara zahrala! Seems like I am an Elayne simp now. Casting vždy patril ku silnej stránke WoT, či sa to niekomu páči alebo nie, a Elayne a nový Mat absolútne nie sú výnimkou. A to ani nehovorím o Elyasovi, ktorý sa objaví, a začne rozbíjať Perrina. Všetky dejové linky zatiaľ perfektne šlapú a ja nemôžem inak ako sa tešiť z toho, čo vidím. Jediné, čo ma mierne rozhadzuje je Moiraine, ale vzhľadom na to, že je Aes Sedai, je to pochopiteľné. Zaslepená aroganciou. Kate Fleetwood si to proste dáva a dostaneme aj scénu, vďaka ktorej ma knihy Wheel of Time vtiahli a už nikdy nepustili. A všetky tie pomrknutia do budúcnosti! A Seančania! A Damane a Sul'dam! A Mierin Eronaile! I'm in love. 90%, 5*. ()

Jaeger odpad!

Lanfear? len tak? vydlubane z nosa? preco? Predbranie a biela veza vyzeraju rovnako ako Shadar Logoth, len tam je slnko Rand robi na psychiatrii? cely vztah Morain a al Lana je vycucany z prsta, alebo z nejakej feminazi knihy, urcite nie z Wheel of time :/ Elaine sa nestretla s Random, ved preco...tu sa bude lesbit namiesto Randit. z Randa urobili emocnu trosku riadiacu sa pudmi ()

• Počas toho, ako sa príbehová linka Liandrin Guirale stáva temnejšou, aj jej oblečenie naberá temnejšie odtiene červenej. (Ingtar2)