Cesta do Sonory

• USA Take a Hard Ride (více)

Dopravit do Sonory 86 000 dolarů skutečně nebude lehká záležitost. (oficiální text distributora)

VanBradley89

Slabota. Brown a Cleef spolu natočili mnohem lepší El Condor. Ale přitom tohle nemuselo bejt špatný. Dobrý námět o převozu peněz, které každý chce získat. Jen by to nesmělo mít tak blbý scénář a špatnou režii. Jenže je to uděláno tak nezajímavě, že jediný důvod proč sem neusnul je vysoký výskyt přestřelek. Jinak nuda z hodně špatnými dialogy a zvláštními postavami. ()

PORTER44

Nebylo to špatný,dva černoši mají dopravit 85000 dolarů do Sonory a cestou se na ně chystá spousta padouchů kteří mají o peníze zájem,nechybí dost akčních přestřelek,výborný herecké obsazení asi nejzvláštnější byl běžící indián který se k nim přidal,místo zbraní používal karate a místo koně svoje nohy hraje ho J.Kelly(Drak přichází). ()

StaryMech

V slátanině poučené Leonem & spol. se lze setkat s lecčím, co jinde neuvidíte - kupříkladu s němým černochem, který bez ustání běhá (jelikož byl vychován Tarahumary), pokud zrovna nezneškodňuje nepřátele karatistickými údery / kopy (jelikož jeho představitel je v nich mistrem světa). Černochů je zde víc, řekl bych ažaž, stejně jako pohledů Leeho van Cleefa - brzy mi začalo připadat, že se mi jako divákovi vysmívá. Druhou hvězdičku dávám za kaskadérské výkony lidí i koní (onen hromadný pád ze svahu v pětadvacáté minutě mi naněkolikrát zvedl obočí), malebný sopečný povrch Kanárských ostrovů a hudbu Jerryho Goldsmithe. ()