Série(2) / Epizody(24)

Caiman ztratil paměť a s kamarádkou Nikaido chce zrušit ještěří kletbu, kterou na něj uvalil čaroděj. Mít takový cíl v Díře chce pořádnou odvahu. (Netflix)

IronicY

Když zkombinujeme sympatické postavy, 3D animaci (která působí mnohonásobně lépe a přirozeněji než u Beastars (TV seriál)), slabší storytelling, super velké množství řepkové šťávy a neuzavřeně uzavřený konec získáme Dorohedoro. První 4 díly jsem byl skeptický, následujících 5 dílů mne nadchlo a konec zanechal smíšené pocity. ()

sovel

Neuveřitelná jízda,neodrthl jsem oči. Nesnáším cgi animaci ale tady se dalo. Postavy a svět naťuklej tak akorát aby měl člověk hlad po dalším nášupu. Opravdu velké překvapení,díky kterému jsem si poté přečetl i zbytek příběhu v manze. A tam se to teprve rozjede. Pár hodnocení zmiňuje špatný příběh o ničem apod. To je chyba. Prvni série (snad budou další) adaptuje,celkem věrně pouze 7 volume z 23. Takže se to takto může určitě jevit. Ale věřte,příběh je jedna z nejultimátnějších haluzí co vymyslí opravdu jen japonci. Jasnej plnej počet a po delší době opravdu netradiční anime. ()

AJensen

Jedno z nejlepších anime co jsem kdy viděl. Úžasný world building, skvělé charaktery, top japonský dabing. Humor, násilí, hektolitry krve. Sympatičtí klaďasové i zaporáci. Myslel jsem si, že se mi nebude líbit styl animace, ale nakonec úplně v pohodě. Doufám, že bude X dalších řad, protože manga je tak divně kreslená, že to asi nedám a v barvě vypadá Dorohedoro absolutně libově. ()