Sloužit navěky je těžší, než se zdá. Tajná skupina záhadných vojáků, kteří nikdy neumírají, chrání pod vedením bojovnice Andy (Charlize Theron) smrtelný svět už stovky let. Jednotka dostane zakázku na záchrannou misi, při které dojde k odhalení jejich nadpřirozených sil. Andy spolu s nejnovější členkou týmu Nile (Kiki Layne) musí jednotce pomoct s likvidací těch, kdo se za každou cenu snaží replikovat a prodávat jejich superschopnosti. (Netflix)

GeorginaAnne

Komiks jsem nečetla tudíž nemohu posoudit zda se film striktně drží své předlohy ale po zhlédnutí tohoto počinu si jej pravděpodobně někdy přečtu. Na filmu mi vadí, že se v prvé řadě jedná o akční film, fantasy pouze prvkem "nesmrtelnosti", jinak byste z tohoto žánru nic jiného nenašli, což je pro mě zklamání ale v konečném důsledku to nebylo zase tak zlé. Charlize se sestřihem "Aeon Flux" měla své světlé chvilky ale moc mi nesedla, Nile na druhou stranu už byla lepší, co se týká ostatních postav tak nikdo nijak nevyčnívá (pokud nepočítáte gay pár) a pro mě to jsou lehce zapomenutelné postavy. Konec si vyloženě říká o pokračování ale jelikož se nejedná o nijak skvělý film tak to asi není úplně nejlepší volba. Za mě tedy průměr, spíše 2,5*. ()

eliza56

Jop spousty věci mi chyběla - například, proč jsou nesmrtelní? Jak to vlastně funguje? Na druhou stránku konec je jasná předzvěst tomu, že přijde další díl a tam už to doufám více objasní, čili takhle na úvodní díl to za mě prostě bylo fajn. Líbí se mi nápad nesmrtelných vojáků. S tím, že je budou chtít zavřít do laborky a testovat jsem počítala asi po prvních pár minutách, kdy jsem pochopila, že neumírají neb jsem před spuštěním ani nečetla o čem film je. ()

PMU

Mno.. jádro je skvělé. Balast kolem dokola už méně a 4% tam fakt být nemusela.. Přesně takhle budou vypadat snímky další zdegenerovaná léta duhových teplých jednorožců. Šikmé oči, černá pleť i rusky mluvící. Chceme takové filmy? Jaký ma pro diváka přínos taková nesmyslný eintopf.. Netvrdím, že tam nic z toho nemělo být. Ale zde to bilo do očí a celý film to poškodilo. ()

Renynator

Škoda že režii dostala na starost ženská. Být to na chlapoj tak by to bylo za 5 hvězd. Mohli z toho vymáčknout maximum ()

Natt

|Ked citam komentare je az neskutocne ako su CZ (naj ateisticky narod v europe) a SK ludia fobny. Praveze homosexualny par v time a velmi dobre zahrany , bolo dobre osviezenie stale rovnakych schem. Jediny problem s KiKi Layne som nemal preto lebo je cierna, ale bola herecky trocha slabsia proti zvysku, ale stale v pohode. Myslienka dobra, hercky tiez dobre, akcne sceny slusne, len scenar trocha krival (nebol tupy len nevel co chcel povedat, len tak sa placal) . Ale uplne v pohode film. No asi je cas ze nove genracie aj vdaka takymto filmom, nebudu chovat vsebe tolko zaste. ()

bumprd

Nerozumím tak špatnému hodnocení. Film není ani zdaleka dokonalý, ale námět filmu mě bavil, stejně jako děj i postavy. Jsou filmy který mají mnohem lepší hodnocení než tohle a úplně bezdůvodně. Těším se až se na film podívám znovu. ()

ricpic63

Podprumerny akční nesmysl kterému bych běžné dal max 3 hvězdy. Ale protože Netflix jsou idioti, tak -1 hvězda za buzeranty a -1 hvězda za černochy. ()

JerryPilsen

Stylová žánrovka,která se řídí vlastními pravidly.Akce tak akorát a jinak žádné zbytečné vysvětlování.Konec vypadal jak prequel seriálu. ()

BigJohn02

Celkově to nebylo tak hrozný, i když to občas trochu drhlo. Stárnoucí Charlize moc nenadchla, ale ta její banda mě nijak neurážela. Harry Melling je fakt velkej hnusák a toho vědce mu moc nevěřím. Co bylo ale děsivý, byl soundtrack - podbarvovat akční scény takovýma ukňouranýma sračkama, to fakt může napadnout jen naprostou husu. ()

Dadarin

Tenhle film se mi hrozně líbil. Je tam super příběh. Hlavní postava (Charlize Theron) je taky super. Hlavní postava má zajímavou minulost. Ostatní postavy jsou taky dost dobrý. Jediný co se mi tam nelíbilo je hudba v akčních scénách a záporák, který mi osobně připomíná horší verzi záporáka z venoma. Proto dávám 70% ()

Ankroth

Tohle je snad po letech poprvé, kdy jsem film vůbec nedokoukal a vůbec mě nezajímá, jak to celé dopadlo. Jednu hvězdičku za stále sexy Theronku, jinak lesk a bída. ()

Majkl_fuky

Charlize Theron mám rád v každý roli, ať už má vlasy dlouhý, krátký, nebo žádný. Pár písniček ze soundtracku taky pěkný, to jo, ale jinak fakt žádná sláva. Knihu jsem nečetl, ale během filmu jsem si říkal: taková hovadina a přitom tak vážně? Takovýho zbytečnýho filosofování? Ne, teď vážně, přece kdo se chce v tu chvíli kouknout na tenhle film, nečeká snad nějaký rozmluvy o nesmrtelnosti, morálních kodexech za co vlastně bojovat, proč tohleto tamhleto bla bla bla... Jasně, téma filmu k tomu navádí, ale i tak jsem čekal míň keců a víc akce, a toho bylo málo. Hlavní záporák neměl charisma, spíš vypadal, že se právě dostavil z nějakýho komickýho stand-up vystoupení. Nechyběla ani do očí příšerně bijící multi-kulti korektnost a když už líbačka, ta taky musela odpovídat dnešním standardům. Nedivím se, že na IMDB to má vyšší hodnocení, ale jak se západní svět může zbláznit z těhlech dnešních fenoménů, čekal bych tam klidně i devítku. ()

panfilmu odpad!

Já už opravdu nevím , je to mnou ? asi jo ? THERON je skvělá herečka, je krásná, umí si vybírat role a je skvělou akční ikonou dneška, pamatuju si doby, kdy bylo jisté, že když ONA někde hraje, tak ukáže KOZY ( někdy i vagínu, jen lehce, maličko, např. : DÁBLŮV ADVOKÁT ). Teď má hlavní role v akčňácích, mlátí chlapy a je u toho zatraceně sexi.......Vlastně nemám nic proti, když to má hlavu a patu a dá se na to koukat, proč ne ! Jenomže doba je už jiná, je potřeba ukázat, že už nestačí být žena, musíš být i černá žena, nejlépe lesba, ale to v tomto opusu, vynechali, dali tam totiž  rovnou dva homokluky, nesmrtelný válečníky, co si dají pusu, aby bylo hned jasno, že se maj rádi. Protože je potřeba, nám divákům vysvětlovat, že je to naprosto normální bejt, teplej a nesmrtelnej, a nejlíp černej nebo žlutej, protože GENDER si to vyžaduje, ale samozřejmě, je nejvíce v pořádku mít vagínu. A za to přesně tento film stál, za velkou, hlubokou, VAGÍNU. Stydím se za to, že jsem heterák. ()

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (více)

Druhý Old Guard nabírá posily

Druhý Old Guard nabírá posily

11.06.2022

Pokračování filmu Old Guard má scénář

Pokračování filmu Old Guard má scénář

05.07.2021

Přestože divácká odezva nebyla nijak oslnivá, Netflix byl se svojí adaptací komiksu Old Guard: Nesmrtelní poměrně spokojený. Natolik spokojený, že mu rychle odklepnul pokračování a dotlačí jej před… (více)

Režisérka Old Guard a historický velkofilm

Režisérka Old Guard a historický velkofilm

15.07.2020

Režisérka Gina Prince-Bythewood si čerstvě udělala v Hollywoodu jméno akčním snímkem Old Guard: Nesmrtelní s Charlize Theron v hlavní roli. Ten už má na Netflixu prakticky jisté pokračování, ke… (více)