Rodinka, která se živí podvody a krádežemi, přizve do akce novou parťačku. Ta se ale rychle spřátelí s jejich zanedbanou dcerou a obrátí tak rodinné vztahy vzhůru nohama. (Netflix)

darkphoenix

Jeden z dôvodov prečo milujem filmy a osamelých podivínov v nich. Miranda July má jedinečný hlas a neprestáva prekvapovať. Kajillionaire má úžasné postavy a herecké výkony (Evan a Gina sú úžasné), krásnu hudbu (Emile Mosseri bude big) a neustály pocit, že neviete čo sa stane o minútu. A to je viac než si cinephile v roku 2020 môže priať. Toto je gem! ()

JB001 odpad!

Tak tomu říkám ztracený čas. Ještě horší než koukat na naši fotbalovou reprezentaci. Nevím, kdy jsem dal naposledy ODPAD, ale dnes to jinak nejde ()

WolfHigh

Za mě velice zajímavý,ale zároveň velice divný film o kterém nevíte, co si přesně máte myslet. Za mě je to dobrá jednohubka a dobře zahraná role v podání Evan Rachel Wood. Dlouho jsem neviděl nic tak ujetýho!😂 P.S. spoiler ...ve filmu můžete vidět, jak vás vlastní rodina nemusí brát jako dceru,ale jako spíš parťáka a láska ve smyslu dítě/rodič nemusí fungovat. Chození kolem plotu tak,aby se vyhnuli všetečným otázkám ohledně placení nájmu je super! 😂 Za mě dávám 3* tudíž pěkných 60% za to,že jsem nikdy nic takového neviděl. ()

LadyCarousel

Konec me neprekvapil. Jedna hvezda za to ze se snazili nastinit absentujici detstvi a temer neexistujici rodicovskou lasku. Na tohle jit do kina, tak si rvu vlasy, pritom podle popisku to melo celkem potencial. ()

tumix

Úvod celkem nezajímavý. Film ukazuje na hodně sociální případ dvou rodičů, kteří svoji dceru nemají zrovna v oblibě. Přibližně ve 2/4 filmu začíná film gradovat, kdy se Bambilionářce, objeví konkurence ,,parťačka’’. Konec filmu je docela zajímavě zakončen, tentokrát s tzv. parťačkou. A když jde o rodiče, ani se nebudu vyjadřovat. Jelikož tohle by normální rodič neudělal. Za mě 62%! ()

stret

Rachel Wood zahrala zanedbané dieťa uveriteľne. Rovnako aj postavy jej sociopatických rodičov boli kvalitné. Celkovo veľmi fajn. Film ale neodporúčam pre generického diváka. Nepozeraj to. ()