Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nesmělý venkovský policejní velitel Hannes zná násilné zločiny jenom z televize. Ale všechno se změní, když je ve starém dole nalezena brutálně zavražděná dívka z vesnice. Nikdo nevěří, že si Hannes dokáže s případem poradit, a tak brzy dorazí na místo policejní šéfinspektor. Hannes se přesto nenechá odstrčit stranou. Rozhodl se všem dokázat, že dokáže vyřešit vraždu a dopadnout pachatele. Jenže během vyšetřování najednou zjišťuje, že už své přátele a sousedy vůbec nepoznává. (TV Prima)

(více)

Recenze (2)

Fox85 

všechny recenze uživatele

Jediný příspěvek z této série, který jsem náhodou našel na iPrima. Tahle kriminálka má celkem dost pěkných a zajímavých momentů, kamera se často taky hodně snažila, takže to dopadlo celkem dobře. A mě přišel policejní inspektor Hannes jako velmi sympatická postava ()

DrifterSoul 

všechny recenze uživatele

Tak nějak mi to mentálně připadalo jako řada TV "detektivek" české provenience. Přihlouplé chování postav, zejména neobratného policisty v titulní roli. V tomto ohledu máme asi hodně společného s Rakušany. Asi dědictví Monarchie. Někde za polovinou se děj dostal do tempa a chování protagonistů přiblížilo k normálním vzorcům lidského chování. Jako klad hodnotím (druhoplánový) docela podrobný vhled do různých reálií našeho jižního souseda, které člověk tak důvěrně zná z prázdninových cest. A taky maně přijde na mysl, s ohledem na zmíněnou mentální příbuznost, staletou společnou historii i množství českých příjmení ve výčtu tvůrců filmu, že rozmetání "der Österreichisch-Ungarische Monarchie nebyl vůbec až tak dobrý nápad. ()

Reklama

Galerie (42)

Reklama

Reklama