DwayneJohnson

Když vidíte první tři díly seriálu v průběhu několika měsíců, je asi něco špatně. A to je přesně můj případ. První díl nenavnadil a tak jsem zkusil další dva na sílu a ono nic. Prostě ta chemie tam není a to se pak vážně nedá nic dělat. Vlastně dá, nesledovat, nebo nechat na později. Možné je všechno, i když tady jsem si skoro jistý, tak na devadesát procent. Doufám, že mě zas někdo do budoucna nepřekecá. ()

ALIENka_

Ale no tak kurvaa! Vážně tam museli dávat tu klišé milostnou zápletku, co mi akorát právě pěkně dosrala tak dobrej zážitek? Rio fakt musí bejt naprostej debil, když nechá mobil metr od rukojmího a pak se jde vesele pohádat s přítelkyní, jako kdyby právě nebyli uprostřed heistu. No a Tokyo se povede ještě víc zesrat celou operaci když rozstřílí všechny kamery, který jim doslova zachraňovaly krk po celou dobu heistu. Jedinej, kdo tam snad má ještě rozum je Profesor a Berlín, který to všechno jakžtakž drží pohromadě před rozpadem. Jsem velice nasrána, že tvůrci zvolily zrovna tu nejvíc klišé zápletku, která všechno posere. Však tolik jinejch je na výběr, proč zrovna tuhle pičovinu?! Hodnocení: 6/10 ()