Reklama

Reklama

Co kdyby...? - Série 2 (2023) (série)


Co kdyby... zasáhl Nejvyšší Strange? (S02E09)

(epizoda)
  • USA What If... Strange Supreme Intervened? (více)

VOD (1)

Obsahy(1)

Kapitánka Carterová zjistí, že největší hrozba pro veškerou existenci je možná blíž, než si myslela. (Disney+)

Recenze (25)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Včera jsem psal, že by se Kahori se svými schopnostmi vyjímala vedle Strangea a ostatních čarokameníků a hele ... . Taky jsem psal o malé odvaze tvůrců a šup, je tady superdivočina, která předchozí epku zastíní. Taky jsem frflal, že je v této řadě přecarterováno. A pic ... Pegna je středobodem všehomíra a sidekick Pozorovatele. Logika v této epce dostává pěkně na zadel (ano i na fantasy se vztahuje logika), ale v takové stopážičce to asi o moc líp/jinak nešlo. Takže ano, je to především mišmašoidní fanservice, ale má spád a většinou baví. Tvůrci se tady opravdu utrhli ze řetězu. To oceňuju. ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jsem vlastně rád, že se Peggy vyprofilovala do pozice hlavní postavy a že se tady poukázalo i na dění v epkách předchozích. Temný Strange mě zaujal už v celovečeráku, ale stejně jako tam, i tady není využit tak, aby to všechno dávalo plnohodnotný smysl a 4. hvězdu nakonec uštědřím jen proto, že je dobře zaděláno na 3. sérku. Tu nám Disney+ snad doručí za maximálně další 2 roky. ()

Reklama

Vidly10 

všechny recenze uživatele

To se takhle člověk, jednou rozhodne využít vzácnost zvanou volný víkend k dokoukání některých restů a nestačí se divit. Tvl… co to kurwa bylo? Vždyť tohle byla absolutně aklimatická, nesourodá, kanon porušující, nezáživná, nudná, rádoby emancipační blbost, která narušuje jak chod MCU, tak první sérii svého vlastního seriálu. Absolutně nevyužitý potenciál, kde What If…? selhalo už v první sérii, je zde pohřben ještě hlouběji do propadliště těch nejhůře zvládnutých novodobých superhrdinských dobrodružství. Dialogy jak z komiksu, které se do tohoto média vůbec nehodí jsou doprovázeny multidimenzionálním nekonzistentním bordelem, jenž se marně snaží uspokojit diváka, který potřebuje dovětek ke každému už ukončenému příběhu. Marvele už se do háje pouč z vlastních chyb a nedělej je akorát větší a debilnější. Nedá se na to koukat. ()

AloeB odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nezaujalo. Popravdě jsem se na Strange těšil, protože záporák dabovaný Benedictem Cumberbatchem zní jako dobrý nápad a protože v minulé sérii to celkem válel. Tady z něj udělali nekompetentního pablba, který k sobě přivede jen tak borku, co ho porazí, a do toho je tam tuna zbytečných a otravných easter eggů. Zakončení jeho postavy bych si upřímně představoval lépe. Oproti minulé sérii necítím potřebu podívat se na některé epizody znovu. ()

NiaWolf 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co kdyby....Marvel/Disney už nevěděl kam šponovat superschopnosti?  Spoiler Asi vážně dost starnu, ale prostě nechápu, proč Strange jen tak šel kolem Capt. Carterové, aby ji nabídl svoz domů. Pak ji poslal chytnout jednu postavu, kterou si už předtím dokázal chytit sám a kterou i hravě přemůže. Aby tak proti sobě postavil rovnou dva nepřítele a všechno si v závěru podělal. Pak začne soutěž v tom, kdo dočůrá dál a pořád se jen nabírají silnější schopnosti a předměty, až je z toho úplně běžná rubačka. Kdy všechno bliká a fackuje se, sem tam prolítnou nějaké postavy nahoru, pak zase dolů kolem obřího milkshakeru až bum. Všechno se vrátí do normálu jako lusknutím prstu. Ještě, že se do toho Watcher VŮBEC nemíchal... ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama