Dobrodružství medvídka Paddingtona

(TV seriál)
  • Velká Británie The Adventures of Paddington (více)
Animovaný / Rodinný
Velká Británie / Francie / USA, 2020, 52x11 + 1x22 min (Alternativní 27x22 min)

Dobrodružství medvídka Paddingtona je nová série příběhů o známém medvídkovi. Jsou to veselá dobrodružství plná statečnosti o tom, jak být milý k druhým lidem a také o tom, jaké to je být součástí milující rodiny. Každá jedenáctiminutová epizoda čerpá námět z knihy od Michaela Bonda, a také z celovečerních filmů, které byly natočeny již dříve, avšak v hrané podobě. Napínavý animovaný seriál plný nových příběhů zaujme nejen děti, které se s medvídkem teprve seznamují, ale i dospělé, kteří Paddingtona už nejspíše znají a dost možná si ho zamilovali už jako malé děti. Celý seriál je ovlivněný celovečerními filmy, ale zásadní rozdíl je zejména v charakteru rodiny Braunových. Ve filmu šlo o rodinu středního věku, zatímco seriál vykresluje mladou, začínající rodinu, která spoustu zkušeností teprve získává. (TV Nickelodeon)

pytlik...

Paddington mě od začátku vytáčel z následujících důvodů: 1. Jeho jméno zní jak příjmení. 2. Oči mu občas úplně zčernají a vypadá pak jak neživé strašidlo.  3. Minimálně podle českého dabingu má úchylný hlas. 3. Příběhy jsou až moc přeslazené, a né jen kvůli všudypřítomné marmeládě, híííí, viz bod 5. 5. Medvídkova strava je příšerná, ustavičně se cpe bílými toasty s marmeládou. 6. Ve dne v noci nosí pořád ten samý oděv, modrý kabát a červený klobouk. Kvůli bodům 5 a 6 jsem si interně změnil úvodní písničku na "je to úžasný, smradlavý Paddington se zácpou náš". ()

Ric007

Dobrodružství medvídka Paddingtona se drží latě obou předchozích hraných filmů. Paddington je zde stejně sympatický, zábavný, ale i hloupoučký, až je fajn. Dětský seriál vyniká svojí zvláštní formelínovou a pestře barevnou animací.Celkově se jedná o velmi povedenou a oddechovou dětskou sérii pro děti, která si zaslouží jistě další série. ()

DeThomasso

Zatiaľ videné len 2 časti, ale myslím si, že za zhodnotenie to stojí. Je to milý seriál pre detského diváka, ktorý zaujal aj mňa, dieťa "80's". Uvidím ako to pôjde ďalej a keď tak pridám aj edit :). ()

horskovic

Za mě povedený seriál pro děti, ale musím tvůrcům dabingu vytknout, že neobsadili Ondřeje Brzobohatého, jako dabing medvídka, protože i v originálu dabuje medvídka stejná osoba, jako v seriálu a ten v českém dabing se k medvídkovi v seriálu vůbec nehodí a nezní jak malé medvídě, ale jako 40. letý medvěd. Jinak povedený seriál. ()