Reklama

Reklama

Mlsné medvědí příběhy

  • angličtina Hungry Bear Tales (festivalový název) (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Medvědí kamarádi z úspěšného pásma Hurá na pohádky jsou zpět. Ten velký, to je Nedvěd, a ten mrňous zase Miška. Spolu podnikají ta nejbláznivější dobrodružství, aby co nejjednodušeji nacpali svá věčně hladová bříška. V povídkovém filmu Mlsné medvědí příběhy mají obzvlášť napilno. Uvidíte, jak se tito zábavní chlupáči seznámili, jak spolu vaří nebo ochutnávají lanýže, jak v létě slaví Vánoce, které každou zimu prospí, i jak se usmiřuje medvědí hádka. Dokonce je čeká obrovská hostina, kam dorazí medvědi z celého světa. Příběhy plné vtipu, dobrodružství a ponaučení ocení nejmenší diváci i jejich starší sourozenci a rodiče. Takže hurá na medvědy! (Aerofilms)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (10)

mazadlo 

všechny recenze uživatele

Narazil jsem na ně s mým malým synem (rok a půl), potom co už jsme měli dost Krtka. Musím říci, že dnes narazit na moderní "večerníček", který není uječený a není plný nesmyslů je celkem zázrak. Jako otec dvou dětí, z nichž jedno se rozhodlo být andělem a ten druhý je náš čertík, dost ocením když najdu něco, co má náš malý Nataniel rád a při čem nemám pocit, že mi někdo srká brčkem mozek. Zjednodušeně - tohle je hrozně super moderní pohádka, s krásným dabingem, fajn příjemnou animací, hezkou hudbou a skvělými nápady. Baví jak dospělého tak dětského diváka. Doufám, že bude vznikat více podobných příjemných překvapení. ()

geklon 

všechny recenze uživatele

Tohle čistě pro malé děti. Taková ta pohádka u které nemusíte mít strach, že se tam objeví něco, co vašeho mrňouska mohlo poškodit, šokovat, nebo mu zničit dětství. Já jsem v půlce musel zastavit a pustit si kousek z Pane pojďme si hrát. Bohužel téhle kontroverzní dětské sérii to nesahá ani po drápky na zadních bězích. Večerníček skvělej, na celovečerák fakt moc dlouhý. ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Absolvoval jsem animační kurs v polském lyžařském středisku Sczawnica a toto pro mě bylo takové pokračování. Grafika je fajn. ()

SpicyNugget 

všechny recenze uživatele

Malý medvěd Miško s velkým medvědem Nedvědem podnikají opravdu bláznivá dobrodružství, aby si uvařili něco dobrého k jídlu. Jenže to se neobejde bez občasných hádek, slavení Vánoc v létě nebo lovení lanýžů pod sněhem… Krásná pohádka, líbí se mi ta jednoduchost zpracování. Za málo peněz a jak hraje, panečku! Ale přiznám se, že při sledování trpím jak pes. Honí mě mlsná, až na mě skoro udělala “kuk”. Když dělají jedno jídlo, tak je to ještě sranda si ho doma udělat, ale když ti blbci dělají zároveň smaženici a palačinky, co si má člověk sakra vybrat?! Tečou mi sliny a nemám doma houby. :-( Budou to asi palačinky, hlasuju pro Miškův nápad. ()

Galerie (16)

Související novinky

Reklama

Reklama