Reklama

Reklama

Mlsné medvědí příběhy

  • angličtina Hungry Bear Tales (festivalový název) (více)

Medvědí kamarádi z úspěšného pásma Hurá na pohádky jsou zpět. Ten velký, to je Nedvěd, a ten mrňous zase Miška. Spolu podnikají ta nejbláznivější dobrodružství, aby co nejjednodušeji nacpali svá věčně hladová bříška. V povídkovém filmu Mlsné medvědí příběhy mají obzvlášť napilno. Uvidíte, jak se tito zábavní chlupáči seznámili, jak spolu vaří nebo ochutnávají lanýže, jak v létě slaví Vánoce, které každou zimu prospí, i jak se usmiřuje medvědí hádka. Dokonce je čeká obrovská hostina, kam dorazí medvědi z celého světa. Příběhy plné vtipu, dobrodružství a ponaučení ocení nejmenší diváci i jejich starší sourozenci a rodiče. Takže hurá na medvědy! (Aerofilms)

(více)

Recenze (4)

Marze 

všechny recenze uživatele

Absolvoval jsem animační kurs v polském lyžařském středisku Sczawnica a toto pro mě bylo takové pokračování. Grafika je fajn. ()

dwbmb 

všechny recenze uživatele

Tohle je moc pěkná a poctivá výtvarná i režijní práce. Hezky se na to kouká, syna příběhy ohromně baví. Uvidíme, jak dlouho nás bude bavit točit ty stejné příběhy pořád dokola, chtělo by to další :) ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Tento snímok je určený skutočne tým najmenším deťom a je viac-menej kompilátom niektorých častí rovnomenného večerníčkovského seriálu. Nie som si istý, či takýto film má patriť do kina, ale budiž. Je to milé, hravé, zaujímavé retro animácie. To je ale tak všetko. Do kina jedine s dieťaťom. 55 % ()

Davule 

všechny recenze uživatele

Můj šestiletý syn tenhle večerníček miluje a já..éé.. no koukám na to taky :)) A hudba je tu top, protože Prokop Holoubek umí. ()

Reklama

Reklama