Profesor Chaos rozšiřuje o klucích lži na Facebooku. Mark Zuckerberg brání svoji společnost na školním shromáždění a pak odmítne odejít. (Netflix)

Zodd

I když ta kontinuita podle mě nebyla nejlepší nápad (kromě Trumpa, který měl v s22 jen cameo), obdivuji vývoj postavy Butterse. Zapomeňte na kdysi plochého otloukánka nebo jen naivního kámoše, tady je na půli cesty stát se novým Cartmanem. Škoda, že v dvaadvacítce od toho upustili a stal se z něj pouze inteligentní optimistický (možná mírně sarkastický) realista, který však opravdu má vlastní osobnost. I tak výhra. ()

Frajer42

Spoilery! Humor byl opět někde hluboko pod zemí. Nejlepší časy seriálu jsou dávno pryč. Tentokrát si vzal na paškál Facebook, a to včetně zrzavého zakladatele. K tomu přidal nové a nové filmy o debilních "superhrdinech", které stojí za hovno. Obě dvě věci jsou rozhodně atraktivní. Bohužel je zasadil do příběhu, u kterého se mi podařilo dokonce usnout. Bída! ()

• Epizóda je vlastne prequel k videohre "South Park: The Fractured But Whole". (Real Tom Hardy)
  • Franšízový plán pre The Coon & Friends je odkazom na mediálnu franšízu MCU. (Real Tom Hardy)