Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Kamala cestuje po světě a snaží se rozlousknout záhadu svého náramku i rodinné historie. (Disney+)

Recenze (15)

Tom10000 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

4.díl. Kamala se s matkou na pokyn jejich babičky vydává do Pákistánu. Cíl "Nany" je jasný, ač ho před svojí  dcerou (nikoli však vnučkou, logicky) vehementně tají: zjistit, co se skrývá za vidinou jedoucího vlaku, jíž byla jak ona, tak i Kamala vystaveny, a která je velmi překvapila. Mladá černovlasá dívka se setká po dlouhé době se svojí sestřenicí a bratrancem, poznává místní kulturu, ale také se seznámí s mladým klukem, jenž ji zase představí svému strýci (či otci, nyní nevím). Ten se ji pokusí alespoň částečně naučit porozumět náramku, a též poukázat na nebezpečí, jemuž může velmi brzy čelit. Avšak než stihnou cokoliv vykonat, čaká na ně překvapení. Z vězeňského komplexu prchají nepřátelé Džinů, toužící podmanit si celou planetu. Již jednou vůči Kamale stáli. Jejich snem se vrátit se zpět na domovskou planetu, a z ní dobýt zbytek Země. Kamala sice vzdoruje, seč může, ale je brzy vyslána do minulosti, do roku 1947, kdy se Indie stává samostatným státem a Muslimové, tedy její prababička i babička, jsou nuceny odjet pryč (...). 50 procent, velmi slabý díl. ()

drackula 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Akcia, superhrdinské záležitosti a veci medzi dimenziou a dimenziou sú super, ale scenár, ktorý to má prepájať písal asi niekto, kto nechodí moc medzi ľudí. Karáčí má 15 miliónov obyvateľov, ale nie je problém sa tam stretnúť vždy s tým, koho je nutné stretnúť. Raz, dvakrát, trikrát - vždy keď je scenárista lenivý. A záver? No neviem kedy sa dokopem k ďalšej epizóde. 50% Disney plus ()

Reklama

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ne, nelepší se to. Stále stejné chyby. Akční scény jsou ve filmu bezdůvodné, proč se Kamala pere s přítelem, který ji za pár sekund vezme ke svým lidem a jsou nejlepší kámoši? To si opravdu někdo myslí, že nás zasáhne smrt učitele, který se poprvé objevil v seriálu před dvaceti minutami? A rád si počkám, až někdo udělá seriál o českém hrdinovi a pět minut se bude řešit, že tento knedlík s koprovou omáčkou je úplně jiný než ten blebajz ze supermarketu. Kulturní vložky mají být nenápadné a ne tvořit celý story arc seriálu, který očividně vůbec nikam nevede. ()

Nevka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednoznačně nejslabší epizoda. Dozvíme se sice poměrně dost o Nooru, což je vlastně docela fajn rozšíření MCU, ale na úkor toho je upozaděno puberťáckého špičkování, které v Ms. Marvel prostě funguje nejlépe. Zbývá nám tak Kamala, která je sice pořád sympatická, ale nezvládá utáhnout zoufale nezajímavou a zmatenou akci. Navíc výrazně přibývá nesmyslných momentů, které seriálu jako celku podrážejí nohy. Vzhledem ke krátké vysvětlovačce navíc už docela jasně dokážeme odhadnout, jak se bude vyvíjet finále. A já mám obavu, že tahle zjednodušená variace na invazi Dormammu moc fungovat nebude... ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kamala letí do Pákistánu za svojí babičkou tam se dozví, že je (ta babička) taky džin a narazí na jakési chlápky z jakési skupiny nebo co to bylo  co ji něco sdělí pak jich nahání záporáci a konec. Ohledně té skupiny co to je za debilní krytí poznají se podle červených šátků to mají jako, že značku, že jsou z té skupiny. Má zakrytou hubu nic víc tak, že ho pozná každý kdo ho potká pokud ho zatknou a oddělají mu ho poznají ho hned. Jinak proč tam má ant-man street art kde se tam vůbec vzal a podle čeho ho kdo udělal a to, že Kamala bojuje s lidmi a všichni jsou s tím úplně v klidu je zvláštní tenhle seriál má celkově zvláštní chování lidí v přechozích dílech používala své schopnosti a bylo to na youtube tady je používá a každému je to šumák.   . Mimochodem Kamala je hodně debilní, když místo, aby byla inkognito si nasadí tu svou škrabošku, aby ji každý poznal 40 procent ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama