Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Kamala cestuje po světě a snaží se rozlousknout záhadu svého náramku i rodinné historie. (Disney+)

Recenze (15)

jirikzaboj 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tenhle díl docela rozsekl to, co začal ten předchozí a to sice, že zápletka je opravdu nezajímavá a bez jakékoliv snahy o alespoň kvalitní scénář. Nejvíc zvláštní mi ale přijde, jak moc se cestuje v ději dopředu a není to ani nijak charakterově, či dějově znát. Kamala jako by “heh já jsem Gin” .. “heh tady mi řekli, ať pomůžu, tak Joo” …”heh tak tady tihle říkají, že jim pomáhat nemám, ok” ….” Jee volá babi, ať přijedu do Pikošky a ona mi z ničeho nic řekne jen tak s klidem vše o mém originu a já zase řeknu ok” .. no emoce jdou zkrátka stranou. Kdyby si tvůrci dali takovou práci s emocemi u klíčových momentů tak, jako u těch vedlejších a výplňových, tak by se to uchytilo o dost více. Záporáci nejsou vůbec zajímaví, protože doposud vlastně neznáme pořádnou motivaci . Chápu cíl, ale ne motivaci. Je to fakt moc sterilní a obávám se, že to nezachrání ani poslední 2 epizody. Prostředí Pákistánu točeného v Thajsku je krásné, bohužel bez vyššího využití a nepomůže tomu ani finální honička, která vypadá naprosto tuctově a nezajímá mě. ()

drackula 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Akcia, superhrdinské záležitosti a veci medzi dimenziou a dimenziou sú super, ale scenár, ktorý to má prepájať písal asi niekto, kto nechodí moc medzi ľudí. Karáčí má 15 miliónov obyvateľov, ale nie je problém sa tam stretnúť vždy s tým, koho je nutné stretnúť. Raz, dvakrát, trikrát - vždy keď je scenárista lenivý. A záver? No neviem kedy sa dokopem k ďalšej epizóde. 50% Disney plus ()

Reklama

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jasných pět z pěti už jenom kvůli té reakci na popis cesty nádraží. Marvel okopíroval můj život a mrzký orientační smysl! ❤ Jinak fajn poznávací díl a závěrečná fajn naháněčka ulicemi. Mmch, mám za sebou už čtvrtý díl a ať se snažím, jak se snažím, prostě to tam nenacházím. Tu hrůzu a nekoukatelnost 😮 asi mám rozbité vysílání 😉 ()

Nevka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jednoznačně nejslabší epizoda. Dozvíme se sice poměrně dost o Nooru, což je vlastně docela fajn rozšíření MCU, ale na úkor toho je upozaděno puberťáckého špičkování, které v Ms. Marvel prostě funguje nejlépe. Zbývá nám tak Kamala, která je sice pořád sympatická, ale nezvládá utáhnout zoufale nezajímavou a zmatenou akci. Navíc výrazně přibývá nesmyslných momentů, které seriálu jako celku podrážejí nohy. Vzhledem ke krátké vysvětlovačce navíc už docela jasně dokážeme odhadnout, jak se bude vyvíjet finále. A já mám obavu, že tahle zjednodušená variace na invazi Dormammu moc fungovat nebude... ()

johnsnow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opäť viac do MCU sféry ale fajn. cestujeme do Pakistanu, dozvieme sa viac o noore, spoznáme dvoch nových typasov, dočkáme sa fajn súbojov a v závere zavítame do historickej udalosti a snáď tam kamala pobudne aspoň pol ďalšej epizódy. Akurát ma trošku štve, že seroš dal von oknom to obrázkovanie a plánovanie a podobne, síce hej sms-style zachoval ale to je málo. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama