Jen je družičkou na kamarádčině svatbě, kterou jedinečné problémy She-Hulk promění ve zmatek. (Disney+)

Rayen1

Strašně jsem chtěl tenhle seriál nějak bránit, ale prostě už to dal nejde. Tenhle seriál neni pro jikojo - na geeky, co rádi MCU, je to moc ala Sex ve městě a McBeal, pro ženský je to moc MCU... Epizoda je navíc trapně nudná, kdyby alespoň trapně zábavná jako guilty pleasure, ale tohle je jako bych psal já scénář ve třetí třídě... "BUM, a pak bude blinkat do kytek... A pak BUM, budou se prát na svatbě a zaporacce vypadaj zuby! Hehehe, to je bzunda!" Ne, prostě ne. ()

Sany33 odpad!

Príbeh: Jen je pozvaná na svadbu svojej spolužiačky, kde ju konfrontuje Titania. Zatiaľ kolegyne právničky musia vyhrať spor s nesmrteľným mužom a jeho tlupou žien. Jen sa spoznáva s mužom jej snov. Prevedenie: Ide to dole vodou. Nie je to zábavné. Nie je to ani vážne. Je to len kopa sračiek o emancipácií a jedna zelená kulturistka, ktorej stále neviem prísť na chuť. 2% ()

dr.horrible

Dosť to zachraňuje Maslany v scénach s Jen, nakoľko je dobrá herečka, naopak pri scénach s She-Hulk ukrutne bijú do očí tie chybové efekty, s lookom raných xboxových hier. Je to sračka, to je jasné už dávno. Cieľovka sú fanynky Nicky Minaj, Slúžky z Manhattanu a romantických komédií s rádio soundtrackmi a vedľajšími postavami humorných gayov z kaderníctva. 31% nie, reálnejšie je to niekde na druhej hviezde. Marvel podľa mňa urobil dosť chybu, keď nekomunikoval, pre koho je seriál určený. Ja to pre niektoré detaily (Maslany + Maslany hovoriacia do kamery) stále vnímam za neškodné guilty pleasure. ()

oveckaoa odpad!

Tohle je první seriál Marvelu kde už dávám už potřetí třetí odpad   třem dílům po sobě , ale pokud to Marvel chce já mu mile rád vyhovím. Jen jde na svatbu kamarádce ta jí řekne, že nechce, aby tam byla jak She Hulk. V další lince sledujeme nesmrtelného chlápka co ho žalují bývalé  manželky a bývalý manžel tahle linka je úplně zbytečná a je jen o tom, aby si ženské divačky pohonily na tom, že se zde ničí chlap. Jinak ty puntíkaté šaty byly pěkně hnusné vypadala jak domácí puťka a Jen zde tančí jak postižená (možná to mělo být vtipné, ale není)   Mimochodem Daredevil má být v 8 díle a jelikož je dílů 9 moc bych se na to netěšil. 0 procent ()

William_

Pěkný podvod na diváka, z konce minulé epizody všichni čekali cameo Daredevila a konečně kvalitní zápletku, místo toho jsme dostali další naprosto zbytečnou epizodu o svatbě nesympatické fifleny. Začínám si říkat, že ani Matt Murdock tento seriál už nezachrání, cenou útěchy tak aspoň je to, že je tahle epizoda o chlup koukatelnější než ta minulá - ano, už i z tohoto se v roce 2022 u Marvel seriálu raduji. Tak šup šup Marvel "filmfanoušci", hoďte téhle epizodě další 4 hvězdy a srdceryvný text jak je to skvělý seriál a jedeme dál. ()

Časové pásmo bylo změněno