Reklama

Reklama

VOD (1)

Layla stíhá Harrowa. Marc, Steven a Chonsu se vrací do Káhiry, aby zastavili bohyni Amemait. (Disney+)

Recenze (40)

hrumsrt 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Yes, já to tušil, že se mnou MCU zase vyběhne! Po přechozích dvou epizodách, které ukázali obrovský potenciál a současně i konečně kvalitu, s tím že by to mohlo konečně vypadat seriózněji, že hrdinové jsou taky lidé, že když někdo dělá zabijáka v bílém termoprádle je určitě úplný magor. Ovšem v závěru všeho dostane zase totální bordel, kdy spolu nakonec bojujíc digi obři a náš hrdina působí úplně zbytečně. Ono šokující odhalení z předchozí epizody jsem tady vůbec nezaregistroval.. Nejprve to působí hrozně sterilně až je z toho zase tupá šílenost. Třešničkou je potitulková scéna, která měla nejblíže k tomu lepšímu, co jsem dostali, ale ve finále působí jako ještě větší kopanec, když to dostaneme po tomhle! Zklamání, když celou dobu ukazujete inovativnost, a pak v finálním díle dostanete takhle debilní šablonovitou digi blbost, jak z legopříběhu... ()

tein odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak na toto se hodí snad jen WTF?. Kdo toto probůh napsal takovou příšernou dementní slátaninu s otřesným střihem? Jó kdyby to bylo kreslený a na kanálu MiniMax tak si řeknu ok, děti snesou všechno, ale jinak mi to přijde, že je to snad uděláno pro totální bezmozky jež zkonzumují jakýkoliv výblitek, pokud to spadá pod MCU. To i takové Teletabies či Ren a Stimpy, když hledali smrádek od prdu, je oproti tomuto skvělá a oduševnělá zábava. ()

Reklama

thekalli 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dobré, ale až příliš uspěchané finále jinak skvělého seriálu. Opravdu se na nic nečeká a dějí se věci, jedna za druhou. Efekty a bitky jsou suprové, na úrovni filmů. Musím říct že konec (potitulková scéna) je překvapivý a alespoň nenechá diváka v nevědomosti. Otázkou ale nadále zůstává... co teď? 7/10 ()

RoneXxXD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kinda zklamání. Finále bylo snad nejvíce generické co šlo. Souboj bohů mě nijak nenadchnul, akorát ukázal, jak špatný cgi celej seriál má. Fakt jsem zklamanej, seriál jako celek měl udržitelnou kvalitu a čekal jsem daleko víc od finále než generický konec. Až do tohoto okamžiku, to opravdu vypadalo na nejvíc underground Marvel obsah co doteď vyšel. Takhle zpětně mne také vytáčí střih VŽDY když jde na scénu třetí osobnost, která udělá největší mess. Ig, kdyby se konečně odhodlali nám to předvést, mělo by to nejen o dost lepší akci, ale asi by to bylo i Rko. Štve mě, že Marvel to Rko prostě nepřipouští ani kdyby se chumelilo. Div, že prošlo to, co prošlo strangeovi, ačkoli 40min stopáže z nějakého důvodu ve filmu byla střihnuta.. No, to je teď jedno. Čekal jsem víc. 60% ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neměla bych čisté svědomí, kdybych dala míň než pět hvězd. První polovina ještě dojíždí na předchozím dílu a je to luxusní. Druhá polovina je klasický "marvel cgi bitkový závěr", který je ale paradoxně mnohem lépe koukatelnější než ve filmech. Ale jak jinak to vyřešit? Alespoň se já to dobře kouká  :) ()

Galerie (49)

Zajímavosti (9)

  • Ve scéně, ve které se Káhiřanka zeptá Layly (May Calamawy), jestli je egyptská superhrdinka, si můžeme za ní všimnout graffiti v arabštině. V překladu znamená: „Chonsu žije.“ (Kubaaa97)
  • Nemocnice, ze které Jake (Oscar Isaac) odvezl Arthura (Ethan Hawke), je Sienkiewiczova psychiatrická nemocnice. Jedná se o odkaz na Billa Sienkiewicze, kreslíře, který nejvíce ovlivnil vzhled Moon Knighta v komiksech. (Kubaaa97)

Reklama

Reklama