Reklama

Reklama

Layla stíhá Harrowa. Marc, Steven a Chonsu se vrací do Káhiry, aby zastavili bohyni Amemait. (Disney+)

Recenze (32)

RoneXxXD 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kinda zklamání. Finále bylo snad nejvíce generické co šlo. Souboj bohů mě nijak nenadchnul, akorát ukázal, jak špatný cgi celej seriál má. Fakt jsem zklamanej, seriál jako celek měl udržitelnou kvalitu a čekal jsem daleko víc od finále než generický konec. Až do tohoto okamžiku, to opravdu vypadalo na nejvíc underground Marvel obsah co doteď vyšel. Takhle zpětně mne také vytáčí střih VŽDY když jde na scénu třetí osobnost, která udělá největší mess. Ig, kdyby se konečně odhodlali nám to předvést, mělo by to nejen o dost lepší akci, ale asi by to bylo i Rko. Štve mě, že Marvel to Rko prostě nepřipouští ani kdyby se chumelilo. Div, že prošlo to, co prošlo strangeovi, ačkoli 40min stopáže z nějakého důvodu ve filmu byla střihnuta.. No, to je teď jedno. Čekal jsem víc. 60% ()

filmfanouch 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dvě poslední epizody Moon Knighta tak radikálně změnili pravidla hry, že se vlastně těžko odhadovalo, jak se vše dosud načaté stihne završit ve finální šesté epizodě. Bylo přitom jasné, že je nevyhnutelné nějaké epické vyvrcholení, kde se bude definitivně bojovat o záchranu světa a od poslední epizody dojde k razantnímu odklonu. Přitom pochopitelně platí, že finální digiakce je pořád zručná a Marvel ani tentokrát nezklamal v rámci digitálních atrakcí. Přeci jen ovšem právě po posledních dvou epizodách může finále Moon Knighta vyznít jako lehké zklamání. Šesté epizodě se nedá upřít mnoho zajímavých překvapení, které do jednoho mile překvapí a jsou jednoduše fajn. Jen je háček, že se vše musí rychle vyvrcholit a díky pouhému počtu šesti epizod na to tak úplně nebyl čas. Konec seriálu přitom ponechává otevřená zajímavá vrátka pro Moon Knightův návrat a naznačí, že má budoucnost tohle hrdiny pořád obrovitý potenciál.  Uchopení Mohameda Diaba bylo i pro tentokrát velmi slušné, se vztahem mezi Marcem a Stevenem se nadále pracuje velmi pěkně, především i nadále skvělému výkonu Oscara Isaaca. Ani Ethan Hawke opět nezklame, stejně tak May Calamawy jako Layla je nadále velmi fajn. Především jedná konfrontace dvou postav je po vizuální stránce neskutečně zajímavá, stejně tak se v samotné po-titulkové scéně ukazuje, že se seriálový Moon Knight skutečně dotkl jen špičky ledovce toho, jak se dá s tímto specifickým hrdinou dále pracovat. A i proto musí přežít naděje, že je budoucnost tohoto hrdiny nadále pestrá. Šestá epizoda je po předchozích dvou epizodách sice lehkým vystřízlivěním, první Moon Knightovu pouť ovšem zakončuje solidně. 2. série má rozhodně potenciál, zajímavější ovšem časem definitivně bude vidět interakci Moon Knighta s ostatními superhrdiny..... ()

Reklama

kenkaku odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ani ne 10 minut a mega LOL byl na světě. Vážně jeden trapák s hůlkou ve vteřině sundá tlupu Bohů? Sakra slabý Bozi teda ten Egypt měl :D. Tahle scéna komplet zabila celou myšlenku seriálu. Dalších deset minut a byl tu další kopanec do koulí... takže ještě dva a utrpení je konec (má to bohužel 40 minut). A byly tam! Egyptský suerhrdina (kde se vzal tu se vzal), retard konec bez jasného vysvětlení a jako bonus “C”!!! Jako fakt “C”! ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velký špatný. Žádnou druhou řadu nechci po takovéto poslední epizodě vidět. Ty dvě slušné epizody jsou zapomenuty, díky této matlanině je můj konečný dojem takový, že jde o nevydařený experiment, který nejenže nezapadá do MCU, ale on je to i mizerný žánrový guláš, vařený nějakým vegetariánem. Potitulková scéna nejenže nic nezachrání ...ona vás ještě utvrdí v tom, že se tvůrci museli zbláznit. Žádný hlubokomyslný polohoror, ale fantasy hra na schovávanou. ()

Colby Sawyer 

všechny recenze uživatele

Ty finále těm MCU seriálům fakt nejdou. Nebýt potitulkové scény, tak je to úplně o ničem. Na seriálovou tvorbu to furt vypadá skvěle, ale jak se snaží nenarušovat příliš kontinuitu celého universa, tak se v konečném důsledky nikdy nic nestane a vlastně o nic nejde. Čest Lokimu, ale jinak nám to vždy jen ukáže něco zajímavého a pak to skončí. Snad druh série dokáže gradovat lépe. ()

Galerie (49)

Zajímavosti (9)

  • V této epizodě se nám ukázala naplno třetí osobnost – Jake Lockley – který v komiksech byl taxikářem shromažďující informace z ulice. (Kubaaa97)
  • QR kód na plakátu úplně na konci epizody odkazuje na komiks „Moon Knight: Acts of Evil“ z roku 2019, ve kterém je hlavní záporák Kang the Conqueror. Jedná se již o druhý easter egg na tuto postavu v seriálu. (NiWi)

Reklama

Reklama