Po romantickém večeru v jejich odlehlém domě u jezera se žena (Megan Fox) probudí připoutaná ke svému mrtvému manželovi. Uvězněna a izolována uprostřed zimy musí bojovat s najatými zabijáky, aby unikla zvrácenému plánu svého zesnulého manžela. (mikki089)

Trailer

xxmartinxx

Hodně dobré. Bavila mě ta brakovost. Bavila mě, jak nesympatickou postavu Fox hraje, nicméně její situace je tak absurdně lidsky frustrující, že se s ní jde stejně sžít a fandit jí. Bavilo mě, jak je legračně schopná - oběť má schopnosti, které má v těhle filmech obvykle útočník. Bavilo mě to celé, i když to je blbina. ()

tron

Nech už je koniec, nech už je prosím koniec – modlil som sa. Hoci film nemá ani hodinu a pol (vrátane titulkov), je kvôli nonstop klišé hrozne nezaujímavý, nezáživný a teda očakávateľný a tým pádom enormne nudný. Katastrofa to asi nie je, niektoré scény sú OK, zasnežená výprava má niečo do seba a atmosféra ja miestami slušne hustá. Ale herci to flákajú, postavy sa zasekli v 90. rokoch, dialógy zrejme písal počítač a kombinácia Sám doma + Geraldova hra je oveľa menej zábavná, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Možno by filmu prospelo, ak by neobsahoval dva scenáre v jednom resp. ak by uprednostnil ten prvý (žena pripútaná k mŕtvola na zasneženej samote ďaleko od akejkoľvek pomoci) pred druhým (nudná dvojica nudne si počínajúcich kvázi drsňákov). ()

J*A*S*M

Co do uvěřitelnosti námětu se tomu musí jít lehce naproti, protože je do značné míry absurdní. Natočené a zrežírované je ale Till Death stylově a cílevědomě, takže si to člověk dokážu užít, pokud bude chtít. Jen mi trochu vadilo - vzhledem k tomu, že jinak se chová celkem rozumně - proč hrdinka té mrtvole, k níž byla připoutaná, nezkusila hned na začátku zlomit palec. K tomu by snad žádné nářadí nepotřebovala a pout by se pak zbavila (aspoň teda myslím, nikdy jsem se takto pouta sundat nepokoušel lol). Podobné filmy většinou bývají příležitostí k herecké one man/woman show. U Megan Fox mi ale přišlo, že v tom filmu prostě jen je sama za sebe a hezky vypadá, ale nehraje. Paradoxně se mi nezdá, že by to výsledku kdovíjak vadilo. ()

Gilmour93

a) Krev bude zabírat na obličeji umělce jen tolik prostoru, aby to bylo vamp a nenarušila make-up, b) kousíčky lebky a mozkové tkáně sjedou po vlasech jak kapky vody po gore-texu a nenaruší účes umělce, c) za žádných okolností nebude po umělci vyžadován herecký výkon, nebo cokoliv jej i vzdáleně připomínající. Je jasné, že tyhle body měla dotyčná, kvůli které Shia leštil Bumblebeeho, zakotvené ve smlouvě a já jen těžko mohl přát tomu ksichtu naplněnému botoxem a arogancí něco hezkého. Jenže když domácí invazi organizuje psychopatický defétista a najaté duo na úrovni Marva a Harryho hledá svůj cíl v domě u jezera jako by to byl areál mladoboleslavské Škodovky, musím si nechat zajít chuť. A to ti dva ještě můžou být rádi, že tatíček mazané Lišky nebyl Liam Neeson, který by tam dofrčel po ledě tirákem a zkrátil dobu jejich expirace. Nechápu, jak se něco tak pitomého může brát tak vážně. Fuck No.. ()

EvilPhoEniX

Dlouho mi film ležel na disku a z nouze jsem se k filmu odhodlal a je to překvapivě lepší než jsem doufal. Megan Fox je sice nádherná, ale hraje hodně špatně ( Něco jako Chris Rock v nedávném Saw), ale dokážu se nad tím povznést.  Má to docela sympaticky originální námět, kde Megan Fox je připoutána ke svému mrtvému manželovi jakožto součástí zajímavé Pomsty, uprostřed ničeho v chladném prostředí a ještě do toho jí půjdou po krku 2 zabijáci. Je to hezky natočené, poměrně napínavé, atmosféricky dusné, našlo se pár menších dějových překvapení a došlo i na trochu Gore, takže zřejmě víc než jsem očekával. Na vyšší hodnocení mi to sice nestačí, protože to vyloženě v ani jedné rovině ničím extra nevyniká, ale na solidní průměr a fajn večerní Thrill zábavu Till Death posloužilo obstojně. Příběh 3/5, Akce 3/5, Humor 0/5, Násilí 3/5, Zábavnost 4/5 Hudba 4/5, Vizuál 3/5, Atmosféra 3/5, Napětí 3/5. 6/10. ()