Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Krimi
  • Animovaný

Recenze (1 530)

plakát

Halo - Season 1 (2022) (série) 

// Z devíti epizod to má asi jen tak 3 průměrný až nadprůměrný, zbytek je nezáživná výplň, která podle všech náznaků nemá s hrami nic společného a pro ten hlavní děj je naprosto nepodstatná. Na rozdíl od takové Nadace se to ale dá dokoukat aspoň jako guilty pleasure, což je teda asi největší překvápko. Pablo Schreiber jako Master Chief je celkem fajn, Natascha McElhone je pak rovnou skvělá coby lidskej záporák, seriálu ale zoufale chybí víc mimozemšťanů, lidi v podstatě neslezou ze záběru, což je u takové sci-fi prostě škoda. Neznám rozpočet pro první řadu, ať byl ale jakýkoliv, nestačilo to. I proto se bojím, že druhá řada na tohle dojede a třetí už nikdo neriskne. 6/10

plakát

Volejte Saulovi - Série 5 (2020) (série) 

// Pátá série aneb z 0 na 100 během tří epizod. Zatímco čtvrtá série ještě stále byla jakž takž dohra toho, kde se vzal a co přecházelo Saulu Goodmanovi - tedy pasáž, která byť scénářem i režií vysoce kvalitní, mě tempem a dějem fakt nijak zvlášť nebavila, počínaje pátou sérií se najíždí na těžký Breaking Bad vibes, zejména z pozdějších infarktových řad, a najednou to celé dává zase o něco větší smysl. Užíval bych si od Gilligana a Goulda spin-off o mexických kartelech s Lalem a spol. víc? Asi jo. Na druhou stranu ta zločinná sféra v kontrastu s čím dál zajímavější postavou Kim Wexkler má taky něco do sebe, a byť panáček Saul v centru všeho dění není zdaleka tak cool figurka, jako byl svého času Heisenberg, je to paradoxně skvělý výkon Boba Odenkirka, který to celé zdánlivě nesourodé vyprávění pojí krásně dohromady. Fakt si to užívám a nájezd na šestou závěrečnou sérii je tu více než slibný. 9/10

plakát

Moon Knight (2022) (seriál) 

// Nejhorší seriál/projekt, co snad zatím z Marvelu vzešel. A to především proto, že i přes veškerou snahu Oscara Isaaca a Ethana Hawkea, skvělou první epizodu a fajn soundtrack, je to celé neuvěřitelně prázdná nuda. Postavte vedle sebe Daredevila a tohle, a bude vám do pláče.

plakát

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022) 

// Doctor Strange a horší občanská válka v cringevesmíru mateřského šílenství. Průšvih je, že čím víc nad tím budete přemýšlet, tím spíš vás to začne iritovat. Marvel má na víc.

plakát

MasterChef Junior (2013) (pořad) 

// Podle mě tenhle skeč udělala SNL první, ale vlastně to na té satiře nic neztrácí ani v plnohodnotné verzi. Ještě bych ty děti naučil na sebe při vaření křičet sprostý nadávky, a bylo by to geniální.

plakát

Fresh (2022) 

// Láska má procházet žaludkem, tohle bylo ale možná trochu moc doslova, ne? Tak každopádně díky za hezký trauma, novou lásku s tváří Daisy Edgar-Jones, potvrzení, že Sebastian Stan dokáže zahrát všechno od Luka Skywalkera až po Hannibala Lectera a finále, který z hlavy nejspíš pár týdnů nedostanu.

plakát

Halo - Reckoning (2022) (epizoda) 

// Okaaaaaaaay, konečně jsem viděl něco, co jsem tam chtěl mít od začátku. Jonathan Liebesman je sice béčkař bez citu takřka pro cokoli krom vizuálně pompézní akce, takže dutý Halo pro něj musel být skoro projekt snů. A vzhledem k tomu, že točil i tu příští epizodu, tak doufám, že se v téhle nastavené laťce bude pokračovat.

plakát

Slavné národní parky (2022) (seriál) 

// Můj nejoblíbenější politik se oficiálně stává i mým oblíbeným hercem. I needed this soothing voice in my life. Příště mu prosím dejte nějakou týdenní talk show ve stylu Johna Olivera, díky.

plakát

Seveřan (2022) 

// Kupodivu ne-až-tak brutální a krvavá vikingská řežba, jak jsem ještě před zhlédnutím čekal. Zato s výrazně větším spádem a i mnohem dějovější, než je u Eggerse zvykem. Seveřan má solidně vykreslené postavy, vynikající zvukovou stránku doplněnou o parádní soundtrack, a tak nějak podle očekávání úchvatnou kameru. Celou dobu máte navíc pocit, že sledujete příběh o pomstě s jasnou a bravurně odvedenou vizí, což v mainstreamu rozhodně není zvykem. Po Batmanovi se ale jedná o další důkaz, že to jde. Tak snad to i tady dopadne komerčním úspěchem. 8/10

Ovládací panel
100. nej uživatel Česko
213 bodů

Reklama

Reklama