Cat Shit One: The Animated Series

Animovaný / Krátkometrážní / Akční / Válečný
Japonsko, 2010, 22 min

Packy je starší seržant Delta Force, Botasky mladý ostřelovač a společně mají sami dva osvobodit rukojmí z teroristy obsazené vesnice uprostřed pouště. Packy a Botasky jsou králíci. Teroristé jsou velbloudi. CAT SHIT ONE je nadsazenou parafrází na válečné velkofilmy jako například BLACK HAWK DOWN v CGI animované podobě se zvířaty místo lidí, ale se stejným důrazem na efektní akční scény, vojenskou taktiku a výzbroj jako její hrané předobrazy. (HAL)

Roby

Sice to nebyla žádná komedie, ale za to to bylo zajímavé, originální a svěží 22 minutová akce. Dávám 90%. ()

DavidS.

Bratrstvo králičí pracky proti dromedárům...Japonská verze G-Force a Mouse, válečná bajka a také plyšákový fetiš, jehož existence je zcela zbytečná... ()

FanO_o

Trošku my to pripomínalo Call of duty :) Bolo to slušne spravené,len škoda že keď dostal niekto guľku tak žiadna krv. ()

gootchy

Naprosto dokonalá šílenost, ve které se zhmotnily moje nemyslitelné představy o perfektním seriálu. Škoda, že to nemá víc dílů. Kdo tomu dá míň jak fórstárs je velbloud:). ()

Fionor

Na ploše necelých dvaceti minut je zde příběh, který by v produkci USA vydal na celovečerák... A přitom v těch 20 minutách je vše podstatné. ()

Oonika

A vlastně do byla docela legrace, trochu absurdní, trochu šílený a trochu neotřelý. Nejvíc jsem se asi pobavila, když jsem si všimla, že mají velbloudi ve svém oblečku vyříznutou díru pro hrb :D A k tomu ta japonština. No dobrý zážitek, ale jen pro jednou. :) ()

Ba-nny

Dve hviezdnicky som dal iba za animaciu lebo bola fakt pekne spravena. A pribeh? To co som videl uz x-krat vo filmoch a hral x-krat v hrach ma uplne nebavilo sledovat, ale tento krat v podobe strielajucich zvieratiek. Strasne som sa nudil pri tomto animovanom vytvore !!!!!! ()

Mugs

Vtipný nápad s králíky a velbloudy se super akcí zabalenej v kvalitní animaci na kraťas. A vzhledem k tomu, že to promítají příslušníci armády ČR na přednáškách tak na tom asi něco bude. ()

xzajox

Kratučký animák s chutnými chlpatými zajačikmi. Animované je to pekne, no tam zábava končí. Podobný príbeh tu bol už x-krát, takže nič nové. A x-krát tu už bolo aj to, ako veľký hrdina strieľa zo tridsať zloduchov vždy jednou / dvomi guľkami, pričom oni ho ani plným zásobníkom netrafia (nikam, ani škriabnutie - lucky bastard). Je dosť pravdepodobné, že autori si nikdy nezastrieľali ani s paint-ball zbraňami, nieto ešte ozajstnými, pretože napríklad presun zajačikov z úkrytu do úkrytu je pomalý a aj škuľavá ťava by ich už x-krát trafila do toho pomalého tučného zadku s milučkým chvostíkom. Nuž slabé. 42% - 2* ()

spawnxp

Celkem "zvláštní" japonskej náhled na situaci v Afganistánu: kladný a naprosto smrtící králíčci versus záporný velbloudi v burnusech a s kalachama... Nicméně technika špičková, akční hodně (neuvěřitelný haldy mrtvejch velbloudů), příběh ale nula - spíš jako náborovej film us specnaz nebo herní záznam z nějaký 3d střílečky. Jenom 22 minut. Koukatelný. ()

Konys

Woooow. Tak tohle je teda něco :) Dva králičci ze specialni jednotky (z nichž jeden je tak trochu trouba a druhý je cool heroický velitel) zachraňujou jiné králíčky, zajaté zlými teroristickými velbloudy někde v teroristické zemi. K ději je to všechno, zbytek je totální akce. Ale vzhledem k vynikající animaci, roztomilým hláškujícím králíkům a správně odporným velbloudům, je to fakt nářez :) Prostě 22 minut čisté animované střílečky. Luxusní prdel :D ()

Idoviren

První válečný film, u kterého jsem několikrát nadšeně vykřikla "Ty jejich tlapičky!!!". Napínavé a roztomilé. Možná jsem nenáročný divák, ale rozhodně jsem velmi potěšený, nenáročný divák. ()

JamesRyan

Skvělých 22 minut. Nic co by přebývalo, žádná nuda na obzoru. Králičí akce která je ovšem natočená podle reálných taktických postupů a proto i zkušešnému oku lahodí. Jen by to chtělo pokračování... ()

nudlis

Hmmm, dobrý, no. A co bude dál? Když je to seriál, budou mít další díly aspoň nějakej nápad? Nebo zapadnou v záplavě rádoby akčních filmů o "hrdinech ze západního světa proti padouchům z pouště"? Pokud ano, vylepší si u mě skóre, pokud to bude nuda jako tohle, nestojí to za to. ()

ELDoctorow

Jediná zaujímavá vec na tom je, že po sebe strielajú zajačikovia s ťavami. Nebyť toho bol by to obyčajný tuctový nezaujímavý krátky príbeh stratený a hlboko zakopaný, pod vtipnými videami s mačkami, kdesi na youtube. ()

TadashiCZ

Nápad ulítlý, zpracování skvělé, bojové scény super. Jenže já asi potřebuji trochu víc děje. Zbytečně patetický konec. Ale jinak pěkné. ()