• mac000
  ***

  Další westernová klasika a spojení A. de Toth - R. Scott a zajímavý příběh z doby pohraniční války v Nevadě. V tomto filmu produkovaném společností Warner Bros. byla poprvé použita barevná technologie "WarnerColor" (neměla však dlouhou dobu využití vedle známějších technologií Technicolor či Eastmancolor). Drobná zajímavost - původní železnice spojující Carson City a Virginia City byla zrekonstruována a znovuotevřena roku 2009 jako národní historická železnice.(1.5.2015)

 • ilclassico
  ***

  Dosti naivní záležitost. Ani ne moc dobře natočená, ale koukat se na to dalo. V rámci žánru za 2,5.(8.3.2019)

 • Martin741
  ***

  Westerny s Randolfom Scotom neznasam rovnako ako tie hnusne presladene romanticke komedie s Rkom Hadsnom. Fakt to uz bolo tak sladke az to bolo odporrne. Tuto tiez, Randolf Scott sa snazi posobit ako drsnak, ale nema na to. To drsnactvi som tu nikdy neveril, napokon proti ludom ako povedzme Mitchum, Wayne, Cooper alebo Vychodnyles nemal nikdy sancu . 45 %(11.12.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace