Feel the Beat

Feel the Beat

Drama / Rodinný / Komedie

USA, 2020, 109 min

Nejsem zrovna příznivcem romantických komedií, ale když je k tomu přidán taneční prvek, tak mi tento žánr vyloženě nevadí a dokážu si ho i užít. Feel the Beat je právě tou příjemnější verzí, která je místy vtipná a nijak protivná. Velký plusem je hlavně nádherná Sofia Carson (musím uznat, že Netflix má dobrou ruku na mladé herečky). Kdyby si tvůrci odpustili tisíckrát použité téma - teď je zradím a odejdu, abych si to v další minutě rozmyslela a vrátila se - tak bych byl ještě spojenější.(20.11.2020)

Kdysi jsem viděl pár tanečních filmů, bylo to v jiné době a člověk se na to jinak díval. Tento film není nic nového, naprosto předvídatelná linka, ale přece je tu něco nového. Je to o malých dětech a to dává této záležitosti jiný ráz. I když film cílí na jinou věkovou kategorii, tak neurazí, dá se párkrát u něj zasmát, a když nechcete každý den drtit mexické kartely, dá se i takto vypláchnout hlava.(25.6.2020)

• Houbiczska

Je to jednoduše dost infantilní film typu Disney Channel, který ale ubral veškerý humor a v naprosté většině sází na roztomilost dětí a výplňovou vatu v podobě nezajímavých (až na výjimky) tanečků. Herecké výkony nestojí za zmínku, připomínalo to vesnický film, kdy se starosta rozhodl obsadit všechny vidláky do vedlejších rolí a ve výsledku tady kromě pěkné hlavní herečky není co vidět. Ale snaha pro desetileté je to dobrá a nejspíš i zabaví.(10.7.2020)

• Booxtronic

Filmy podobného typu, které staví hlavně na působivých tanečních vystoupeních a tolik se nestarají o příběh, mi nevadí, naopak mě většinou celkem baví. Tenhle film mě ale příliš nezaujal. Taneční sestavy, na kterých se snaží stavět, nejsou nic extra. Ken a Barbie v hlavních rolích nijak nezáří a i přes pár světlých momentů je film hodně "klišovitý" a na víc než 2 hvězdy u mě nedosáhne.(4.7.2020)

• fraktal

Velké zklamání z Netflixu - který je mou srdcovkou právě protože (_obvykle_) je výrazně jiný než HBO). Tohle už ale svým 100% cliché, 0% funn, 0% suprise & 0% real ale nebylo ani Hallmark family "friendly", tohle byla Disney omalovánka pro děti (a ještě jen a výhradně holčičky). Pokud by se toto líbilo mé dceři, poznal bych, že mne už pánbůh opravdu nenávidí... :((27.6.2020)