Slavná zpěvačka Kat Valdez (Jennifer Lopez) se chystá na svatbu s kolegou Bastianem (Maluma). Obřad má proběhnout ve velkém stylu, před zraky tisíců diváků v koncertní hale a dalších miliónů online a u televize. Krátce předtím, než ji rampa vyveze na pódium „k oltáři“, ale Kat zjistí, že ji milovaný Bastian tak trochu zahnul. Ponížená zpěvačka v tu chvíli udělá naprosto nečekaný a šokující krok. Rozhodne se provdat za chlapíka, který v davu pod pódiem svírá ceduli s nápisem „Vem si mě“. Tím šťastným je rozvedený učitel matematiky Charlie (Owen Wilson), který si zpěvačku rozhodně vzít nechce. Na koncert dorazil jako doprovod své dcery a kolegyně, která Kat Valdez zbožňuje, a jen jí na chvíli podržel ceduli se zmíněným textem. Než se vzpamatuje, už ho pořadatelé vlečou na pódium, kde dezorientovaný a naprosto šokovaný řekne „ano“. Slib by se dal samozřejmě zrušit, jakmile emoce opadnou, jenže ti dva se k tomu postaví čelem a řeknou si, že to přece jen zkusí. Jakou naději může mít manželství, které vzniklo za tak neuvěřitelných okolností, navíc mezi dvěma naprosto odlišnými „vesmíry“? (CinemArt)

Michalechal

Jak tu někdo napsal, je to jako Notting Hill (1999) v novým hávu. A má pravdu. Je to nenáročný, občas i vtipný, dojemný a šťastný zároveň. K tomu ta ústřední písnička není vůbec špatná (Marry me). A protože je Notting Hill jeden z mejch nejoblíbenějších romantickejch filmů, tak se mi Marry Me nemohlo nelíbit. Snad jenom film jako celek mohl bejt kratší, takže za 4*. ()

bourec

Rozhodně to nesplnilo moje očekávání. Sice sem tušil, vlastně spíš věděl, že hudebně to bude běs. A taky byl. Ale očekávání jsem měl spíš z příběhu a postav z rozdílného světa. A těšil jsem se na trochu ztřeštěnosti a humoru. Je to ale taková ta ulízaná romanťárna. Příliš nebavilo, a některý postavy mi dokonale lezly na nervy. 40%. ()

Trixinka

Možná, kdyby ústřední dvojici hráli o něco mladší herci, mohlo to dopadnout lépe a uvěřitelně. Jak to celé asi dopadne tušíte už od začátku, film jede v klasické šabloně (seznámení, oťukávání, zamilování, malinké neshody, usmíření), chování postav místy nelogické (táta malé dcery si jen tak na koncertu vezme zpěvačku - ha ha). Celkově se jedná romantický film (komedie moc ne) na jedno deštivé odpoledne, ale jinak spíše podprůměrné dílko. ()

Aljak

Niečo na štýl Nothing Hill, ale v takom modernejšom a temperamentnejšom šate. Sklamaná Kat sa v afekte úplne náhodou ulakomí na úplne obyčajného muža Charlieho, a od tohto sa následne odvíja celý príbeh. Základ príbehu nie je nijako obzvlášť prevratný, a tak aj celý film pôsobí viacmenej rozprávkovým dojmom. Nebolo to zlé, ale bola to skôr taká bežná oddychovka s romantickou zápletkou a s množstvom klišé a schématizmu. Priznávam, že postavy ma až tak nebavili (ani som s nimi nesympatizoval), a taktiež dialógy boli také akési priemerné. Ale aspoň tie 2* si to zaslúži. ()

Eliott

Dosud jsem viděl Jennifer Lopez jen v samých příšernostech. Hádám však, že vše je jednou poprvé a s tím jak se tento film vydařil, ji nelze upřít zásluhy. Až teď zpětně uznávám, že se všechny ty propadáky nestaly jen a jen její vinou. Proč jsem byl tak nadšený? Zprvu to sice vypadá na další tuctový romantický příběh, jenž prošel přes náhodný generátor dějových spletenců. Příliš jsem se tedy nebavil a již během scény na úvodním koncertu jsem si pohrával s telefonem a říkal si, že to asi brzy vypnu. Nestalo se však a já pochopil, že je to i celkem promyšlené a poutavé. Nejedná se o ten typ komedie, kdy se člověk hodně nasměje, ale zato místy solidně zahřeje u srdce. To dovedu ocenit vždy. Za největší slabinu tedy zcela subjektivně považuji hudbu a zdlouhavé koncertní vložky. Fanoušci hudby Jennifer budou pravděpodobně spokojenější. Nicméně já tyto části spíše přetrpěl. 71% ()

• Když Kat (Jennifer Lopez) s Charliem (Owen Wilson) probírají svá předchozí manželství, řekne mu, že byla vdaná třikrát a jejich manželství by bylo čtvrté. Když mu později vypráví, jak se dala dohromady s Bastianem (Maluma), říká, že to bylo poté, co se rozešla se svým druhým manželem. (BMW12)
  • Film měl mít premiéru v únoru 2021, ale byl odložen kvůli pandemii covid-19. (BMW12)