Jsem s tebou

I'll Be There

Som s tebou

Komedie / Muzikál / Romantický / Rodinný

USA / Velká Británie, 2003, 101 min

65% Komedie o holce, která v pubertálním věku zjistí, že její táta je zašlá rocková hvězda a rozhodne se ho napravit a násedovat ho v hudební kariéře. Lehce tuctovité, ale místy hodně vtipné. Kdyby vám byl herec, který hraje mrzutého dědu, povědomý, tak vězte, že je to ten zlý neonacista, co usiloval o život Gibsona a Glovera ve Smrtonosné zbrani 2.(22.10.2005)

Sice neoriginální téma o nalezené dceři a otci, který o tom nevěděl, přesto výborná rodinná hudební komedie. Pohodová, pozitivní, vtipná. Starý dobrý rockenrol, charismatická mladá herečka, určitě nadprůměr a jak vidno neprávem opomíjený film navíc se slabým hodnocením.(2.10.2012)

• Misabarry

Tak je to předvídatelné, je to vtipněsladké, a Craig někde říkal že všechny jeho filmy jsou o tom samém - vykoupení, tedy zde napsal, režíroval, hrál, od alkoholu k dceři, lehce kořeněné aneb Craigův rukopis jasně čitelný. U mě vyhrála lama a hlavně rockový děda! P.S.: na YT dostupné i s komentářem, tedy tam se lze dozvědět že Craig měl v průběhu natáčení nehodu, i sešitý a omráčený hrál, sic rukou nepohyboval.(15.5.2011)