Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tři letecké nehody ve třech týdnech. Podle americké armády se jedná o útoky islámských teroristů, ale podle leteckého experta McCabea jsou dílem geniálního počítačového hackera. McCabeovi se podaří vytipovat další ohrožené letadlo a dostat se na jeho palubu. To už ale řízení nočního letu ovládá hacker Cain. Cílem příští letecké katastrofy mají být atomové reaktory u Washingtonu D.C. Souboj o přežití mezi nebem a zemí začíná. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (68)

Shit odpad!

všechny recenze uživatele

Ani nevim co na tomhle filmu zkritizovat první, protože tohle je odpad skrz na skrz. Od stupidního děje až k mizerným výkonům herců to je všechno na nejnižší možný filmový úrovni. Záporák šíleně přehrává a snaží se působit šíleně a drsně, ale spíš vypadá jako chudáček, děj má nelogický mega trhliny, hlavní hrdina je strašne chytrej a prakticky si poradí s každým problémem a po všem tomhle se nakonec strašný triky zdaj jako nejmenším mínusem filmu. Aspon že tam je ta Kristanna Loken, jinak bych se musel profackovat, že sem na to vůbec koukal ()

sir-dave 

všechny recenze uživatele

Tady asi opět funguje efekt CSFD, když dá jeden odpad, nahází ho všichni. Sice to není žádná sláva, několik málo chyb, slabší efekty a trochu mi to přišlo jako nepovedená Nebezpečná rychlost v letadle s klišovitými postavami ale, aby to byl 9. nejhorší film? Viděl jsem už aspoň 100 dalších braků. Za Kristannu a k zdejšímu hodnocení se přikloním k 2*. ()

Reklama

corpsy 

všechny recenze uživatele

Béčková a Céčková filmová spoločnosť Nu Image ( aka neskôr Millennium Films ) v plnej poľnej. Námet za korunu ( budem veľmi spoilerovať, ak napíšem že je to takmer doslova SPEED v lietadle ? ), herci za tri teplé jedlá denne a vizuálna stránka neokomentovateľná ( snáď ešte tie triky z modelmi vykúzlia úsmev, tie CGI naopak plač ). ()

ssamo odpad!

všechny recenze uživatele

Nuž, jedného krásneho dňa som akousi zlou náhodou objavil a pozrel na JOJke tento film, a teda stálo to za to... Škaredý a zlý týpek s traumou z mladosti ovláda dopravné lietadlo z vanu, jedným joystickom a pomocou Flight simulátora od Microsoftu, a chce as pomstiť za traumu, ktorá mu bola spôsobená. K tomu ešte strašná grafika (ak by to bol film z roku 1993 tak fajn, ale 2002???), herecké výkony adekvátne kvalite filmu... Proste celé zle :DD. Ak by sa to bralo ako komédia (čo evidentne, bohužiaľ, nie je), bolo by to vtipné. ()

Masquerade odpad!

všechny recenze uživatele

1. krásná letuška, ovšem blondýna. 2. Hlavní hrdina (McCabe, jasná vykrádačka na MacGuyvera), taky krásnej (pro někoho). 3. záporák s knyplem (čti Joystickem vyrobenej za času simulátorů aka Hind bo F15). Ten zas tak krásnej není, i když byl asi nejlíp nalíčen. 4. žádné fyzikální zákony (jen Superman by dokázal uzavřít bezpečnostní dveře za letu a ještě bez tlaku :D). 5. jaderný reaktor, aspoň to ten model připomínal a za 6. krásná letuška, (já vím už jsem to zmínil, ale musím znovu....). Jak těchto 6 bodů souvisí? No dává to dohromady krásnej, dramatickej a dechberoucí akčňák, s prvky romantiky a především velkou dávkou humoru. Jednoduše --> ODPAT. P.S: Zvláštní poděkování patří jedné nejmenované komerční TV, která nám tyto filmy promítá v hlavním vysílacím čase. DĚKUJEME. CF. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii a v Indii. (rafix)

Reklama

Reklama