Panika ve vzduchu

Panika vo vzduchu

Akční / Drama / Thriller

USA, 2002, 87 min

• freeeeedom

Nie som teda pocitacovy expert ani letecky technik ale myslienka ze sa da nahackovat na lietadlo zo zeme pomocou nejakeho cipu v lietadle a odvladat ho pomocou joysticku mi pride ako pekna ptakovina. To uz boli potom bezpecnejsie dvojplosniky. Triky pomocou modelov a predpotopnou grafikou su strasne a herecke obsadenie nula bodov. Jedine na co sa da pozerat je Kristanna Loken a tentokrat to nie je vobec kvoli jej herectvu.(31.10.2004)

• Anglie

Strašně klišovité (doktor na palubě), hrozné herectví(především Kristanna Loken a Alexander Enberg v roli hackera Caina), debilní(a děravý) scénář. Při některých scénách jsem se prostě musel smát(i když jsem neměl). Jako komedie výborné, ale to nebylo účelem filmu. Musím škodolibě podotknout, že jsem rád, že si po dlouhé době mohu střihnout jeden odpad!.(30.10.2004)

• lesumir

Ohrany pribeh o hrdinovi, co s nozem a kouskem papiru vykouzli buldozer a vsechny zachrani. CO by to bylo za kyc, kdyby tam nebyl krasna zenska a odporny padouch, ktery je strasne chytry a tresnickou na dortu to je souboj f2f. Kristanna Loken je ale strasna kunda, proto jsem se dival az do konce a ty dve hvezdicky jsou za jeji dve prsa :)(7.8.2006)

• xaver

Málokdy dávám odpad, ale tento snímek si nic jiného nezaslouží. Teroristi musí chrochtat blahem, jak je jednoduché ovládnout letadlo bez toho, aby do něho nasadili sebevražedné komando. Pitomina na pitominu. Začíná to producentem, který dal peníze na takový nesmysl, pokračuje to režisérem, který to natočil a vrcholí to biografy a televizema, které takovéto snímky mají ve svém "repertoáru".(16.6.2012)

• lennyd

Když v krátké době havaruje již třetí letadlo plně obsazené pasažéry, panuje mezi vyšetřovateli panika. Všeobecným názorem je, že za útoky stojí teroristé z blízkého východu - ale vyšetřovatel McCabe má jiný názor. Podle něj za útoky stojí někdo z vývoje software - a dle své domněnky si vytipuje další ohrožené letadlo. Podaří se mu dostat na palubu, kde si svoji hypotézu potvrdí - za útoky stojí zhrzelý vývojář, který si na nebohých pasažérech ukojuje své ego. Pokud chce McCabe zabránit další katastrofě, musí vymyslet, jak dostat letadlo zpět pod kontrolu pilotů ... Jasně, uznávám - je to kravina. Dokonce věřím tomu, že by si film i ten odpad zasloužil. Ale že by to byl osmý nejhorší film ? To nevím - řekl bych, že jsem viděl stovky daleko horších. Tento - když nic jiného, má alespoň zajímavý nápad, zárodek klaustrofobické atmosféry (ještě že ten borec který mi extrémně nesympatický opustil předčasně letadlo) a Kristannu Loken. Jedna hvězdička za film jako takový, a druhá natruc všem...(1.2.2011)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii a v Indii. (rafix)