Panika ve vzduchu

Panika vo vzduchu

Akční / Drama / Thriller

USA, 2002, 87 min

• Djoker

Letadlo, joystick a indický kluk jménem Tobias. To jsou tři věci, které si 12 hodin po zkouknutí tohoto filmu pamatuji. Pokud se vám zdá, že největší blbostí je ten indický kluk s německým jménem, tak jste na omylu. Klasický příklad filmu, který vás chce ohromit akčností a napínat do poslední chvíle, ale vy stejně víte, jak to dopadne a ještě k tomu vám to je úplně jedno. U filmu jsem vydržel až do konce, ale musel jsem si k tomu otevřít láhev sektu, abych se alespoň trochu zabavil.(9.1.2010)

• xaver

Málokdy dávám odpad, ale tento snímek si nic jiného nezaslouží. Teroristi musí chrochtat blahem, jak je jednoduché ovládnout letadlo bez toho, aby do něho nasadili sebevražedné komando. Pitomina na pitominu. Začíná to producentem, který dal peníze na takový nesmysl, pokračuje to režisérem, který to natočil a vrcholí to biografy a televizema, které takovéto snímky mají ve svém "repertoáru".(16.6.2012)

• Turiec

Keď si odmyslíme všetky diery v scenári a fakt, že lietadlo je ovládané joystickom zo zeme, stále tu ostáva nezodpovedaná jedna otázka. Lietadlo smerujúce na reaktor nezostrelili už dávno len preto, že je plné amerických občanov? Počujete dobre! A čo keby tam boli jednoducho ľudia? A ten stupídny záver...! (To už by bol spoiler)(24.5.2005)

• sir-dave

Tady asi opět funguje efekt CSFD, když dá jeden odpad, nahází ho všichni. Sice to není žádná sláva, několik málo chyb, slabší efekty a trochu mi to přišlo jako nepovedená Nebezpečná rychlost v letadle s klišovitými postavami ale, aby to byl 9. nejhorší film? Viděl jsem už aspoň 100 dalších braků. Za Kristannu a k zdejšímu hodnocení se přikloním k 2*.(29.3.2011)

• Shit

Ani nevim co na tomhle filmu zkritizovat první, protože tohle je odpad skrz na skrz. Od stupidního děje až k mizerným výkonům herců to je všechno na nejnižší možný filmový úrovni. Záporák šíleně přehrává a snaží se působit šíleně a drsně, ale spíš vypadá jako chudáček, děj má nelogický mega trhliny, hlavní hrdina je strašne chytrej a prakticky si poradí s každým problémem a po všem tomhle se nakonec strašný triky zdaj jako nejmenším mínusem filmu. Aspon že tam je ta Kristanna Loken, jinak bych se musel profackovat, že sem na to vůbec koukal(3.8.2006)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii a v Indii. (rafix)