Bývalý obchodník s falšovaným značkovým textilním zbožím Marcus Ray se díky kamarádovi Tommymu Hendricksovi rozhodl přistoupit na legální podnikání. Bez vlastního přičinění se však zaplete do mezinárodního spiknutí, jehož cílem je distribuce tisícovek miniaturních bomb do celého světa, které jsou ukryté ve falešných značkových hračkách či oblečení. Marcus netuší, kdo je přítel a kdo ne... (oficiální text distributora)

Carnosaurus

Kontraband je snímek plný humoru a zběsilé akce, která nepostrádá koule a nápaditost. Je sympatické, že Jean-Claude se zde nebere vůbec vážně a Rob Schneider mi nikdy nevadil, takže vlastně nemám důvod tomuhle filmu ubírat hvězdičky. Od Tsuiho a Jean-Claudea jsem dostal přesně to, co jsem čekal. Zběsilou béčkovou jízdu, která je navíc obohacená atmosférou deštivého Hongkongu a přívalem nostalgie z dětských dob, kdy jsem se u podobných filmů tetelil blahem. A to jsem Jeana-Clauda nikdy moc nemusel. ()

Delmondo

Celkem zábavná píčovinka s Van Dammem, který zde tvoří nejméně pravděpodobnou akční dvojici s Robem Schneiderem. ()

v.indruchova

Když byl člověk dítě, tak to byla fajn podívaná, ale dnes, velmi komická akční věc, skoro jako od J. Chana, akorát tady to původně asi mysleli vážně. Tak za to, že jsem se nasmála a sexy Clauda i když jde na něm už poznat, že něco bere, tři hvězdy. Shrnu to. Jak to vyjádřil můj partner: natočíme něco hustýho a každej si musí pořádně šňupnout a to nejlépe každou hodinu a jestli ne tak mi do toho filmu nelezte a nejvíc si musí dát kameraman! V několika scénách jde vidět lano na kterým J.C vytahují, žíněnky na který herci padají a maketa lodi je zřetelná, ale to si všimne možná míň lidí. Největší smutek je kamera. ()

PeteBuck

Jasné, spojenie JCVD a Roba Schneidera. Nevyšlo. Scenár tiež, nuda, nuda. Tento film som odzýval. Tzv. vtipom som sa nesmial, bojové scény aké-také, ale inak nič moc. Toto robil Steven E. de Souza? Nebol po mŕtvici, keď to písal? ()

Canniosh

Je sice pravda, že van Damme je králem béčkových snímků, ale zařazení tohoto filmu do kategorie "béčko" by bylo potupou ostatních béčkových snímků. Jedná se o slátaninu nejvyššího stupně, kterou od označení "odpad" zachraňuje jen má nostalgická oblíbenost z dětství "herce" van Damma. Škoda, možná by nebylo na škodu trochu ubrat na efektnostech při soubojích a rádoby zajímavém střihu kamer a více se zaměřit na příběh a pointu. Závěrem: o tomhle filmu se dá s klidným svědomím říci, že je špatný ... ()

Vital

Ještě že Van Damma znám z jeho počátků kdy točil filmy jako Kixboxer,Dvojitý zásah nebo i Univerzální zásah,protože jaké akční scény tam hrál,to byla pastva pro oči.Žádné létání na lanech,skákání každou chvíli od bomby a nesmyslné přemety,dost mě mrzí,že v tomto snímku používal dubléry.Dneska už tyto souboje nejsou ono... ()

Ag.Sournamek

trestuhodne opomínaný a nedocenený míľnik na poli akčných komédií. skvelé obsadenie (mars, leslie cheung, glen chin). pozor: treba vidieť v kine! ()

Caesarion

Ano jde o velmi zdařilý hong kong film, ktery není jako ty filmy Jackiho Chana nebo jak se jmenuje. Je velmi rychlí vtipný a zábavný. Jako Van Damme. Ten má zajímaví styl boje a pořád vypadá velmi dobře. Akční scény a střih spolu s ksichtem Roba Schneidra se mi fakt moc líbí stejně jako figura té černé krasavice. ()

bazmo

Ale no tak zlé to zas nie je, pre menej náročných to dokonca môže byť dobré, no tí náročnejší to moc nekukajte, bude to pre vás skôr strata času ()

Masinfira

S tímhle filmem jsem byl dost spokojenej. O dost lepší, než jsem čekal. Kdyby se nad dějem člověk během filmu trochu zamyslel, zjistí, že je to nesmysl. Děj má ovšem takový spád, že na zamýšlení nezbývá čas. Jasně, že se tomu filmu dá vytknout tuna blbostí, 4 proti 120ti je taky celkem drsný, ale mě se to líbilo a myslím, že jako občas vtipný slušný akční film je to fajn. ()

Profík

Být to o fous míň překombinované, nejspíš bych hvězdu přidal, skvělá akce s rukopisem asijského režiéra. 65%. ()