Bývalý obchodník s falšovaným značkovým textilním zbožím Marcus Ray se díky kamarádovi Tommymu Hendricksovi rozhodl přistoupit na legální podnikání. Bez vlastního přičinění se však zaplete do mezinárodního spiknutí, jehož cílem je distribuce tisícovek miniaturních bomb do celého světa, které jsou ukryté ve falešných značkových hračkách či oblečení. Marcus netuší, kdo je přítel a kdo ne... (oficiální text distributora)

Nix

Určitě to zařazuji mezi lepší filmy JCVD. Má to spád, spoustu akce i pár akrobatickejch prvků Jeana a dobrého parťáka Roba. Oba se taky nebojí nějaké té hlášky, co víc si u takových filmů přát. Naposledy jsem to viděl hodně dávno, takže i určitá dávka nostalgie zafungovala. ()

Sir Ludvig

Ufff, východná šialenosť v ktorej radosť z točenia celovečeráku srší z nejedného filmového políčka. Toľko nápadov ako tu sa nájde len v máloktorom akčňáku, okrem toho Van Damme a Schneider spolu takmer ladia a je fuk, že občas je to v NEKVALITNOM NEZNAČKOVOM odeve. ()

Hawaj

Překvapivě velmi dobrá kamera a svícení. Artur Wong umí. K tomu pár dobrejch akčních choreografií. Ale Rob Scheider jako akční herec, no kdoby to byl řek. Příběh vo ničem. ()

johnsnow

Som si hovoril, že je to slabé jak dvojitý úder. A ajhľa rovnaký réžo to točil. Nuž asi toľko k tomu. Za slabé 2* ()

weasel.p

Za to klouzání mezi kontejnery ty dvě dám...nemůžu si ale odpustit výtku proč se pořád dává do akčních filmů to klišé, že hlavnímu hrdinovi-svalovci musí sekundovat naprostý debil (v tomto případě Rob Schneider), který má působit rádoby vtipně. ()

hwnd odpad!

Mohu hodnotit buď jako odpad nebo jako největší pitominu desetiletí. Opravdu stupidní námět, který je ještě okořeněn lacinými efekty a ani celkem solidní bojové scény ten "film" prostě nezachrání. ()

rafix

Tenhle film s Jean-Claude Van Dammem se mě líbil. Bylo to nejen akční ale hlavně to bylo vtipné. Hlavně kdo byl vtipný tak to byl Rob Schnieder. Tato role pro Scheidera byla neobvyklá, protože převážně hraje v komediích komika. ()

Crybaby

Bezduchá akcia v ktorej všetci hrali na rovnakej úrovni ale nie je to pochvala. Príbeh bol slabý, akcia miestami v poriadku a Hongkongské ulice také primerané. Dosť mi to pripomínalo Jackieho filmy. 4/10 ()