Zrůda

• USA Monster (více)

Perunwit odpad!

Odpornej snímek. Pointa jasná od samého počátku, herci oškliví, jak noha a Theron... tu tedy dokázala režisérka "zřídit". Pokrytectví a nechutnost života spodiny v USA vykresleno poměrně věrně; tak tohle je ten světový fízl? Největší zrůda podle mě byla ta malá, rádoby nevinná štětka. Říkali, že sem cynik - asi to tak bude, jinak by mi todle gay veledílo zřejmě zkazilo večer. Vítejte v ráji holek, co spolu randěj! ()

hony23

Až nepříjemně syrové drama o prostitutce, která začne své kunčafty mordovat a okrádat, aby zajistila lepší život pro svou milenku. Kromě Oscarem oceněné Theronové zaslouží pochvalu také maskéři, kteří dokázali z jinak pohledné herečky udělat tak odpudivou šlapku, že by se jeden štítil do ní zasunout i násadu od krumpáče. ()

Dvorik

Charlize me zaujala uz v Hancockovi, ktery jsem videl drive. Ale co predvadi tady je neuveritelne. Oskar samozrejmosti. ()

xcomex

...podivnejsi splet dojmu a snad i zmatenosti -preci neni mozne to vse...a nebo vlastne -sakris, co to?!. ...opravdu hluboky zazitek jen s tezi se da uverit, ze film muze i takle pusobyt...kdyz tedy pomineme skvely scenar a dejovost, tak je tento film jeste velice dobre "udelany"...k dokonalosti jen malo, ale to spise z osobniho hlediska -po filmove strance zaslouzi plny pocet ***** ()

507

Film o nevydařeném životě. Okořeněný tím, že je natočen podle skutečné události. Zpočátku diváka chytne, protože se děje spousta nových věcí. Zhruba od třetiny až poloviny filmu však začíná být příliš rozvláčný. Ani v závěru se ničeho nečekaného nedočkáme. Výkon obou představitelek hlavních rolí je, řekl bych, přesvědčivý. Film je zvláštně ponurý, hlavní hrdinka je vraždící prostitutka se zpackaným životem, ale přesto film nenavodí soucit. Když život špatně začal, špatně probíhá, jak asi skončí? Alespoň to úplně nezkazili happy endem. ()

lapatata

To je fakt brutální nechutný film, ale má něco do sebe. Charlize Theron????? To snad není možné. Lepší maskování ve filmu nepamatuju. ()

kmfilm

smekám a to hluboce před hereckým výkonec Charlize Theron! Je to nezapomenutelná podíváná, která ve mě nenechala moc hezké rozpoložení, ale rozhodně to neni chybou filmu, ale jednoduše příběhěm, který asi jiný nebyl a tudíš smekám podruhé před Patty Jenkins, jak to dokázala skvěle přenést na plátno. ()

Peršanka

K tomu nelze zůstat chladným. Charlize byla boží a Christina Ricci stejná mrcha jako v seriálu Ally Mc atd. Surové, syrové, hnusné, k pláči. ()

mimuzik

Rozhodně jedno z nejlepších kriminálních dramat. Od začátku do konce jsem byl v neustálém napětí. Excelentní výkon Charlize Theron a okaté Christiny Ricci, Oscar pro Charlize naprosto zasloužený. Také oceňuji práci maskérů, "ošklivá" - krásná Charlize Theron byla opravdu zrůda. Film rozhodně stojí za zhlédnutí. ()

Psokocka

Silný film o tom jak může být člověk semlet společností. Lítost střídá nenávist a herecké výkony jsou opravdu neuvěřitelně uvěřitelné :-) ( pro mě i Christina Ricci ) ()

ktulinka

Nooo, že by to byl nějaký filmový zážitek se úplně říct nedá. Proměna Charlize Theron ve zrůdu byla opravdu skvělá, dokonce tak skvělá, že mě celý film rozptylovala. Jinak sem si všimla, že se vychvaluje hlavně výkon Charlize, který je nepopiratelně úctyhodný, ale mě osobně více zaujala Christina Ricci. ()

Trescha

Mistrovsky oskarový výkon Chalize Theron doplněný o krásnou a hloupounce naivní Christinu Ricci. Tak tomuhle pětka opravdu sluší. ()

Diskutant

Kvalitný kúsok zaslúži si za skvelé výkony hlavne Charlize, ale aj Christiny *****. To ako bola Charlize pretvorená maskérmi, ťažko ju bolo rozpoznať a do svojej role sa totálne vžila ako milujúca no zároveň agresívna, psychopatická žena. Po stretnutí prostitútky Aileen s mladou Selmou začína mať jej život zmysel, no tiež začne nenávidieť mužov a ich zabíjať. Pekne vykreslená skutočná udalosť... ()

Thor a Captain America chytají druhý dech

Thor a Captain America chytají druhý dech